Nepalaid garām Street Food festivālu Daugavpilī “Garšu toņi”!

Līga Rudzīte-Besakirska | 2023.09.13

Dubrovina parkā, Daugavpilī

2023. gada 16. septembrī Daugavpilī, Rīgas ielas svētku laikā, notiks Street Food festivāls “Garšu toņi”. Nāc gardi paēst, paklausīties mūziku, dziedāt, dejot vai vienkārši baudīt gaisotni skaistajā Dubrovina parkā!
Svētki nav iedomājami bez garšīgas maltītes, tāpēc jau no plkst. 16.00 līdz 23.00 pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs mieloties ar gardiem ēdieniem, ko pasniegs vietējie restorāni un kafejnīcas, klausīties mūziku un jauki pavadīt laiku, baudot maltīti svaigā gaisā.

Pasākums pulcēs vienuviet lieliskus meistarus, kuri pagatavos Street food ēdienu klasiku, rādīs meistarklases un atklās pavāru profesionālos noslēpumus. Festivāla dalībniekus pārsteigs arī pasaulslavena bārmeņa uzstāšanās.
Street Food festivāla “Garšu toņi” apmeklētājiem būs iespēja iejusties ekspertu lomā: nogaršojot piedāvātos ēdienus, ikviens varēs atdot savu balsi par, viņaprāt, labāko virtuvi, oriģinālāko noformējumu, garšīgāko kokteili un labāko servisu.

No plkst. 17.00 līdz 19.00 sanākušos gardēžus priecēs grupas “Queentessence” solists un mūziķis Rihards Saule.
Mazie svētku dalībnieki no plkst. 16.00 varēs piedalīties bērnu un jauniešu interešu izglītības centra “Saules stariņi” radošajās darbnīcās, pasākuma laikā būs pieejamas arī āra spēles un piepūšamie batuti. Neiztiks arī bez našķiem un saldumiem.

Visā pasākuma norises laikā apmeklētājus izklaidēs DJ, programmā paredzētas arī dažādas aktivitātes un pārsteiguma balvas.

Nāc iepazīties ar restorāniem un kafejnīcām, garšīgi paēst un kopā svinēt Rīgas ielas svētkus Daugavpilī!
Street Food festivālu organizē Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra.
Pasākuma laikā publicitātes un vēsturiskām vajadzībām tiks veikta filmēšana un fotografēšana.


Avots: Daugavpils.lv


travelnews - 3994
Kino pedālis 2026

Kino pedālis 2026

Aicinām uz Kino Pedāļa 2026 norisēm 16. un 17. maijā Valmierā! 16. maijs - Kino nakts, 17. maijs - Velo diena

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

"Engure. Osta. Stīgu kvartets"

Kamermūzikas koncerts Engures ostas elingā piedāvās unikālu pieredzi, kur klasiskā mūzika sastapsies ar neierastu vidi. Telpā, kur parasti mājo laivas.

Tukuma TIC

Izstāde

Izstāde "Biķernieku trasei 60"

Izstāde atklāj stāstu par vienu no nozīmīgākajām Baltijas motoru sporta vietām, piedāvājot unikālu iespēju aplūkot vairāk nekā 30 vēsturiskus sacīkšu eksponātus

Motormuzejs

Iepazīsti KUUP kafijas stāstu

Iepazīsti KUUP kafijas stāstu

Meistarklase Rēzeknē: grauzdēšana, degustācijas un ceļš no pupiņas līdz izcilai kafijai...

Rēzeknes pilsētas TIC

Ekskursiju kuģītis Hercogs Jēkabs

Ekskursiju kuģītis Hercogs Jēkabs

Viens no populārākajiem pilsētas tūrisma un atpūtas objektiem ir Ventspils brīvostas ekskursiju kuģītis Hercogs Jēkabs uzsāk sezonu 1. maijā!

Ventspils TIC

Virvju trases kokos

Virvju trases kokos

No 1. maija ir atvērtas Ventspils Piedzīvojuma parka virvju trases kokos „Kaķa taka” un bērnu virvju trase „Lācēns”. Gaidīsim ciemos!

Ventspils TIC

Muzeju nakts Rēzeknē 2026

Muzeju nakts Rēzeknē 2026

23. maijā "Rēzeknis Bryuvers" sezonas atklāšana - Muzeju nakts, “LaikaPaka”, alus, kebabi, DJ un aktivitātes!

Rēzeknes pilsētas TIC

Nedēļas nogale Ventspilī - TOP 10

Nedēļas nogale Ventspilī - TOP 10

Aicinām nesteidzīgai pavasara baudīšanai apmeklērt Ventspili. Piedāvajam TOP 10, ko noteikti redzēt un piedzīvot Ventspilī!

Ventspils TIC

Muzeju nakts Naukšēnu Cilvēkmuzejā

Muzeju nakts Naukšēnu Cilvēkmuzejā

Plaša pasākumu programma no plkst. 18.00 līdz pat 22:3-

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

MOZARTALLICA. DAGAMBA

MOZARTALLICA. DAGAMBA

DAGAMBA atgriežas ar jaunu programmu – MOZARTALLICA! Grupa, kas nojauc robežas starp klasiku un roku, radīs pieredzi, ko atcerēties!

Rēzeknes pilsētas TIC

Super Crystal Cup 2026 Valmierā

Super Crystal Cup 2026 Valmierā

23.maijā plkst. 10.00 Valmieras Kultūras centrā starptautiskās deju sacensības “Super Crystal Cup 2026”. Ieeja: 7 EUR.

EUR 7 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

GARDĒŽIEM | Brančs ar Mārtiņu Zelmeni

GARDĒŽIEM | Brančs ar Mārtiņu Zelmeni

Maija garšas brančs aicinās baudīt izsmalcinātu un pavasarīgu kulināro pieredzi kopā ar šefpavāru Mārtiņu Zelmeni.

Tukuma TIC

 “Vietējais iesaka” iepazīsti Bausku

“Vietējais iesaka” iepazīsti Bausku

Iepazīsti Bauskas novadu caur to cilvēku pieredzi, kuri šo vietu sauc par savām mājām!

Bauskas TIC

Rītausmas pilates un Hanga relaksācija

Rītausmas pilates un Hanga relaksācija

16. maijā plkst. 9:00 Mujānu biedrības nams aicina uz Rītausmas pilatēm un Hangu relaksāciju ar Alisi un Artūru Lūkiniem. Pieteikšanās e-pastā info@mujani.lv

EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Muzeju nakts “Mucas ceļš” Valmiermuižā

Muzeju nakts “Mucas ceļš” Valmiermuižā

23. maijā Valmiermuižas alus darītavā būs Muzeju nakts norise “Mucas ceļš”, aicinot iepazīt Degalus pagrabu plkst. 19.00, 20.00, 21.00, 22.00

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Pūtēju orķestru svētki “Skanēt savā laikā

Pūtēju orķestru svētki “Skanēt savā laikā"

30. maijā Balvu pilsētas estrādē notiks Latvijas pūtēju orķestru svētki “Skanēt savā laikā”. Koncertā piedalīsies 19 Vidzemes un Latgales pūtēju orķestri.

Balvu TIC

Baznīcu nakts 2026 atklāšana Budbergā

Baznīcu nakts 2026 atklāšana Budbergā

Svinīgā „Baznīcu nakts 2026” atklāšana pirmo reizi notiks Budbergas Svētā Pāvila luterāņu baznīcā. Apmeklē Baznīcu nakti Bauskas novadā!

Bauskas TIC

Apmeklē Rundāles reisā no Rīgas

Apmeklē Rundāles reisā no Rīgas

No 1. maija līdz 30. septembrim ir pieejami tiešie sabiedriskā transporta reisi maršrutā Rīga – Rundāles pils – Rīga.

Bauskas TIC

Jūrmalā notiks Kūrorta svētki

Jūrmalā notiks Kūrorta svētki

30. maijā Jūrmala aicina uz Kūrorta svētkiem ar koncertiem, aktivitātēm ģimenēm, ielu ēdieniem, sportu un vakara programmu Majoru pludmalē.

Jūrmalas TIC

 “Dzenskrūve “Cilvēciskais spēks””

“Dzenskrūve “Cilvēciskais spēks””

Vides objekts “Dzenskrūve “Cilvēciskais spēks”” – pēc ziemas tehniskās pauzes maijā ir atsācis savu rotējošo darbību.

Ventspils TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -