Valmieras novads: Aicinām piedzīvojumu pārgājienā uz MiniCiemu!

Elīna Upīte | 2023.09.24

Valmieras novada tūrisma objektu saimei pievienojies MiniCiems, kur uz ievērojamām Latvijas celtnēm vari lūkoties ar milža acīm. 2023.gada 24. septembrī plkst. 11.00 nāc pārgājienā pa Brenguļu apkārtni kopā ar dabas, tūrisma un aktīvās atpūtas pārzinātāju Santu Paegli un iepazīsti apkārtnes leģendas un nostāstus.

Aptuveni 10 km garais, apļveida maršruts būs piemērots skolas vecuma bērniem kopā ar lielajiem piedzīvojumu meklētājiem. 4 stundu laikā šķērsosim seno Ainaži–Smiltene dzelzceļa posmu un dosimies gar Jaunvāles muižas vietu. Piedzīvojums sāksies no MiniCiema Brenguļu pagastā un vedīs pa visdažādāko segumu ceļiem, taciņām un meža stigām, lai noslēgumā atkal atgrieztos sākumpunktā. Pa ceļam viesosimies arī vietā, kur savulaik Kārlis Ulmanis lasījis lekcijas par piensaimniecību. Pārgājiena temps būs mērens, un kopā ar viesošanos aizņems aptuveni četras stundas.

Lai diena būtu patīkama, aicinām vilkt ērtu, laikapstākļiem atbilstošu apģērbu, kā arī līdzi paņemt ūdeni. Pārgājiena noslēgumā mielosimies ar gardām uzkodām un tēju. Pārgājiena sākuma punktā iespējams nokļūt ar privāto auto.
Pārgājiena dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc savu dalību aicinām pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni 26332213, rakstot uz e-pastu tic@valmierasnovads.lv vai ierodoties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Bruņinieku ielā 1). Pārgājiena dalības maksa ir 5 EUR (pirmsskolas vecuma bērniem dalība pasākumā ir bez maksas).


Avots: valmierasnovads.lv


b2b - 3993
Mother’s Day Brunch

Mother’s Day Brunch

🌸 Pārsteidz mammu Mātes dienā! Brančs 10.05 13:00–16:00 VIEW Restaurant pie jūras. Bufete, deserti, prosecco, mūzika. 65€. Rezervē: +37167771411

EUR 65 | Baltic Beach Hotel & SPA

Atklāj Ventspili kustībā

Atklāj Ventspili kustībā

Līdz 10. maijam atklāj Ventspili kustībā. Aicinām piedalīties bezmaksas interaktīva aktivitātē kājāmgājējiem un velobraucējiem.

Ventspils TIC

SKRODERDIENAS SILMAČOS. RĒZEKNĒ

SKRODERDIENAS SILMAČOS. RĒZEKNĒ

Varam droši apgalvot, ka Rūdolfs Blaumanis rakstot “Skroderdienas Silmačos” pat nenojauta, ka tieši šī viņa luga kļūs par fenomenu.

Rēzeknes pilsētas TIC

Piejūras brīvdabas muzeja vasaras sezona

Piejūras brīvdabas muzeja vasaras sezona

Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs uzsācis vasaras sezonu un gaida apmeklētājus no otrdienas līdz svētdienai, no plkst. 10.00 - 18.00. Tiekamies muzejā!

Ventspils TIC

Kandavas svētki

Kandavas svētki "Kandavā kā karuselī"

Kandavas pilsētas svētki aicinās iekāpt krāsainā notikumu karuselī, kur prieks, kustība un svētku noskaņa savīsies vienā virpulī.

Tukuma TIC

Regnum piedāvājums ģimenēm - 2+2

Regnum piedāvājums ģimenēm - 2+2

Jūnija mēnesī Regnum viesnīcas (Carya & The Crown) piedāvā īpašu atlaidi 2+2 - otrajam bērnam izmitināšana bezmaksas!

Coral Travel Latvia

Zinātne kas pārsteidz!

Zinātne kas pārsteidz!

Ventspils zinātnes centrs "VIZIUM" tā ir vieta, kur tehnoloģijas māca, iedvesmo un iepriecina!

Ventspils TIC

Vasara tik karsta kā ..

Vasara tik karsta kā ..

CORAL grupas viesnīcām Turcijā īpašs piedāvājums ģimenēm ⭐🛫

Coral Travel Latvia

Jūrmala – pieejama arī ratiņkrēslā

Jūrmala – pieejama arī ratiņkrēslā

Jūrmalā pieejamas pludmales, parki, kultūras vietas un infrastruktūra, kas ļauj arī cilvēkiem ratiņkrēslā pilsētu izbaudīt ērtāk un brīvāk.

Jūrmalas TIC

Baznīcu nakts Burtnieku baznīcā

Baznīcu nakts Burtnieku baznīcā

Sestdien, 16. maijā, ar plašu programmu visā Latvijā norisināsies garīgās kultūras notikums “Baznīcu nakts” un “Atvērto baznīcu diena”

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

GARDĒŽIEM | Vispasaules vīna vakars

GARDĒŽIEM | Vispasaules vīna vakars

Aizraujošs ceļojums apkārt pasaulei vedīs caur vīna garšām un stāstiem kopā ar vīnzini Solvitu Meļņikovu.

Tukuma TIC

Intars Busulis un Abonementa orķestris

Intars Busulis un Abonementa orķestris

29. Gaujas plostnieku svētkos – 16. maijā plkst. 20.00 Strenču pludmalē pie Gaujas Intars Busulis un Abonamenta orķestris.

EUR 15 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ar klasi uz Rēzekni!

Ar klasi uz Rēzekni!

Aizraujošas skolēnu ekskursijas, piedzīvojumi, STEM “Dabas BINGO”, SKOLAS SOMA un jauna motivācija!

Rēzeknes pilsētas TIC

Tulpju ziedēšana Rundāles pils dārzā

Tulpju ziedēšana Rundāles pils dārzā

Atklāj tulpju simfoniju Rundāles pils franču dārzā.

Bauskas TIC

Ekskursiju kuģītis Hercogs Jēkabs

Ekskursiju kuģītis Hercogs Jēkabs

Viens no populārākajiem pilsētas tūrisma un atpūtas objektiem ir Ventspils brīvostas ekskursiju kuģītis Hercogs Jēkabs uzsāk sezonu 1. maijā!

Ventspils TIC

Nedēļas nogale Ventspilī - TOP 10

Nedēļas nogale Ventspilī - TOP 10

Aicinām nesteidzīgai pavasara baudīšanai apmeklērt Ventspili. Piedāvajam TOP 10, ko noteikti redzēt un piedzīvot Ventspilī!

Ventspils TIC

Latvijas garšu vēlās brokastis

Latvijas garšu vēlās brokastis

10. maijā plkst. 10.00–16.00 Valmiermuižas alus virtuvē Latvijas garšu vēlās brokastis. Galdiņu rezervācija: e-pasts alusvirtuve@valmiermuiza.lv, tālr. 28664424

EUR 9 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jānis Paukštello | Visapkārt zeme zied!

Jānis Paukštello | Visapkārt zeme zied!

Svētdien, 10.maijā Kultūrtelpa “Akustika” Māmiņdienā aicina Tevi – atved savu mammu vai omīti uz koncertu!

EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Virvju trases kokos

Virvju trases kokos

No 1. maija ir atvērtas Ventspils Piedzīvojuma parka virvju trases kokos „Kaķa taka” un bērnu virvju trase „Lācēns”. Gaidīsim ciemos!

Ventspils TIC

Māmiņdienas koncerts Salaspilī

Māmiņdienas koncerts Salaspilī

10. maijā plkst. 13.00 kultūras namā “Rīgava” mūzikas un mākslas dārzā norisināsies Māmiņdienas koncerts “Sajūtu piezīmes” ar dziedātāju Anci Krauzi.

Salaspils novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -