Piesakies Lielajai rudens ekskursijai Valmieras novadā!

Piesakies Lielajai rudens eksk

Foto: valmierasnovads.lv | Autors: valmierasnovads.lv | 2023.09.15

Ar septiņiem aizraujošiem maršrutiem, dēkām pilnu klēpi un Simjūda tirgus labumiem aicinām sastapt zeltaino lapkriti Valmieras novada Lielajā rudens ekskursijā, kas norisināsies 2023.gada 14.oktobrī.

Rudens piedzīvojums Valmieras novadā sola daudz aizraujošu mirkļu. Sestdienas rītu aicinām iesākt mutuļojošā andeles atmosfērā un gardiem aromātiem piesātinātajā Simjūda tirgū, kas ir lielākais tirgus Vidzemē pirms ziemas un ir viens no senākajiem - tā saknes meklējamas jau viduslaikos! Pēcāk ekskursijas dalībnieki iepazīs Valmieras novada tūrisma piedāvājumu dažādos autobusa maršrutos vai velo braucienā, kur Valmieras novada gidi un vēstneši lutinās gan ar muzikāliem sveicieniem un asprātīgiem saliedēšanās uzdevumiem, gan ar Valmieras novada stāstiem un garšām.

Izvēlies maršrutu!
Ja nezināji, ka Valmiera patiesībā ir mežs, kur pa tās galveno ielu – Gauju – kursē vienīgais Gaujas tramvajs Latvijā un ja vēlies atslēgt Valmieras stāstus jaunākajā Valmieras tūrisma piedāvājumā - ekspozīcijā “de Woldemer”, kas nosaukta senajā Valmieras vārdā, tad autobusa maršruts “Dzīvojam zaļi Valmierā” būs īstā izvēle! Ar Valmieras stāstiem ceļotājus priecēs gides Inese Andersone un Agnese Romanova.

Vai vari iztēloties, kāds ir graudu ceļš? Ko Rūjienā mēdz dēvēt par mākoņstūmējiem? Un kā gan tas ir iespējams, ka marinētu gurķu burciņa pārtop ziepēs? To visu un vēl vairāk kopā ar gidi Ingu Ozoliņu atklāsiet autobusa maršrutā “Uz saldējuma galvaspilsētu”.

Autobusa maršrutā “Ar prieku pēc prieka!”, kas izvedīs pa Kocēnu apvidu, gidei Inetai Amoliņai stāsti kabatā nebūs jāmeklē. Šajā ekskursijā savu draudzību piedāvās dažādie mini zoo “Mežiņi” iemītnieki, kā arī varēsi ar aizrautību ielūkoties “Mucu muzejā”, uzzinot par senajiem mucenieku instrumentiem un muciņu tapšanas procesu.
Iztēlojies, kā tas būtu - pastaigāties pa Rūķu taku vai kāpelēt pa Sapņu trepēm? Cik gan saistošs būtu dialogs, sasaucoties balsīs ar dabu Skaņākalna klintīs! Šķiet neticami, bet Mazsalacas pusē pat aitas tusē, baudot kultūras kluba apartamentus! Kopā ar Valmieras novada vēstnesi Saivu Vēju varēsi par to pārliecināties autobusa maršrutā “Ar balsi pēc atbalss”!

Kā Valmiermuižā top dzīvais alus muižukungu modē? Kas ieraugāms “Adzelviešu” sētā, atverot Dainu tēva kaņepju atvilktnīti? Vai tiešām Valmieras novadā ir gids - autobusa šoferis, kurš dzied un zina leģendām apvītā Burtnieka stāstus? Vai tiesa, ka Valmieras labākajos restorānos galdā tiek celts tieši Burtnieka zandarts? Patiesi! Edgars Zaķis ir gatavs atklāt Burtnieku apvidus vilinājumu autobusa maršrutā “Labs loms Burtniekos”!
Ja esi gatavs pārsteigumam un jaunatklāšanas priekam, tad piesakies autobusa maršrutam “Aklais randiņš!” Tajā kopā ar Valmieras gidi Lolitu Dreimani, gluži kā laika mašīnā, varēsi atgriezties pagātnē, kā arī uzlūkot pasauli ar milža acīm!

Esam izveidojuši arī īpašu fitnesa posmu - velomaršrutu “Ar Velo uz Plostnieku galvaspilsētu”, kas būs piemērots sportiskā gara cienītājiem. Aptuveni 50km garā braucienā Valmieras novada vēstnese un velo entuziaste Santa Paegle iepazīstinās ar stāstiem par senajām Gaujas plostnieku prasmēm, kā arī apbalvos velo braucējus ar saldām garšām šokolādes ražotnē “R-Chocolate” un smeķīgā miestiņa darītavā “Brenguļu alus”. Velosipēdu un velobraukšanai piemērotu drošības aprīkojumu aicinām ņemt līdzi pašiem.

Dienas izskaņā visiem Lielās rudens ekskursijas maršrutu dalībniekiem būs iespēja ielūkoties vienā no pēdējo gadu vērienīgākajiem sporta infrastruktūras projektiem Latvijā – pārbūvētajā Jāņa Daliņa stadionā Valmierā, kas kļuvis par vienu no modernākajām vieglatlētikas treniņu un sacensību vietām Latvijā. Te atskatīsimies uz aizvadīto dienu, baudot muzikālu programmu un iesaistoties dažādas aktivitātēs.

Dalības maksa visos ekskursiju maršrutos pieaugušajiem 47,00 euro, skolēniem, studentiem, pensionāriem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām 40,00 euro, katram ģimenes loceklim ar Latvijas Goda ģimenes apliecības “Goda ģimene” vai “3+ Ģimenes karti” - 40,00 euro, savukārt pirmsskolas vecuma bērnam dalība ir bez maksas. Ekskursijas cenās iekļauti gida un transporta pakalpojumi, ieejas maksas pieturvietās, kā arī pusdienas!

Ar visiem ekskursiju maršruta aprakstiem iepazīsties visit.valmiera.lv!

Rezervē vietu ekskursijā!
Lai piedalītos Valmieras novada Lielajā rudens ekskursijā:
• izvēlies sev interesējošo maršrutu;
• aizpildi pieteikuma anketu līdz 8.oktobrim! Anketa pieejama šeit!
• Pēc tās aizpildīšanas, saņemsi rezervācijas apstiprinājumu un priekšapmaksas rēķinu par dalību ekskursijā.

Uz tikšanos rudenī Valmieras novadā!

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Uzņemtie fotoattēli un video var tikt izmantoti, lai atspoguļotu pasākuma norisi un popularizētu Valmieras novadu.


Avots: valmierasnovads.lv


Valmiera - 3773
Atklāj Liepāju

Atklāj Liepāju

Atklāj Liepājas arhitektūru, šarmantās ieliņas, mākslas darbus pilsētvidē un uzzini daudz jauna par pilsētu, izvēloties kādu no pastaigu maršrutiem!

Liepājas reģiona TIB

Satiec Bausku rudenī!

Satiec Bausku rudenī!

Klāt jaunākais Bauskas novada apceļošanas un iedvesmas žurnāls!

Bauskas TIC

Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Meklē jauku un piedzīvojumiem bagātu vietu, kur doties ekskursijā ar klasesbiedriem? Ieskaties ceļvedī un dodies izzināt Bauskas novadu!

Bauskas TIC

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-"EROTĒRIKA"

27.septembrī, plkst. 19:00, Lapmežciema tautas nams, aicina uz Andra Buļa dzejas lasījumu, Ērika Upenieka mūzikas pavadījumā

Tukuma TIC

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Ko apmeklēt Jēkabpils pilsētā un novadā skolēnu grupām? Piedāvājam ielūkoties apkopotās vienas dienas brauciena idejās. 

Jēkabpils novada TIC

Tukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Tukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Latvijas Mākslinieku savienības galerijā Rīgā no 15. septembra būs skatāma Ilzes Pauliņas un Alberta Pauliņa izstāde "DZĪVES TELPA".

Tukuma TIC

Velobrauciens

Velobrauciens "Ieriteņo rudenī"

30. septembrī Smiltenes tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties velobraucienā “Ieriteņo rudenī”, kas šogad ieripo savā desmitgadē!

Smiltenes TIC

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Rudens ir iesācies, biežāk dzirdam skolēnu čalas un sākam pamazām atgriezties pasākumu un izstāžu baudīšanas virpulī siltās, mājīgās telpās. Āpkopojums >>

Tukuma TIC

MIĶEĻDIENA TUKUMĀ

MIĶEĻDIENA TUKUMĀ

Tradicionālās Miķeļdienas svinības šogad norisināsies Brīvības laukumā Tukumā.

Tukuma TIC

Skyline Bar brančs

Skyline Bar brančs

Pie mums varēsi baudīt gardus ēdienus, dzērienus, dzīvo mūziku un Rīgas panorāmas skatus. Informācija par datumiem un rezervācijām: skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Klāt noslēdzošais VisitBauska Fotomirkļa temats - Baudi rudeni Bauskas novadā un dalies ar saviem fotoattēliem!

Bauskas TIC

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Pievienojies mums katru ceturtdienu no plkst. 20.00 – 22.00, lai baudītu dzīvo džeza mūziku viesnīcas elegantajā Lobija bārā. Ieeja bez maksas.

Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Aicinām skolēnus doties rudenīgā piedzīvojumā Smiltenes novadā. Piedāvājam apskatīt dabas objektus – tādus, kādus citur Latvijā nevar neatrast.

Smiltenes TIC

A/k

A/k "Miķelim" - 45!

Atpūtas komplekss "Miķelis" rudenī atzīmē ražas svētkus, priecājoties par paveikto un šogad atzīmējot 45 gadus kopš pirmo reizi durvis vēra muzejs!

Bauskas TIC

"Gada izrāviens" Tūrisma fakultātei

Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns saņem atzinību “Gada izrāviens”

Biznesa augstskola Turība

Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Dodies izjādēs zirga mugurā un aplūko apkārtni no cita skatupunkta!

Bauskas TIC

Multimediāla izrāde

Multimediāla izrāde "MULTIKOSMOSS" Tukumā

1.oktobrī Tukuma kultūras namā plkst. 12:00 norisināsies aizraujoša, interaktīva un pamācoša bērnu izrāde latviešu valodā “Multikosmoss"!

Tukuma TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -