Eiropas Savienībā tūrisma bizness pieņemas spēkā un sasniedz rekordu

Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.09.18

Eiropas Savienības tūrisma bizness atkopjas no Covid-19 pandēmijas un 2023.gada pirmajā pusgadā ir sasniedzis rekordu pēdējo 10 gadu laikā – 1,193 miljardi nakšņojumu. Salīdzinājumā ar 2022.gada pirmajiem sešiem mēnešiem pieaugums ir par 12,9%. Vislabākie rezultāti ir Kiprai (+39,3%), Malta (+30,5%) un Slovākijai (+28,7%).

Visām Eiropas Savienības valstīm nakšņojumu rezultāti 2023.gada pirmo sešu mēnešu laikā ir labāki par 2022.gada attiecīgo laika posmu, izņemot Ungāriju.


Avots: BalticTravelnews.com/sueddeutsche.de


celojumubode - 3891
LĪGO FESTIVĀLS pludmalē Jūrmalā!

LĪGO FESTIVĀLS pludmalē Jūrmalā!

Autentiskas latviešu svinības - meistarklases, dejas un īpašas izklaides visas dienas garumā garantētas! Muzicēs folkgrupa Kūzols un Vectēva papirosi!

EUR 65 | Baltic Beach Hotel & SPA

Aizraujošais ĶĪNAS ceļojums!

Aizraujošais ĶĪNAS ceļojums!

Ķīnas galvaspilsēta – Pekina, astotais pasaules brīnums Lielais Ķīnas mūris, Terakotas armija Siaņā, Lielas PANDAS Čendu rezervātā, Šanhaja

EUR 2500 | AL SVETS

Piknika vietas Dienvidkurzemes novadā

Piknika vietas Dienvidkurzemes novadā

Ir sācies siltais laiks, kam līdzi nāk arī došanās dabā, pārgājieni, laivu braucieni, ģimeņu pasākumi, kam visbiežāk seko arī pikniks dabā.

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Ērgļu zeme! Cena no 449 eur!

Ērgļu zeme! Cena no 449 eur!

Duresa ir viena no senākajām Albānijas pilsētām.

EUR 449 | Itaka Latvia

Piedāvā greznu viesnīcu, spa un restorānu!

Piedāvā greznu viesnīcu, spa un restorānu!

Limbažu novadā Liepupes muižas komplekss piedāvā kāzu un citu svinīgu pasākumu rīkošanu.

Liepupes muiža

Viesu māja

Viesu māja "Elernes muiža"

Viesu māja "Elernes muiža" ir domāta atpūtai vai dažādiem pasākumiem. Atrodas 17 km no Daugavpils.

TAKA

Pilna Servisa Līzings Opel Grandland

Pilna Servisa Līzings Opel Grandland

Elegants un dinamisks, ietilpīgs un daudzpusīgs, ar pilnībā elektrificētu spēka piedziņu – tāds ir jaunais Opel Grandland.

Europcar

Gaidāms laikmetīgās dejas festivāls

Gaidāms laikmetīgās dejas festivāls

6. un 7. jūnijā Aizpute kļūs par laikmetīgās dejas festivāla HOROS norises vietu, piedāvājot iepazīties ar rezidējošajiem māksliniekiem.

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Bulgārija! Cena no 349 eur!

Bulgārija! Cena no 349 eur!

Bulgārija - patīkams klimats,garas skaistas pludmales, aromātiskie vietejie ēdieni.

EUR 349 | Itaka Latvia

Pavasarīga atpūta Liepājā kopā ar ģimeni

Pavasarīga atpūta Liepājā kopā ar ģimeni

Pavasaris Liepājā ienāk ar sauli, svaigu jūras gaisu un daudzveidīgām atpūtas iespējām visai ģimenei.

Liepājas reģiona TIB

JURIS KAUKULIS un Rūta Kaukule

JURIS KAUKULIS un Rūta Kaukule

10. maijā, 18:00 kultūrtelpā AKUSTIKA aicinām uz ģimenisku koncertu “Mēs esam viens”. Koncertā piedalās Juris Kaukulis un Rūta Kaukule.

EUR 20 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē” atrodas Daugavpils – Rīga šosejas ceļa malā, netālu no neogotikas stilā būvētās skaistās Līksnas Svētās Jēzus Sirds katoļu baznīcas.

TAKA

Dublina - cena no 499 eur !!!

Dublina - cena no 499 eur !!!

EUR 499 | Itaka Latvia

Māmiņu diena

Māmiņu diena

AIJA ANDREJEVA UN JĀNIS AIŠPURS | 12 STĀSTI PAVASARA VAKARAM. 📍 Kur? Rīgavas mūzikas un mākslas dārzā, Līvzemes ielā 7 📅 Kad? 11. maijā 🕒 Cikos? Plkst. 15.00

Salaspils novada TIC

Ziedošie Babilona dārzi

Ziedošie Babilona dārzi

Tikai reizi gadā Klaipēdā notiek grandioza kuģu parāde- arī mēs dosimies uz šiem skaistajiem, aizraujošajiem svētkiem, pa ceļam iegriezīsimies Babilona dārzos-

EUR 40 | Nikos Travel

Mahe - Indijas okeāna pērle

Mahe - Indijas okeāna pērle

Jaunums! Atpūta Seišelu salās. Lidojums no Rīgas, privāti transfēri, 7 naktis viesnīcā // ceļojuma plāns saskaņojams individuāli

EUR 1484 | Estravel Latvia

Pavasara garšas baudījums pie mums!

Pavasara garšas baudījums pie mums!

Pavasara garšas baudījums pie mums Seasons restorānā! Rezervācijas: Tālrunis: +371 6704 4000

Grand Palace Hotel

Lisabona - Portu - Algarve

Lisabona - Portu - Algarve

Pieejami ceļojumi līdz oktobra beigām!

EUR 489 | Itaka Latvia

Apvienotie Arābu Emirāti - 2025/2026

Apvienotie Arābu Emirāti - 2025/2026

Agrā izpārdošana ceļojumam uz Tuvajiem Austrumiem rudens - ziemas sezonā. Ieplānojiet atvaļinājumu laikus

EUR 870 | Estravel Latvia

Albānija! Cena sākot no 459 eur!!!

Albānija! Cena sākot no 459 eur!!!

EUR 459 | Itaka Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -