airBaltic.com | 2023.09.20
Latvijas lidsabiedrība airBaltic publiskojusi papildinājumus lidojumu sarakstam gaidāmajai 2024. gada vasaras sezonai. Pievienojot divus jaunus maršrutus – no Tallinas (Igaunija) uz Burgasu (Bulgārija) un no Tamperes (Somija) uz Palmu de Maljorku (Spānija) –, lidsabiedrība plāno piedāvāt lidojumus trīspadsmit jaunos maršrutos no Baltijas valstīm – Latvijas, Igaunijas un Lietuvas, kā arī no tās jaunākās bāzes – Tamperes.
airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Turpinot izvērtēt tirgus dinamiku un pasažieru pieprasījumu, airBaltic ir būtiski paplašināt savu maršrutu tīklu un uzlabot savienojamību Baltijā un Tamperē (Somijā). Šoreiz esam izvērtējuši iespēju paplašināt savu tīklu Centrāleiropā un Dienvidaustrumeiropā. Tādi galamērķi kā Burgasa un Palma de Maljorka padara mūsu piedāvājumu vēl pievilcīgāku un daudzveidīgāku.”

Sestdien, 6. jūnijā aicinām Tevi uz šīs sezonas noslēdzošo POP-UP RESTORĀNU, kur par garšu bagātību un daudzveidību rūpēsies šefpavārs Matīss Aleksandrovs.
EUR 55 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
“airBaltic joprojām ir vadošā lidsabiedrība reģionā, un, nākamajā vasarā sākot lidojumus trīspadsmit jaunos maršrutos, mēs nostiprināsim savas pozīcijas un ambīcijas augt, uzlabojot savienojamību no Baltijas un Tamperes,” piebilda Martins Gauss.
Biļetes par pievilcīgākajām cenām šobrīd iespējams rezervēt šeit: www.airbaltic.com.

Katru sestdienu un svētdienu plkst. 12.00, gids ar Liepājas karodziņu rokās gaidīs pie koncertzāles “Lielais dzintars”, visus, kuri vēlas doties pastaigā.
Liepājas reģiona TIB

No Venēcijas | 6 naktis uz kuģa MSC Lirica // Venēcija – Kotora – Mikona – Sirosa – Ankona
EUR 451 | CRUISEcentre
.jpg)
Latvijas vasaras kulta ogas - zemenes godināšana Mālpilī. Dažādas muzikālas programmas un atrakcijas
Siguldas novada TIC

Jauns ceļojums uz Kirgizstānu! Neskarta daba starp debesīm un zemi, krāsainas zaļas ainavas ar jurtām, nacionālā virtuve.
EUR 1480 | AL SVETS

Lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Iespēja rīkot banketus, svinības, seminārus.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

2026. gada 30. – 31. maijā Dubnas upē starp Parīzi un Vārkavas muižu norisināsies jau tradicionālais Vislatvijas ūdens tūristu saiets “Lielais plosts”.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

No Portkanaveralas, 4 naktis uz kuģa MSC Seashore / Maršruts: Portkanaverala – Nassau – Ocean Cay – Portkanaverala
EUR 229 | CRUISEcentre

Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas naktsmītnes.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Glempings Daugavas lokos.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

JAUNUMS! Lidojums no Rīgas, transfēri un 9 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu
EUR 1425 | Estravel Latvia

Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

10. maijā norisinājās Augšdaugavas novada Tūrisma triatlons, kas jau ir kļuvis par tradicionālu ikgadēju aktīvās atpūtas pasākumu.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

2026. gada 15.,16. un 17. jūnijā Augšdaugavas novadā Višķu, Naujenes un Ilūkstes bibliotēkās notiks Eiropas arheoloģijas dienu pasākumi.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Sezonas atpūtas vietas, koncerti, ūdenssporta piedzīvojumi un kultūras notikumi soli pa solim iezīmē Jūrmalas vasaras sākumu.
Jūrmalas TIC

airBaltic lidojumu Supercenas! ceļo: no 01.07.2026. - 31.08.2026. pārdošanā: līdz 19.06.
EUR 89 | SKY24.LV

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar antīkiem elementiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

25. jūlijā norisināsies Smiltenes kauss riteņbraukšanā, kas ir senākās joprojām notiekošās šosejas riteņbraukšanas sacensības Latvijā.
Smiltenes TIC