Levs Berezins | 2023.12.26
Jau šo piektdien, 2023. gada 27. oktobrī pirmo reizi Baltijas valstīs Mažaparka teritorijā atvērts “Gaismas Dārzs”, kur atradīsies multimediju izstāde “Sniegbaltīte un 7 rūķīši”, informē portāls balticevents.info.
Ceturtdien, 26. oktobrī norisinājās slēgtais pasākums, kur mediju pārstāvjiem un viesiem bija iespēja pirmajiem apskatīt visu “Gaismas Dārzu”.

Vecticībnieku naktsmītne Rēzeknē, mājīga vēsture, ērtības blakus Svētā Nikolaja lūgšanu namam; privātas ekskursijas un autentiska pieredze.
Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāšanas ceremoniju apmeklēja satura veidotājs Andris Grinbergs, Gustavs Butelis jeb Dj Gustavito, influenceri Edgars Toretto, Aija Nagle, Evita Jurča, sporta žurnālists Reinis Ošenieks, biznesmens Bernhards Loevs un daudzi citi.
“Gaismas Dārzs” ir populārs starptautiskais brīvdabas projekts, kurš sastāv no apgaismotām skulptūrām un ekspozīcijām, skāņu iekārtām un gaismas projekcijām, kā arī no vairāk nekā 500 tūkstošu LED lampām, kas palīdz atdzīvināt populāro pasaku sižetu.
“”Gaismas Dārzs” nav vienkārši izstāde; tas ir mūsu piedāvājums jums ienākt pasaku pasaulē, aizrauties līdz ar burvību, papriecēt savu iekšējo bērnu un aizmukt prom no ikdienas steigas un darba. Nav nekas skaistāks kā tas mirklis, kad zem zvaigzņu debesīm jūs iegrimstat mājīgā pasakas atmosfērā. Šis “Gaismas Dārzs” ir mūsu veids, kā dalīties ar jums tajā mīlestībā un gaismā, ko nesam sirdī. Mēs zinām - mīlestība rada mīlestību. Esam priecīgi paziņot, kā mūsu projekts būs ikgadējais un katru gadu “Gaismas Darzā” mainīsies pasakas.” – teica “Gaismas Dārza” izpilddirektore Viktorija Verjovkina.
“Gaismas Dārzs” darbosies katru dienu četru mēnešu garumā, ieskaitot brīvdienas un svētku dienas. Plašāka informācija un biļetes ir pieejama projekta oficiālā mājaslapā www.gardenoflights.com.


Dodies 4 km garā pārgājienā, iepazīsti purvu un tā iemītnieku dzīvi. Piemērotākais putnu vērošanas brīdis - aprīlis, maijs.
Ventspils TIC

9. maijā Piedzīvojumu parkā ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šogad īpašs jaunums – Tūrisma informācijas tirgus!
Ventspils TIC

Latvijas–Lietuvas pierobežā norisināsies tūrisma apceļošanas akcija “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”. Iesniedzot akcijas brošūru, būs iespēja pretendēt uz balvām.
Bauskas TIC
.jpg)
Iepazīsti Ventspili vienas dienas laikā! Esam sagatavojuši idejas – TOP 7 lietas, ko darīt Ventspilī.
Ventspils TIC
.jpg)
Disku golfs ir lielisks veids, kā apvienot pastaigu dabā ar aizraujošu sporta aktivitāti. Priežu mežā izvietoti 18 grozi, kas pieejami bez maksas visu gadu!
Ventspils TIC

Pirmdien, 4. maijā, plkst. 16.00 koncertzālē “Latvija” izskanēs Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svētku koncerts ”Manas zemes sirds”.
Ventspils TIC

Nakšņošana Jūrmalas vēsturiskajās villās ļauj izjust kūrorta arhitektūru no iekšpuses – verandās, tornīšos un vasarnīcu nesteidzīgajā atmosfērā.
Jūrmalas TIC

Izstāde atklāj stāstu par vienu no nozīmīgākajām Baltijas motoru sporta vietām, piedāvājot unikālu iespēju aplūkot vairāk nekā 30 vēsturiskus sacīkšu eksponātus
Motormuzejs

Viena no skaistākajām Latvijas mazupītēm – Rīva aicina uz pavasara pārgājienu! Kopējais takas garums ir 8 km (aptuvenu 2, 5 h vienā virzienā).
Ventspils TIC

Laivu braucieni, loku šaušana, safari braucieni, radu meklēšanas, pārgājieni, foto medības, restorāns #Mežā un daudz kas cits. Iepazīsties ar DABA LABA.
Ventspils TIC

Bauskas muzejs - pieejams cilvēkiem ar redzes traucējumiem.
Bauskas TIC

No 20. līdz 22. maijam Ventspilī norisināsies Kurzemes biznesa forums, kas šogad veltīts IT nozares izaicinājumiem mākslīgā intelekta laikmetā.
Ventspils TIC

Ventspils Reņķa dārzā savu ziedēšanu gaida 21. sakura. Ieplānot apmeklēt Ventspili.
Ventspils TIC
.jpg)
30. maijā Balvu pilsētas estrādē notiks Latvijas pūtēju orķestru svētki “Skanēt savā laikā”. Koncertā piedalīsies 19 Vidzemes un Latgales pūtēju orķestri.
Balvu TIC

10. maijā plkst. 13.00 kultūras namā “Rīgava” mūzikas un mākslas dārzā norisināsies Māmiņdienas koncerts “Sajūtu piezīmes” ar dziedātāju Anci Krauzi.
Salaspils novada TIC

Informējam, ka no 1. aprīļa atsāksies ekskursijas Radioastronomijas centrā Irbenē darba dienās. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
Ventspils TIC
.jpg)
Ventspils zinātnes centrs "VIZIUM" tā ir vieta, kur tehnoloģijas māca, iedvesmo un iepriecina!
Ventspils TIC

L4. maijā plkst. 13.00 kultūras namā “Rīgava” Mūzikas un mākslas dārzā norisināsies Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienas pasākums.
Salaspils novada TIC

Ar nepacietību gaidām 120 000 pērn iestādīto sīpolpuķu ziedēšanu, un īpaši gaidām sakuru ziedešanu Reņka dārzā. Ieplāno pavasari Ventspilī.
Ventspils TIC