Zane Pētersone | 2023.12.01
Brīnišķajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā Jaunmoku pils aicina uz svētku noskaņu koncertiem un ģimenisku kopā būšanu. 16. decembrī būs klausāmas ziemas sajūtu dziesmas koncertā “Esi man tā – Baltā ziemas pasakā”. 17. decembrī notiks svētku tirdziņš un bērni aicināti uz rotaļu programmu “Pasaku meža burvība”. Savukārt, 29. decembrī izskanēs skaistākās komponista Jāņa Lūsēna Ziemassvētku dziesmas.
Sestdien, 2023. gada 16. decembrī plkst. 18:00 Kolonnu zālē Ziemassvētku gaišajā noskaņā koncertprogrammā “Esi man tā – Baltā ziemas pasakā” būs dzirdamas Imanta Kalniņa, Aivara Hermaņa, Valta Pūces un Jāņa Lūsēna skaistākās ziemas sajūtu dziesmas. Koncertā piedalīsies dziedātāji Marts Kristiāns Kalniņš, grupas “Putnu balle” solisti Elvijs Bušs un Kristiāna Stirāne, pianists Jānis Miltiņš un perkusionists Ivars Kalniņš. Pirms koncerta, plkst. 16:00, būs iespēja piedalīties atvērtajā ekskursijā pils dāmas pavadībā.
.jpg)
Ekskursiju vilcieniņš VENTSPILS TRAIN kursē katru dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00. Lielisks veids, kā iepazīt Ventspili un tās vēsturi!
Ventspils TIC
Savukārt 17. decembrī no plkst. 12:00 līdz 16:00 svētku sajūtas baudītājiem būs iespēja apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu pils Kolonnu zālē, kurā būs iespēja iegādāties dažādas Latvijas mājražotāju un amatnieku svētku dāvanas, gardumus un sajūtas lietas visai ģimenei. Tirgotājus aicinām pieteikties Jaunmoku pils mājas lapā.
Plkst. 13:00 ar īpašu rotaļu programmu “Pasaku meža burvība” pils Kolonnu zālē ciemosies sunītis Māršals, jautrais Rūķītis un Lācis Brīnums. Sunītis Māršals no Ķepu patruļas komandas ir saņēmis ziņu no Pasaku meža, kurā jautrais Rūķītis aicina steigties palīgā un kopā ar draugiem palīdzēt Lācēnam Brīnumam sagatavoties Ziemassvētkiem.
Svētku sajūtās ieskautas darbosies radošās darbnīcas, kurā bērni kopā ar vecākiem varēs izgatavot īpašu dāvaniņu, bet Meža muzejā bērnus gaidīs Meženītes, kuras aicinās risināt un šķetināt vairākus noslēpumus.
Plkst. 15:00 pils dāmas pavadībā būs iespēja apmeklēt atvērto ekskursiju.
Biļetes uz koncertiem un rotaļu programmu iespējams iegādāties Jaunmoku pils un Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Iespējams arī apmeklēt tikai radošās darbnīcas. Dalība ekskursijās pēc muzeja ieejas cenrāža.
Savukārt, 29. decembrī plkst. 19:00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē varēs dzirdēt komponista Jāņa Lūsēna Ziemassvētku dziesmas. Koncertā uzstāsies operdziedātāja Elīna Šimkus, pianiste Santa Jēkabsone un saksofonists Gustavs Jēkabsons. Koncerta biļetes būs pieejamas iegādei Jaunmoku pils un Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās.
Jaunmoku pils novēl skaistus svētkus!
.jpg)
Ekskursiju vilcieniņš VENTSPILS TRAIN kursē katru dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00. Lielisks veids, kā iepazīt Ventspili un tās vēsturi!
Ventspils TIC

Svētdien, 5. jūlijā no plkst. 11.00 Valmiermuižas parkā pasākums visai ģimenei “Lasīšanas svētki”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Dodies gardā zupu piedzīvojumā! Ventspils ēdināšanas vietas aicina nobaudīt īpaši konkursam gatavotās zupas un izvēlēties savu favorītu.
Ventspils TIC

18. jūlijā Ķemeri aicina uz koncertiem, tirdziņu, ekskursijām un brīvdabas balli vēsturiskā parka ainavā.
Jūrmalas TIC
.jpg)
Ventspils piedzīvojumu parkā atradīsiet plašas izlaides iespējas visai ģimenei. Virvju trase, rodelis, kamēršļūkšana, bamperlaivas, katapulta un vēl.
Ventspils TIC

Ventspils zinātnes centrā "VIZIUM" atklāts jauns eksponāts "Planēta Zeme".
Ventspils TIC

5. jūlijā Vaidavā jau 45. reizi norisināsies tradicionālais skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ceturtdien, 9. jūlijā plkst. 21.00 Valmiermuižas parkā brīvdabas kino vakars – režisores Kristas Burānes dokumentāri muzikāka filma “Visi putni skaisti dzied”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Šovasar, no 6. līdz 11. jūlijam, Ventspilī pirmo reizi norisināsies piejūras garšu konkurss “Zivju zupas mēriņš”.
Ventspils TIC

11. jūlijā Ventspilī ar daudzveidīgu un krāšņu programmu norisināsies Jūras svētki “Zemūdens ziedu deja”.
Ventspils TIC

Vasaras pilnbriedā, 17. un 18. jūlijā, Balvi aicina ikvienu uz Balvu novada svētkiem – divām dienām, kas piepildītas ar kultūras un izklaides notikumiem!
Balvu TIC

IESPĒJA IKVIENAM TŪRISMA GALAMĒRĶIM! PIESAKIES un tiekamies Rēzeknes pilsētas svētkos!
Rēzeknes pilsētas TIC

Vasara aicina ceļā! Izvēlies kādu no Ventspils Jūrtakas posmiem un ļaujies pastaigai gar Baltijas jūras krastu.
Ventspils TIC

Valmieras Vasaras teātra festivāla izrāde - kantrīmūzikls "Gadsimta kāzas" Valmieras brīvdabas estrādē 8. augustā.
EUR 19 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

12. jūlijā plkst. 16.00 Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos norisināsies Shipsea koncerts.
EUR 12 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.jpeg)
Aicinām kultūras un mākslas cienītājus apmeklēt dažādas izstādes Tukumā un apkārtnē.
Tukuma TIC

Vasara ir īstais laiks, kad baudīt gardu maltīti brīvā dabā – uz kafejnīcu vai restorānu āra terasēm.
Bauskas TIC
.jpg)
Šovasar, no 3. līdz 5. jūlijam, Balvi kļūs par teātra mākslas epicentru, organizējot 8. Starptautisko klasiskās dramaturģijas festivālu “Ķiršu dārzs 2026”.
Balvu TIC

Šovasar, 10. 11. un 12. jūlijā, Naukšēnu pagasts vērs durvis savam gada gaidītākajam un sirsnīgākajam notikumam – tradicionālajiem pagasta svētkiem.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.jpg)
11. jūlijā Ventspilī norisināsies daudzveidīgi un krāšņi Jūras svētki “Zemūdens ziedu deja”. Iepazīsties ar programmu.
Ventspils TIC