«Hesburger» pārdošanas apjoms Latvijā pērn kāpis par 25%

Una Pleša | 2024.02.06

“Hesburger”, Somijas un Baltijas lielākās ātrās ēdināšanas restorānu ķēdes, pārdošanas apjoms Latvijā 2023. gadā, salīdzinot ar 2022. gadu, palielinājies par 25%, sasniedzot 53,92 miljonus eiro. Šogad uzņēmums Latvijā plāno atvērt vēl divus restorānus, kā arī uzsākt digitālo kasu sistēmu darbību. Savukārt Baltijā kopumā paredzēts atvērt 10 jaunus “Hesburger” restorānus.

“Neraugoties uz izaicinājumiem ekonomikā, pērn turpinājām izaugsmi, un “Hesburger” pārdošanas apjomi ir kāpuši visās Baltijas valstīs. To lielākoties ietekmējusi veiksmīga pārdošanas stratēģija, turpinot piedāvāt klientiem īpašos mēneša piedāvājumus, kā arī ieviešot jaunus produktus, piemēram, divas dažādas limonādes un Grieķu salātus. Tikmēr ikmēneša speciālo piedāvājumu klāstā iekļāvām tādus neparastus produktus kā Kraukšķīgās vistas burgers, Arizonas burgers, Halloumi burgers, Grila burgers u.c. Kopumā vēl aizvien izjūtam to, ka cilvēkiem ir svarīga iespēja baudīt ātras, ērtas maltītes un daudzveidīga pārdošanas kanālu pieejamība, tajā skaitā veicot pasūtījumus uz vietas restorānos, auto kasē, izmantojot “Hesburger” mobilo aplikāciju un mūsu partnera piegādes servisu. Nesen veiktas aptaujas* dati liecina, ka mūsu klientu vidū palielinās digitālo risinājumu nozīme, un cilvēku skaits, kas veic pasūtījumus, izmantojot “Hesburger” aplikāciju, palielinājies par 6%. Tāpēc būtiski norādīt, ka esam pakāpeniski sākuši testēt un šogad plānojam ieviest digitālo kasu sistēmas pilnā apmērā,” tā “Hesburger” starptautiskās attīstības un mārketinga direktore Ieva Salmela.

Viņa uzsver, ka arī šogad “Hesburger” turpinās pielāgot ēdienkarti un ieviest jaunus produktus, ņemot vērā mainīgas klientu prasības.

Kopumā “Hesburger” pārdošanas apjoms Baltijas valstīs aizvadītajā gadā sasniedza 152,65 miljonus eiro, no tā lielāko daļu veidojot Lietuvas tirgum. Salīdzinot ar 2022. gadu, Lietuvā pārdošanas apjoms pieaudzis par 16% un sasniedzis vairāk nekā 54,51 miljonu eiro. Turpretim Igaunijā pārdošanas apjoms kāpis par 15%, sasniedzot vairāk nekā 44,22 miljonus eiro.

“Ēdināšanas pakalpojumu biznesa veiksme balstās uz servisa un produktu kvalitātes, tāpēc pērnā gada rezultāti apliecina ne vien mūsu sortimenta un produktu līmeņa atbilstību klientu gaidām, bet arī “Hesburger” darbinieku ieguldījumu klientu apkalpošanā un lojalitātes veicināšanā, par ko esam ļoti pateicīgi. Īpaši liels paldies jāvelta arī klientiem, kuri turpina būt uzticīgi “Hesburger” zīmolam, atgriežoties mūsu restorānos atkal un atkal. Ne velti saskaņā ar “Socio Uuringukeskus” veiktās aptaujas datiem*, “Hesburger” jau trešo gadu ir atzīts par Latvijas iedzīvotāju vidū atpazīstamāko ātrās ēdināšanas restorānu tīklu,” atklāj I. Salmela.

Latvijā 2024. gadā gaidāmi divi jauni “Hesburger” restorāni

2023. gadā uzņēmums, investējot 2 miljonus eiro, atvēra jaunu restorānu Ogrē, Rīgas ielā 5. Savukārt restorāna rekonstrukcijā Iecavā ieguldīti 300 000 eiro, veicot apkures sistēmas renovāciju, uzstādot digitālos ekrānus, kā arī atjaunojot ēkas fasādi un nomainot asfalta segumu. Tāpat pērn iesākās vērienīgi “Hesburger” restorāna Daugavpilī, Rīgas ielā 55 renovācijas un paplašināšanās darbi, plānojot to atkal atvērt apmeklētājiem šī gada vasarā. Vienlaikus Rīgā aizsākta restorāna Brīvības ielā 299 pārcelšanas uz ēku Dzērbenes ielā 4, kas atrodas turpat blakus. Paredzēts, ka jaunajās telpās šis restorāns būs pieejams klientiem 2024. gada pavasarī.

Šogad atzīmējot 20 gadu jubileju Latvijā, I. Salmela stāsta, ka valstī plānota divu jaunu “Hesburger” restorānu atvēršana - Tukumā, blakus degvielas uzpildes stacijai “Neste” uz autoceļa A10 (Rīga – Ventspils). Rudenī plānots atklāt arī restorānu Alūksnē, Pils ielā 66.

Tikmēr Lietuvā plānota 5 jaunu restorānu atklāšana, bet Igaunijā – trīs jaunu restorānu atvēršana.

Šobrīd Baltijā darbojas 160 "Hesburger" restorāni, no kuriem 59 atrodas Lietuvā, 51 - Latvijā un 50 - Igaunijā.
*Aptauju 2023. gada decembrī veica “Hesburger”, sadarbojoties ar pētījumu kompāniju “Socio Uuringukeskus”. Tajā piedalījās 1000 respondenti vecumā no 15 līdz 49 gadiem.

Avots: Repute.lv


celojumubode - 3813
Vairāk nekā 50

Vairāk nekā 50 "geocaching" slēpņi Bauskā!

Piedalies mūsdienu dārgumu medībās un atklāj Bauskas novadu no jauna!

Bauskas TIC

Nostalgy SĀKAS GRILĒŠANAS SEZONA!

Nostalgy SĀKAS GRILĒŠANAS SEZONA!

Lapmežciemā kafejnīcā "Nostalgy" maijā sākas grilešanas sezona. Brauc ciemos!

Tukuma TIC

Ar vilcienu uz Gulbeni

Ar vilcienu uz Gulbeni

Kāp vilcienā un dodies uz Vidzemes ziemeļaustrumiem – uz Gulbeni, kur sagaidīs aizrautīgi tūrisma speciālisti un uzņēmēji, ļaujot izbaudīt lielisku atpūtu!

Gulbenes novada TIC

KONCERTPROGRAMMA VIOLETS Jaunmoku pilī

KONCERTPROGRAMMA VIOLETS Jaunmoku pilī

Burvīgo solistu Ances Krauzes uz Zigfrīda Muktupāvela balsi papildinās Zigfrīda vijoles spēle, bet pie klavierēm uzstāsies pats komponists Jānis Lūsēns.

Tukuma TIC

"Ragakrasts" brīvdienu mājas Mērsragā

Ģimenēm ar bērniem draudzīgas, gaumīgas, labiekārtotas mājiņas Mērsragā www.ragakrasts.lv

Tukuma TIC

Mūsdienu Latvijas garšas. Gardēžu pasākums

Mūsdienu Latvijas garšas. Gardēžu pasākums

Visas vasaras garumā, katru trešdienu gardēžu pasākumi angļu valodā. Gatavo kopā ar šefpavāru Mūsdienu Latvijas garšas. Gan individuāliem viesiem, gan grupām.

EUR 79 | Viesistaba

KUKUL ceptuve TUKUMĀ!

KUKUL ceptuve TUKUMĀ!

Meklē vietu, kur nobaudīt smalkmaizītes, bulciņas, maizīti, cepumiņus vai sāļās uzkodas kopā ar gardu, smaržīgu kafiju vai tēju? Kukul Elizabete Tukumā!

Tukuma TIC

KANDAVAS PILSĒTAS SVĒTKI

KANDAVAS PILSĒTAS SVĒTKI

24.,25.MAIJĀ KANDAVAS PILSĒTAS SVĒTKI 2024 "KARNEVĀLS KANDAVĀ".

Tukuma TIC

Tornī gleznu izstāde “Gaismas frekvences”

Tornī gleznu izstāde “Gaismas frekvences”

No 23. aprīļa līdz 26. maijam Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē skatāma gleznu izstāde “Gaismas frekvences”.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Bauska aicina baudīt pilsētas svētkus!

Bauska aicina baudīt pilsētas svētkus!

Esi aicināts svinēt Bauskas pilsētas un novada svētkus kopā! Foto:N.Veiss

Bauskas TIC

Aktuālās izstādes Liepājā

Aktuālās izstādes Liepājā

Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies!

Liepājas reģiona TIB

Mazsalaca Youth band un draugu koncerts

Mazsalaca Youth band un draugu koncerts

26. maijā plkst. 16.00 Mazsalacas Kultūras centrā aicinām uz orķestra Mazsalaca Youth band un draugu koncertu! Solisti: Paula Saija, Matīss Žilinskis un citi.

EUR 3.00 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

SARĪKO PIKNIKU ABAVAS ābeļdārzā

SARĪKO PIKNIKU ABAVAS ābeļdārzā

Droši brauc ciemos uz ABAVAS vīna darītavu ar visu savam personīgajam piknikam nepieciešamo un atrodi sev vistīkamāko ābeli, zem kuras baudīt pavasara ziedoni

Tukuma TIC

Nometnes & sporta spēles Bauskas novadā

Nometnes & sporta spēles Bauskas novadā

Plāno nometnes & sporta spēles Bauskas novadā!

Bauskas TIC

Satiksimies Jelgavā!

Satiksimies Jelgavā!

No 24. līdz 26.maijam ar bagātīgu svētku programmu svinēsim Jelgavas 759. dzimšanas dienu!

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Piestāj kādā no hosteļiem Bauskas novadā!

Piestāj kādā no hosteļiem Bauskas novadā!

Ja dodies ceļā vai vienkārši vēlies pārnakšņot!

Bauskas TIC

Iepazīsti Piebalgu

Iepazīsti Piebalgu "Tava diena Piebalgā!"

Piedzīvo gleznaino Piebalgu kā vēl nekad ar "Tava diena Piebalgā" 1.-2. jūnijā! ☀️ Apmeklē 10 Piebalgas uzņēmējus aizraujošā spēlē un dodies velo ekspedīcijā!

Cēsu TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -