Latvijas uzņēmums laidis klajā jaunu mobilo lietotni EAT IN HOTELS

Pr-linija.lv | 2024.03.03

2024 gada februāra otrajā nedēļā viesnīcā «Radisson Blu Daugava» Latvijas uzņēmums EAT IN HOTELS prezentēja (40 bildes) jaunu mobilo lietotni brokastu rezervēšanai viesnīcās. Šis ir pirmais projekts pasaulē, kas ļauj izvēlēties un pirkt brokastis viesnīcās, tajās nedzīvojot. Lietotne apvienos viesnīcas vienuviet un piedāvās visizdevīgākās un ērtākās brokastu rezervēšanas iespējas.

“Ideja brokastot savas pilsētas viesnīcās nav jauna, taču daudzi to neizmanto – bieži trūkst informācijas par brokastu cenu, tāpat ir saziņas grūtības reģistrācijā. Lietotne ne tikai atrisina šīs problēmas, bet arī ļauj viesnīcām regulēt cenu atkarībā no pieprasījuma. Savukārt klienti iegūst papildu atlaides. Turklāt zviedru galds viesnīcā līdzinās mini atvaļinājumam, mēs vēlējāmies šo atpūtas sajūtu pārnest uz mūsu ikdienu. Latvijas viesnīcām šī mūsu ideja ļoti patika – neatkarīgi no sezonas tām ir jāuztur servisa līmenis un jāsaglabā darba vietas. Labās viesnīcās ir standarti, kas attiecas gan uz produktu daudzveidību, gan uz ēdienu daudzveidību, gan uz izmantoto izejvielu kvalitāti. Tam tiek rūpīgi sekots, īpaši, ja tā ir tīkla viesnīca. Bet nelielās dizaina viesnīcas savus klientus lutina ar personisku servisu un interesantām maltītes idejām. Šāds iespēju arsenāls nav pieejams visās kafejnīcās un restorānos, tādēļ esam pārliecināti, ka mūsu jaunais pakalpojums būs pieprasīts,” stāsta jaunuzņēmuma autore Jūlija Rimlina, Latvijas tūrisma operatora Atlantic Travel vadītāja.

Turklāt šis pakalpojums ir aktuāls tiem, kuri brokasto agri. Viesnīcas ir gatavas piedāvāt pilnvērtīgas brokastis jau no plkst. 6:30, kad gandrīz visas kafejnīcas vēl ir slēgtas.

Projekts ir interesants arī no resursu racionālas izmantošanas aspekta: starpsezonā viesnīcu piepildījums ir daudz zemāks. Projekta izstrādātājiem ir mērķis “atvērt viesnīcas” vietējiem iedzīvotājiem, piedāvājot tiem dažādus viesnīcu pakalpojumus par izdevīgām cenām. Statistika liecina, ka brokastīs tiek apēsti vien 50% sagatavotās pārtikas, bet, tā kā atbilstoši pārtikas produktu drošības noteikumiem tikai 10-15% atlikumu var tikt ziedoti vai izmantoti tālākai pārstrādei, tad 35-40% ēdienu tiek izmesti. Projekts Eat In Hotels ļaus viesnīcām būtiski uzlabot šos rādītājus.

Šobrīd lietotnē ir pieejamas desmit Rīgas viesnīcas, brokastis var rezervēt ar atlaidi līdz 30%. Pirmajam pasūtījumam ir spēkā akcija: maksā par vienu, brokastojiet divatā.

Brokastu rezervēšanai lietotnē ir jāapmaksā pakalpojums un ar saņemto QR kodu var doties uz viesnīcas restorānu. Dažās viesnīcās cenā ir iekļauta arī bezmaksas autostāvvieta divām stundām.

Lietotnes funkcionalitāte tuvākajā laikā tiks paplašināta: jau ir pievienotas tematiskās vēlbrokastis, piemēram, Sv.Valentīna dienā, tiks piedāvāti arī citi viesnīcu pakalpojumi. Nākotnē plānots projektu piedāvāt arī citās pasaules valstīs.

Lietotni iPhone var lejupielādēt šeit:
https://apps.apple.com/lv/app/eat-in-hotels/id1671962661

Avots: Pr-linija.lv


gunrange - 3920
Radioastronomijas centrs Irbenē

Radioastronomijas centrs Irbenē

Braucot uz Ventspili, iegriezies Irbenē – apskati milzu radioteleskopu, uzkāp RT-8 radioteleskopā un izstaigā pazemes tuneli. Ekskursija, ko atcerēties.

Ventspils TIC

Vasaras noslēguma zaļumballe Valmiermuižā

Vasaras noslēguma zaļumballe Valmiermuižā

Atzīmēsim vasaras noslēgumu ar skanīgām dziesmām un lustīgiem dančiem zaļumballē 28. augustā plkst. 20.00 Valmiermuižas parkā kopā ar pūtēju orķestri "Smiltne"

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Naukšēnu brūža svētki

Naukšēnu brūža svētki

19. septembrī Naukšēnos jau 145. reizi norisināsies Naukšēnu brūža svētki ar īpaši plašu programmu. Pasākums apmeklētājiem bez maksas.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Vasara turpinās

Vasara turpinās

Vasara vēl nav galā! Nedēļas nogalē dodies uz Ventspili – izbrauc ar rodeli, kāp Kaķa takā un atklāj pilsētas TOP vietas.

Ventspils TIC

ĢIMENEI | Vasara vēl ir - Engurē

ĢIMENEI | Vasara vēl ir - Engurē

Engurē, Kukul ceptuves dārzā, vasaras noskaņa turpināsies ar radošu un muzikālu pēcpusdienu, kas aicinās nesteidzīgi satikties un baudīt kopā būšanu.

Tukuma TIC

Atpūta ar ģimeni Ventspilī

Atpūta ar ģimeni Ventspilī

Ģimenes nedēļas nogale Ventspilī? VIZIUM, Piedzīvojumu parks un ūdens prieki – pietiekami daudz, lai bērniem nebūtu laika garlaikoties!

Ventspils TIC

Ielūdz Bānīša svētki!

Ielūdz Bānīša svētki!

5. septembrī Baltijā vienīgais regulāri kursējošais šaursliežu vilciens - Gulbenes-Alūksnes bānītis - svinēs savu 123. gadadienu.

Gulbenes novada TIC

Tomātu svētki Brenguļos

Tomātu svētki Brenguļos

29. augustā no plkst. 10.00 līdz 15.00 Brenguļos pie sporta centra “Kaimiņi” norisināsies gadskārtējie Tomātu svētki.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atklāj Zilākalna audiogidu!

Atklāj Zilākalna audiogidu!

Šovasar atklāts Zilākalna ciema apmeklētājiem un vietējiem iedzīvotajiem pieejams audiogids latviešu, angļu un igauņu valodā.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ūdens piedzīvojumu parks

Ūdens piedzīvojumu parks

Izbaudi ūdens priekus Ventspilī! Viļņu baseins, slīdrenes, SPA, pirtis un atpūta visai ģimenei – Ūdens piedzīvojumu parkā!

Ventspils TIC

Dodies maršrutā pa Bauskas novadu

Dodies maršrutā pa Bauskas novadu

Iepazīsti jaunus gastronomiskā un pieredzes tūrisma maršrutus, kas ved pie Bauskas novada mājražotājiem un vietējiem uzņēmējiem.

Bauskas TIC

Izgaršo rudeni Tukuma pusē

Izgaršo rudeni Tukuma pusē

Jau sesto reizi Tukuma novads rudenī aicina ciemos uz Mājas kafejnīcām Tukumā un apkārtnē! Šogad 12. un 13. septembrī Tukumā un apkārtnē.

Tukuma TIC

Izvēlies naktsmītni ūdens tuvumā

Izvēlies naktsmītni ūdens tuvumā

Izbaudi vasaras nogali un izvēlies naktsmītni pie upes vai ezera un izbaudi vasaras nogali ar peldēm, saulrietiem un mierpilnu atpūtu dabas tuvumā.

Bauskas TIC

KVARC kafejnīca atvērta!

KVARC kafejnīca atvērta!

KVARC kafejnīca Valmiermuižā ir atvērta! Gaidām ciemos baudīt salātus, sātīgus pamatēdienus, gardus desertus un dzērienus. Darba dienās | 11.00–18.00

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ventspilī pat govs zied!

Ventspilī pat govs zied!

Pastaigā pa Ventspili sameklē Puķu govi, Zaķu ģimeni, Ziedu pulksteni un citus ziedu tēlus – košas foto pieturas visā pilsētā.

Ventspils TIC

Bruyvers aicina uz ražas svētkiem!

Bruyvers aicina uz ražas svētkiem!

Vasarai pa finiša taisni - Bryuvers pagalmā ar vietējiem labumiem, dzīvo mūziku, dančiem, gardu maltīti un kārtīgu ballīti – tiekamies 05.09. “zem tilta"

Rēzeknes pilsētas TIC

"Uzkūko" brīvdienu bufete 1.septembrī

Pirmā skolas diena ir klāt, un mēs to gribam padarīt vēl saldāku! 1. septembrī plkst. 10.00-16.00 (vai līdz pēdējai kūciņai!), Valmieras iela 12, Rencēni

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Aicinam piedalīties fotoattēlu konkursā

Aicinam piedalīties fotoattēlu konkursā

Ventspils domes administrācijas Mārketinga un tūrisma nodaļas Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina piedalīties “Ventspils 2026. gada fotoattēlu konkursā”.

Ventspils TIC

Nopietna komēdija “Uz visu banku!”

Nopietna komēdija “Uz visu banku!”

Izrāde “Uz visu banku!” – asa komēdija par izvēlēm, vērtībām un cīņu par savu iespēju. Asprātīgi dialogi un negaidīti pavērsieni garantē spriedzi.

EUR 20 | Salaspils novada TIC

Bezmaksas vietas izbraucienam

Bezmaksas vietas izbraucienam

Ieplāno vasaras nogales izbraucienu un iepazīsti parkus, dabas takas, mākslas objektus un citas vietas, kuras vari apmeklēt bez maksas.

Bauskas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -