«FlixBus» sniegs atbalstu uz Ukrainu ceļojošiem uzņēmumiem un medijiem

Emīlija Vimba | 2024.02.27

“Flix”, globālais ceļošanas tehnoloģiju uzņēmums, kas nodrošina pieejamu un ilgtspējīgu transportu, Latvijā strādājot ar zīmolu “FlixBus”, ir izveidojis īpašu atbalsta pakalpojumu uzņēmumiem un mediju organizācijām - “UkraineDesk”. Šis projekts, kura izveide tiek izziņota ap Krievijas iebrukuma Ukrainā otrās gadadienas laiku, ir vērsts uz drošas un ērtas ceļošanas nodrošināšanu uzņēmumiem un medijiem, kuri dodas uz Ukrainu, veicinot valsts ekonomisko un sociālo atveseļošanos un uzlabojot Ukrainas atpazīstamību starptautiskā līmenī.

Kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā 2022. gada februārī, “FlixBus” ir atbalstījis Ukrainu ar dažādu projektu un iniciatīvu izveidi. Neapstādinot regulāros starptautiskos pakalpojumus, “FlixBus” ir uzturējis pasažieru pārvadājumus starp Ukrainu un Eiropu, un pašlaik piedāvā 25 tiešos ceļojumu maršrutus no Ukrainas uz 6 Eiropas Savienības valstīm.
“FlixBus” rīkotājdirektors Baltijas valstīs, Polijā un Ukrainā Mihals Lemans norāda: “Karam Ukrainā turpinoties jau trešo gadu, mēs vēlamies izcelt uzņēmumu un mediju organizāciju nozīmīgo lomu šīs valsts ekonomiskajā un sociālajā atveseļošanas procesā. “UkraineDesk” ir mūsu ieguldījums šo procesu atbalstam, piedāvājot uzticamu un drošu ceļošanas risinājumu un tā veicinot svarīgu attiecību uzturēšanu, kā arī Ukrainas integrāciju ES.”

Papildus autobusu biļešu iegādei, pakalpojums “UkraineDesk” piedāvā arī citus atbalsta pakalpojumus, izmantojot “FlixBus” plašo tīklu un ekspertīzi, tostarp, piemērotāko ceļojumu maršrutu identificēšanu, kur “FlixBus” darbinieki sniedz konsultācijas par labākajiem maršrutiem, lai ceļotu uz un no Ukrainas no jebkuras Eiropas valsts, ņemot vērā pašreizējo situāciju reģionā un tās sniegtās iespējas. Tāpat tiek piedāvāta ceļojuma vienkāršošana lielām grupām, kur uzņēmumi un mediju organizācijas var rezervēt ceļojumu, izmantojot vienkāršotu procedūru, pasažieru datus sniedzot tuvāk izbraukšanas datumam un tādējādi nodrošinot lielāku elastību. Atbalsta pakalpojumu vidū ir arī “FlixBus” ekspertu padomi par pārvietošanos Ukrainā, sniedzot iespēju ceļotājiem saņemt aktuālāko informāciju par labākajiem ceļošanas maršrutiem Ukrainas pilsētās.

“Mēs esam izveidojuši divas īpašas e-pasta adreses, kuras apkalpo mūsu ekspertu komanda, “business2UA@Flix.com” un “media2UA@Flix.com”. Šīs komandas darbiniekiem ir padziļinātas zināšanas par maršrutiem starp Ukrainu un ES, ņemot vērā pašreizējo situāciju reģionā un pieejamās ceļošanas iespējas. Uzskatām, ka “UkraineDesk” kalpos kā platforma, kas savieno Ukrainas uzņēmumus un mediju pārstāvjus ar Eiropas kolēģiem, veicinot zināšanu pilnveidi un savstarpēju sadarbību,” skaidro M.Lemans.

Uzņēmumu pārstāvji un mediju organizācijas jautājumu gadījumā par ceļojumiem uz vai no Ukrainas tiek aicināti sazināties, rakstot e-pastu uz “business2UA@Flix.com” vai “media2UA@Flix.com”.

Avots: Repute.lv


celojumubode - 3809
Maroka - Āfrikas eksotika

Maroka - Āfrikas eksotika

Krāsu, aromātu un iespaidu pilna - eksotiskā Maroka. Piedzīvojumu ceļojums - no Kasablankas līdz Marakešai // -20% ekskursiju tūrei, rezervējot aprīlī

EUR 559 | Estravel Latvia

Ballīte retro noskaņās

Ballīte retro noskaņās

19. aprīlī aicinām ikvienu ballēties gribētāju uz “View Restaurant – Saefood & Grill”, kur visu laiku karstākos deju hitus publikai piedāvās DJ Retro.

EUR 20 | Baltic Beach Hotel & SPA

Balle ar grupu “Džentlmeņu špagats”

Balle ar grupu “Džentlmeņu špagats”

20.aprīlī pl.21.00 aicinām piedzīvot pavasara izjūtas un ļauties dejām Pavasara ballē kopā ar grupu “Džentlmeņu špagats” Kocēnu Kultūras namā.

Valmieras TIC

Augšdaugava.Tūrisma sezonas atklāšana.

Augšdaugava.Tūrisma sezonas atklāšana.

Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde ‘’TAKA’’ aicina 26. aprīlī plkst. 10.00 apmeklēt tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu.

TAKA

Pilna Servisa Līzings Passat

Pilna Servisa Līzings Passat

Pilna Servisa Līzinga piedāvājums VW Passat Variant MY24 Elegance.

Europcar

4 personām - aktīva atpūta Igaunijā

4 personām - aktīva atpūta Igaunijā

1 nakts 4 personām aktīvās atpūtas kūrorta viesu mājā, brokastis un atpūtas piedāvājums

EUR 370 | Estravel Latvia

Atlaides auto nomai Igaunijā

Atlaides auto nomai Igaunijā

Vai esi gatavs piedzīvot neaizmirstamas brīvdienas Igaunijā? Tagad ir lieliska iespēja iegūt izdevīgu auto nomas piedāvājumu!

Europcar

Bērnu un jauniešu teātru festivāls

Bērnu un jauniešu teātru festivāls

19. un 20. aprīlī Valmieras Viestura vidusskolā notiks XVII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “..un es iešu un iešu!”.

Valmieras TIC

Taizeme - dažādām gaumēm

Taizeme - dažādām gaumēm

Taizeme - piedzīvojumi // atpūta spa kūrortos // Izvēlieties ceļojumu atbilstoši savai gumei! Piedzīvojumu ceļojumiem - atlaides!

EUR 367 | Estravel Latvia

Nāc un mācies golfu - zaļās kartes kurss !

Nāc un mācies golfu - zaļās kartes kurss !

Jau sen esi vēlējies apgūt golfa spēles pamatus, etiķeti un noteikumus, bet visu laiku gaidi īsto brīdi! Īstais brīdis ir pienācis!Iegūsti zaļo karti jau tagad.

EUR 180 | Jurmala Golf Club & Hotel

Aplūko idejas brīvdienām Rēzeknē!

Aplūko idejas brīvdienām Rēzeknē!

Trūkst ideju brīvdienām? Ieskaties mūsu 2 dienu piedāvājumā un izvēlies sev tīkamo!

Rēzeknes pilsētas TIC

Anitas Celmas izstāde Valmieras muzejā

Anitas Celmas izstāde Valmieras muzejā

No 2024. gada 6. aprīļa līdz 29. maijam Valmieras muzeja Izstāžu namā skatāma tekstilmākslinieces Anitas Celmas personālizstāde “Atgriešanās”.

Valmieras TIC

Atlaides auto nomai Ungārijā

Atlaides auto nomai Ungārijā

Nomā auto ar Europcar Budapeštā un saņem atlaidi! Izbaudi Budapeštas daudzveidību.

Europcar

Rīgas Motormuzejam 35

Rīgas Motormuzejam 35

Par godu Rīgas Motormuzeja 35 gadu jubilejai aicinām uz ieskandināšanas svinībām 20. aprīlī.

Motormuzejs

MOTIVĒJOŠIE BRAUCIENI!

MOTIVĒJOŠIE BRAUCIENI!

👉VEIDOJIET POZITĪVA UZŅĒMUMA TĒLU. 👉APBALVOJIET LOJĀLOS KLIENTUS, DARBINIEKUS. 👉MOTIVĒJIET JAUNIEM PANĀKUMIEM. 👉SALIEDĒJIET KOLEKTĪVU, SADARBĪBAS PARTNERUS

Latvia Tours

Ekskursija Valmieras novadā

Ekskursija Valmieras novadā

5.maijā aicinām atklāt Valmieras novada stāstus pirmajā no Lielās Valmieras novada autobusu ekskursijām - "Uz saldējuma galvaspilsētu" Rūjienas pusē!

EUR 35 | Valmieras TIC

3 dienas Romā un Vidusjūras kruīzs

3 dienas Romā un Vidusjūras kruīzs

9 naktis - 2 naktis Romā un 7 nakšu kruīzs ar MSC Vidusjūrā // Īpašais piedāvājums

EUR 1058 | Estravel Latvia

Tet Rally Latvia

Tet Rally Latvia

2024. gada vasarā Latvija pirmo reizi uzņems FIA pasaules rallija čempionāta posmu. Tet Rally Latvia norisināsies no 18. līdz 21. jūlijam.

Liepājas reģiona TIB

Sama modināšanas svētki Koknesē

Sama modināšanas svētki Koknesē

Tradicionālie Sama modināšanas svētki Koknesē norisināsies 10. un 11.maijā.

Aizkraukles novada TIC

Grieķijas valdzinājums!

Grieķijas valdzinājums!

Ekskursiju ceļojums "GRIEĶIJAS VALDZINĀJUMS" 12 dienas! Atpūta un pelde Jonijas jūras Korintas līcī, Vuliagmeni ezerā, termālajos baseinos

EUR 689 | Latvia Tours

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -