Ludmila Glazunova | 2024.02.27
Februāra pēdējā nedēļā no RIX Rīgas lidostas pasažieri var doties ceļojumos uz 68 regulāro un čartera lidojumu galamērķiem – par četriem vairāk nekā nedēļu iepriekš, Travelnews.lv informē lidostas Komunikācijas vienības Komunikācijas projektu vadītāja Ilze Salna.
Šonedēļ gaidām kāds patīkams jaunums: otrdien, 27. februārī, no Rīgas lidostas pieejamo maršrutu tīklu papildinās Alikante, kas ir bijis viens no pieprasītākajiem līdz šim neapkalpotajiem galamērķiem no Rīgas. Nacionālā lidsabiedrība “airBaltic” lidojumus starp Rīgu un Baltijas ceļotāju iecienīto Spānijas piekrastes kūrortu veiks divas reizes nedēļā.
Pēc ziemas pārtraukuma lidojumu saraktā no šīs nedēļas atgriežas arī Atēnas un Reikjavīka.
Lidsabiedrības šonedēļ no Rīgas lidostas plānojušas 445 izlidojošos reisus, kas ir par gandrīz 5 % vairāk nekā nedēļu iepriekš.
Ar lidostas “Rīga” galamērķu karti iepazīsties te: www.riga-airport.com/lv/lidojumu-galamerki

.jpg)
Ventspils Piedzīvojumu parkā atrodas Baltijā lielākā rodeļu trase. Atvērts katru dienu!
Ventspils TIC
Komēdija “No saldenās pudeles” atdzīvosies uz skatuves ar īsti latvisku humoru, kaislībām un dzīvesprieku.
Tukuma TIC

Aicinām tirgotājus un amatniekus izmantot iespēju būt daļai no svētkiem un pieteikties tirdzniecībai svētku aktīvākajā dienā – 1. augustā.
Ventspils TIC

Jau šovasar Rēzeknē pirmo reizi notiks festivāls “SPAITS” – diena, kurā satiksies mūzika, māksla, sarunas un kopā būšana pie Kovšu ezera!
Rēzeknes pilsētas TIC
.jpg)
Sestdien, 6.jūnijā plkst. 14.00 Sēļu muižā Vidzemes augstskolas studiju programmas “Tūrisma organizācija un vadība” studenti aicina uz jauniešu brīvdabas spēlēm
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Disku golfs ir lielisks veids, kā apvienot pastaigu dabā ar aizraujošu sporta aktivitāti. Priežu mežā izvietoti 18 grozi, kas pieejami bez maksas visu gadu!
Ventspils TIC
21. jūnijā no plkst. 20.00 līdz 24.00 Daugavas muzejs aicina uz kopīgu ielīgošanu. Doles muižas vēsturiskajā parkā, pašā Daugavas krastā.
Salaspils novada TIC
.jpg)
Apmeklētājus sagaidīs ne tikai tirgotāji, bet arī dažādas Līgo svētku aktivitātes.
Bauskas TIC
Smaržas, garšas un sarunas. Līdz pl. 13.00 svētku atmosfēru papildinās akordeonista Kaspara Gulbja un saksofonista Viļņa Prancāna muzikāli priekšnesumi.
Tukuma TIC

Izvēlies kādu no laivošanas maršrutiem – no nesteidzīga ģimenes brauciena līdz īstam piedzīvojumam draugu kompānijā!
Bauskas TIC

Aicinām izbaudīt ziedēšanas krāšņumu 13. un 14. jūnijā no plkst. 11.00 līdz plkst. 19.00 peoniju kolekcijas dārzā “Silezeru peonijas”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Varam droši apgalvot, ka Rūdolfs Blaumanis rakstot “Skroderdienas Silmačos” pat nenojauta, ka tieši šī viņa luga kļūs par fenomenu.
Rēzeknes pilsētas TIC

Atpūties pašā pilsētas sirdī pie Kovšu ezera un izbaudi mieru ar visām ērtībām, saunu un privātu pludmali!
Rēzeknes pilsētas TIC

Ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti izstaigāt vai ar velosipēdu izbraukt plaukstošo Ventspili, izmantojot mobilo lietotni Walk15.
Ventspils TIC
Iespējams, grūtākais maratons Latvijā: 42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas.
Tukuma TIC

Ikviens aicināts bez maksas vērot jauno mūziķu un mākslinieku kvalifikācijas eksāmenu sniegumu!
Rēzeknes pilsētas TIC

Aktīvās atpūtas cienītājiem Rēzekne piedāvā vairākus maršrutus, gan ar kājām, gan ar velo!
Rēzeknes pilsētas TIC
Šī būs diena, kurā satiksies elegance, daba un nesteidzīga noskaņa. Te sagaidīs ziedu pilni celiņi, mierpilna atmosfēra, skaistas foto vietas u.c. aktivitātes!
Tukuma TIC

Bauskas novads ir ģimenēm draudzīga vieta, kur dabas objektu mieru un vēstures izziņu papildina pārdomāta vide un praktiskas ērtības.
Bauskas TIC
Dziesmas, gaisma un senču spēks, kas uzplaukst gada maģiskākajā brīdī - vasaras saulgriežos!
Tukuma TIC