Popularitāti gūst pārgājieni ar ievirzi – pirmais finanšu palielināšanai aizvadīts gar Garezeriem

Daina Vārpiņa | 2024.02.28

Latvijā aizvadītajos gados strauji pieaugusi interese par organizētiem pārgājieniem, un šī gada tendences liecina, ka aktīvākie vēlas piedzīvot pārgājienā kaut ko vairāk par noteiktas distances pieveikšanu – tas mudinājis uzņēmēju Gustavu Gotautu un treneri Olafu Štrodahu organizēt Latvijā pirmo pārgājienu ar finanšu pratības ievirzi “Daudz naudas”. Vairāk nekā 20 dalībnieki gar Garezeriem dabas parkā “Piejūra”, Ādažu novadā nogāja 10 kilometru distanci, izpildīja dažādus uzdevumus, guva iedvesmu un pēc aktīvā pārgājiena ir apņēmības pilni pelnīt vairāk.

“Mūsu organizētais pārgājiens ar ievirzi “Daudz naudas” uzrunājis cilvēkus, kuri vēlas ne tikai baudīt dabu, meklē piedzīvojumu, bet arī gatavi mainīties un pārvarēt finansiālus šķēršļus, sāktu apzināties, kā sākt pelnīt vairāk. Lielisks veids, lai iepazītu līdzīgi domājošus ceļabiedrus, pa ceļam apmainītos ar biznesa vai citu dzīvē aktuālu pieredzi, pārdomātu, kas līdz šim ir vai nav izdevies, pieņemtu jaunus izaicinājumus. Ekonomiski aktīvajai sabiedrības daļai materiālā labklājība ir būtiska, un es labprāt dalos savā pieredzē par to, cik svarīga ir attieksme par ienākumu palielināšanos – lai nauda nāktu daudz un viegli! Mani vērojumi liecina, ka daudziem galvā iedomāti noteikts limits, cik lieli varētu būtu viņu mēneša, gada ienākumi, bet praksē esmu pārliecinājies, ka, līdz ar domāšanas maiņu – atļaujot sev gūt vairāk naudas, šī barjera zūd. Būšana kustībā, vairo katra iekšējo enerģiju – tāpat iespējams vairot naudas enerģiju,” pārliecināts uzņēmējs Gustavs Gotauts.

“Āra treniņi” pārgājienu vadītājs Olafs Štrodahs vadīja pārgājiena aktīvo daļu, lai tā dalībnieki ik pēc noteikta noietā ceļa posma pavingrotu, iesaistītos aktīvos uzdevumos, līdz dienas beigām viens ar otru būtu iepazinušies: “Redzu, ka aizvien vairāk cilvēki ir ar mieru savu brīvdienu pavadīt aktīvi, viņi trenējas, dodas dabā – pārgājienā ar mērķi uzzināt kaut ko jaunu un darba nedēļu uzsākt atkal enerģijas pilni! Lai arī “Piejūras parks” ir daudzu dabas mīļotāju un tūristu iecienīts maršruts, mūsu pārgājiena dalībniekiem Garezeru, jūras krasta apmeklējums pirms pavasara un pilnīga atkušņa bija patīkams pārsteigums. Šajā pārgājienā pārliecinājos, ka 10 kilometru distance ir pieveicama jebkuram interesentam, ja pārgājiena intensitāte nav augsta, ik pēc laika ir iespēja nedaudz atpūsties.”

Trīs veidi, kā sagatavoties un justies labi pārgājienā ar uzdevumu?

Ģērbties kā sīpoliņam

Pārgājienā svarīgi, lai būtu ērti apavi, laikapstākļiem atbilstošs un brīvām kustībām piemērots apģērbs, no kura daļu vajadzības gadījumā ērti novilkt un atkal uzvilkt. Ja pārgājiena grūtības pakāpe ir viegla vai vidēji grūta, pārgājienā vari vilkt ikdienas āra apģērbu, pievēršoties šai nodarbei regulārāk, vērts izvēlēties aktīvajai atpūtai paredzētu apģērbu un apavus.

Līdzi uzkodas un silta zupa no organizatoriem

Līdzi ņem dzeramo ūdeni, aukstajā laikā noteikti noderēs arī tēja vai kafija, vieglas uzkodas. Vienlaikus somai nevajadzētu būt pārāk smagai, īpaši, ja iecerēts tikai dienu garš pārgājiens. Organizēto pārgājienu priekšrocība ir, ka organizatori visbiežāk parūpējas par kopīgu ēdienreizi, piemēram, siltu zupu.

Iesaisties aktīvi!

Pārdomām bagātu gājienu vari īstenot arī vienatnē, bet  esot kopā ar līdzīgi domājošajiem, izmanto iespēju iepazīties, apmainīties kontaktiem. Pārgājieni ar ievirzi tiek organizēti ar mērķi apvienot līdzīgi domājošos, lai palīdzētu cilvēkiem dažādā veidā augt, tādēļ svarīgi būt atvērtam, ieklausīties stāstītajā un ar pilnu atdevi veikt iespējami visus uzdevumus.

Avots: Prkonsultacijas.lv


celojumubode - 3808
Ar vilcienu uz Madonu, Cesvaini un Gulbeni

Ar vilcienu uz Madonu, Cesvaini un Gulbeni

Kāp Rīgā vilcienā un, vērojot ainavas aiz loga, brauc uz Vidzemi, kur tevi sagaidīs bagātīgs tūrisma maršruts visas dienas garumā.

EUR 17 | Madonas TIC

Kandavā tikšanās ar

Kandavā tikšanās ar "Nelūgtajiem viesiem"

Sarunu vakars ar Leldi Kovaļovu un Andri Daugaviņu - Kandavas vīna namā 20.aprīlī.

Tukuma TIC

Rīko konferences un seminārus Bauskā!

Rīko konferences un seminārus Bauskā!

Iepazīsties ar Bauskas novada konferenču un semināra telpu piedāvājumu!

Bauskas TIC

Pavasara pārgājiens Bērzpilī

Pavasara pārgājiens Bērzpilī

21.aprīlī 10:00 aicinām doties aptuveni 14 km garā pārgājienā Bērzpils pagastā, ko vadīs vietējā gide Anna Kriviša.

Balvu TIC

Māra Upmane – Holšteine un Goran Gora

Māra Upmane – Holšteine un Goran Gora

19. aprīlī, 19:00 "Akustika" ielūdz uz unikālu un sirsnīgu tikšanos mūzikā ar Astro’n’out solisti Māru Upmani – Holšteini un viņas vīru, mūziķi Goran Gora.

EUR 20 | Valmieras TIC

Svini kāzas Jaunpils pilī!

Svini kāzas Jaunpils pilī!

Jaunpils pils ir lieliska vieta kāzu svinēšanai. Senie pils mūri un brīnišķīgā apkārtne padarīs jums tik svarīgos brīžus patiešām neaizmirstamus.

Tukuma TIC

Radi Tukku Magi TALKA TUKUMĀ

Radi Tukku Magi TALKA TUKUMĀ

20. aprīlī aktīvie tukumnieki un viesi aicināti uz Tukku Magi pagalma sakopšanas talku no pulksten 9:00 Pasta ielā 26.

Tukuma TIC

Ar vilcienu uz Gulbeni

Ar vilcienu uz Gulbeni

Kāpiet vilcienā un dodieties uz Vidzemes ziemeļaustrumiem– uz Gulbeni, kur sagaidīs aizrautīgi tūrisma speciālisti un uzņēmēji, ļaujot izbaudīt lielisku atpūtu!

Gulbenes novada TIC

Satiec savu meistaru Tukuma pusē

Satiec savu meistaru Tukuma pusē

Tukuma pusē no 13.aprīļa līdz 21.aprīlim varēs iepazīt 12 meistaru stāstus tuvplānā!

Tukuma TIC

Skulptūru stāsti Cēsīs!

Skulptūru stāsti Cēsīs!

Piesakies ekskursijai Cēsīs! Izzini skulptūru ceļu no Cēsu vecpilsētas līdz pat Meža kapiem un atpakaļ, tēlnieka Matiasa Jansona pavadībā!

EUR 6 | Cēsu TIC

Lielā Talka un ekskursija Ungurmuižā!

Lielā Talka un ekskursija Ungurmuižā!

Pievienojies mums Lielajā Talkā un ekskursijā Ungurmuižā! Dosimies ekskursijā, pastaigā un sakopsim Ungurmuižas teritoriju! Piesakies anketā!

Cēsu TIC

Jaunmoku pils aicina uz Putnu dienu

Jaunmoku pils aicina uz Putnu dienu

Jaunmoku pils aicina skolēnus uz ikgadējo Putnu dienu 18.aprīlī. No pulksten 10:00 dabas izzinātājiem būs iespēja vērot putnus pils parkā, klausīties stāstos.

Tukuma TIC

Aktīvās tūrisma sezonas atklāšana Jelgavā

Aktīvās tūrisma sezonas atklāšana Jelgavā

20.aprīlī 12 - 17 ikviens aicināts uz aktīvās tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu Dzīvesziņas un arodu sētā.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Īpašs piedāvājums ģimenēm

Īpašs piedāvājums ģimenēm

Izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” Gulbenē iepriecinās apmeklētājus, dāvājot iespēju piedalīties brīnišķīgā akcijā ģimenēm.

Gulbenes novada TIC

Iedvesmojies laivot Bauskas novadā!

Iedvesmojies laivot Bauskas novadā!

Ieskaties, kādas ir laivošanas iespējas Bauskas novadā!

Bauskas TIC

Nāc copēt vimbas un pavasara sauli Bauskā!

Nāc copēt vimbas un pavasara sauli Bauskā!

Bauskas TIC

Gūsti pavasarīgu iedvesmu izstādēs Tukumā

Gūsti pavasarīgu iedvesmu izstādēs Tukumā

Aprīlis uzņem apgriezienus. Mostas daba. Mostas krāsas. Atsprāgst pumpuri, un dzīvība zied. Ļauj iedvesmai ieplūst tevī caur mākslu Tukumā un apkārtnē!

Tukuma TIC

UFO stāstīs jokus Tukumā

UFO stāstīs jokus Tukumā

Ja meklē iespēju aizmirst ikdienas rūpes, nāc 26.aprīlī pulksten 19:00 uz Tukuma pilsētas Kultūras namu!

Tukuma TIC

MOSTIES DABĀ Cēsu novadā!

MOSTIES DABĀ Cēsu novadā!

Brīvdienu ceļevdis līdz ar pavasara ienākšanu dabā palīdzēs arī Tev mosties no ziemas miega un baudpilni tvert neskaitāmās iespējas, ko piedāvā Cēsu novads!

Cēsu TIC

Pilnvērtīgs laiks sev!

Pilnvērtīgs laiks sev!

Via Vitalité ir četru zvaigžņu svara korekcijas un labsajūtas centrs Aizputē. Piedāvājam programmas "Pamata","Exstra","Relax". Zvaniet +371 20 605 553

EUR 145 | Via Vitalité

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -