Par «Novaturas» grupas finanšu direktoru kļūst Vaidrius Verikas

Novatours.lv | 2024.05.03

Baltijas valstu lielākais tūrisma operators “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, paziņo par izmaiņām savā vadības komandā. Uzņēmuma augstākajai vadībai pievienojas Vaidrius Verikas, kas no 2. maija ieņems finanšu direktora amatu. Viņš nomainīs Vīgantu Reifonu (Vyganta Reifona), kurš uzņēmuma finanses kontrolēja vairāk nekā gadu.

"Esmu pārliecināts, ka Vaidriausa Verika ieguldījums būs ārkārtīgi nozīmīgs uzņēmuma finansiālās kapacitātes tālākā stiprināšanā visas grupas mērogā, kā arī attiecību veidošanā ar investoru kopienu, akcionāriem un ilgtspējīgas finanšu atdeves nodrošināšanā. Pagājušajā gadā mēs atgriezāmies uz rentablas izaugsmes ceļa, un līdz ar jauno finanšu vadītāju, kam ir daudzpusīga pieredze gan finanšu, gan uzņēmuma vadības jomās, mūsu mērķis būs turpināt uzņēmuma vērtības un rentabilitātes celšanu dinamiskā tirgū”, stāsta “Novaturas” grupas vadītājs Kristijons Kaikaris (Kristijonas Kaikaris).

Vienlaikus K. Kaikaris pateicas līdzšinējam uzņēmuma finanšu direktoram Vīgantam Reifonam par profesionālu un nozīmīgu ieguldījumu iepriekšējā gada veiksmīgajos rezultātos. Jāpiebilst, ka saskaņā ar auditētajiem datiem “Novaturas” grupa aizvadītajā gadā guvusi ieņēmumus 208,3 miljonu eiro apmērā, kas ir pieaugums par 6%, salīdzinot ar 2022. gadu, un uzņēmuma EBITDA sasniedza 5,5 miljonus eiro.

Jaunais uzņēmuma finanšu vadītājs V. Verikas gandrīz trīs gadus strādāja starptautiskajā kompānijā "Omniva", kas pārvalda lielāko pasta automātu tīklu Lietuvā, kur ieņēma finanšu direktora un vēlāk ģenerāldirektora amatu, kā arī bija valdes loceklis. Šajā laika posmā V. Verikas veicināja lielāko investīciju projektu veiksmīgu īstenošanu, organizatoriskās izmaiņas un darbības dubultu izaugsmi. Septiņus gadus pirms tam “Novaturas” jaunais finanšu vadītājs strādāja audita un nodokļu konsultāciju uzņēmumā “PwC”, kur bija atbildīgs par Lietuvas lielāko uzņēmumu finanšu audita projektiem, uzņēmuma iekšējās kontroles procesu izvērtēšanu un citiem finanšu jautājumiem. Viņš uzkrājis lielu pieredzi organizatorisku pārmaiņu vadīšanā, un pēdējā laikā V. Verikas nodarbojās arī ar finanšu konsultācijām.

"Novērtēju iespēju pievienoties “Novaturas”, kam ir sena un veiksmīga vēsture un kas spēj noturēt līdera pozīcijas pat ārkārtīgi dinamiskajā tūrisma nozarē. Uzskatu, ka mana pieredze sniegs ne tikai jaunas atziņas atsevišķu uzņēmuma vadības procesu pārveidošanā, bet arī veicinās finanšu stratēģijas stiprināšanu un izaugsmi. Pievienojoties komandai, par galvenajām prioritātēm uzskatu spēcīgas finanšu komandas veidošanu un attīstību, darbības efektivitātes paaugstināšanu un automatizēšanu, kā arī finanšu risku pārvaldību,” stāsta jaunais “Novaturas” grupas finanšu direktors V. Verikas.

Izmaiņas vadības komandā atbilst uzņēmuma mērķim turpināt palielināt finansiālo kapacitāti un rentabilitāti, uzlabot darbības efektivitāti un nodrošināt ilgtspējīgu finansiālo atdevi investoriem un akcionāriem. Tāpat uzņēmums koncentrēsies uz organizācijas transformācijas procesiem, tostarp klientu pieredzes, stratēģisko partnerību un uzņēmuma organizatoriskās struktūras uzlabošanu. “Novaturas” īsteno arī citas organizatoriskas izmaiņas, lai stiprinātu tiešās pārdošanas un e-komercijas rīkus un ieviestu uz datiem balstītus un citus tehnoloģiskos risinājumus ar pieaugošu kvalitāti.

Avots: Novatours.lv


autoblitz - 3823
Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Trakai TIC

Turcijas 4* un 5* viesnīcas, 7 naktis

Turcijas 4* un 5* viesnīcas, 7 naktis

Turcijas kūrorti - Alānija, Side, Beleka // VIESNĪCU VASARAS KOLEKCIJA // 7 naktis viesnīcā, viss iekļauts ēdināšanas programma

EUR 304 | Estravel Latvia

Atpūtas un izklaides vietas Liepājā

Atpūtas un izklaides vietas Liepājā

Ieplāno pasākumu kādā no Liepājas atpūtas un izklaides vietām!

Liepājas reģiona TIB

Maizes diena Hoijeres namā

Maizes diena Hoijeres namā

Ceturtdien, 20. jūnijā, plkst. 17 Liepājas 17.–19. gadsimta interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams” aicina nākt un baudīt svaigi ceptu Hoijeres maizi.

Liepājas reģiona TIB

Pludmales ballīte austrumu noskaņās

Pludmales ballīte austrumu noskaņās

12. jūlijā garda ēdiena un labas izklaides cienītājus aicinām uz “Beach Bar & Grill”, kur lieliem un maziem viesiem piedāvāsim aizraujošu garšu un sajūtu ceļojumu austrumu noskaņās.

Baltic Beach Hotel & SPA

Aktuālās izstādes Liepājā

Aktuālās izstādes Liepājā

Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies!

Liepājas reģiona TIB

Grila un vīna vakars 28. jūnijā

Grila un vīna vakars 28. jūnijā

Grila un vīna vakars pie mums - Jurmala Golf Club & Hotel! 📆Kad? 28. jūnijā ⏰Cikos? no plkst. 18:00 Tālrunis rezervācijai:+371 23280303.

Jurmala Golf Club & Hotel

“Pīterdīna

“Pīterdīna"Jaunmoku pilī

Pēterdienā, 29. jūnijā, Jaunmoku pils aicina latgaliešus un latgaliskā cienītājus satikties Kurzemē “Pīterdīna jeb latgaliskuos nūtikšonys Jaunmūkuos!

EUR 10 | Jaunmoku pils

Vasaras saulgriežu tirdziņš

Vasaras saulgriežu tirdziņš

Tirgus Rožu laukumā norisināsies divas dienas, 20.jūnijā no plkst. 12.00 līdz 20.00 un 21.jūnijā no 10.00 līdz 18.00. Ar lustēm, siera rituļiem un brangu alu.

Liepājas reģiona TIB

 Līgo Liepājas Jūrmalas parkā

Līgo Liepājas Jūrmalas parkā

Liepājas valstspilsētas pašvaldība aicina liepājniekus un pilsētas viesus svinēt Līgo vakaru un sagaidīt Jāņu rītu Jūrmalas parkā.

Liepājas reģiona TIB

Aviobiļetes kūrotu galamērķos

Aviobiļetes kūrotu galamērķos

Tivata, Korfu, Burgasa... labas cenas lidojumiem uz Eiropas kūrortiem. // Vietu skaits ierobežots, cenas mainās

EUR 99 | Estravel Latvia

Agrās rezervēšanas piedāvājumi!

Agrās rezervēšanas piedāvājumi!

Ieplānojiet atvaļinājumu eksotiskā galamērķī - uzsildiet ziemu!

EUR 619 | Estravel Latvia

Taizemes kulinārā pieredze!

Taizemes kulinārā pieredze!

Labākai dzīvei, enerģijai un aizraujošam piedzīvojumam - Īpašas tūres un kulinārijas meistarklases Taizemē!

EUR 363 | Estravel Latvia

"Ragakrasts" holiday houses in Mersrags

Well-furnished cottages near the sea with fireplace, sauna in Mersrags.

Tukuma TIC

Jūnijs- jaunas atlaides Piedzīvojumu tūrēm

Jūnijs- jaunas atlaides Piedzīvojumu tūrēm

Atlaide līdz 30% pēdējā brīža ceļojumiem // līdz 10 - 25% piedzīovoju tūrēm 2024.gadā // AKCIJA līdz 30.06.

EUR 363 | Estravel Latvia

Pilna Servisa Līzings

Pilna Servisa Līzings

Opel Corsa

EUR 358 | Europcar

Ziemeļkipra - pagarini vasaru!

Ziemeļkipra - pagarini vasaru!

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu / Augusts - oktobris

EUR 427 | Estravel Latvia

Grand Voyage - Garie kruīzi rudenī

Grand Voyage - Garie kruīzi rudenī

Eiropas ostas - Salas - Brazīlijas pilsētas - Maiami... Garo kruīzu piemēri šim rudenim. // no 14 naktīm

EUR 847 | Estravel Latvia

Skaistākie Lietuvas dārzi

Skaistākie Lietuvas dārzi

Pašā vasaras vidū dosimies uz skaistakajiem Lietuvas dārziem- Babilona dārzs un Japāņu darzs! Pievienojaties! 29.06.2024, 35 EUR

EUR 35 | Nikos Travel

Atpūta Lasvegasā! - Jaudīgi!

Atpūta Lasvegasā! - Jaudīgi!

Iestartē vasaru - Lidojums un viesnīca Vegasā // Piedāvājumi 7-14 naktīm // Lidojums no Rīgas

EUR 1419 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -