Valts Ceplevičs | 2024.06.11
2024. gada 10. jūnijā Rīgas Motormuzejs svinīgi atklāja savu jauno interaktīvo ekspozīciju, kas piesaistīs gan vietējos apmeklētājus, gan pilsētas viesus. Jaunā ekspozīcija piedāvā divas nozīmīgas sadaļas.
Pirmajā sadaļā apmeklētāji tiek aicināti, izmantojot interesantu interaktīvu risinājumu, atpazīt un izprast propagandas elementus. Klasiskajā ietvarā izveidotā ekspozīcija sniedz dziļāku izpratni par vēsturiskajiem notikumiem un informācijas ietekmi uz sabiedrību, piedāvājot jaunu un aizraujošu veidu, kā izzināt vēsturi. Papildus ir arī izstrādāts digitāls tests, lai pēc ekspozīcijas iepazīšanas pārbaudītu savas zināšanas.

Sestdien, 16. maijā, ar plašu programmu visā Latvijā norisināsies garīgās kultūras notikums “Baznīcu nakts” un “Atvērto baznīcu diena”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Modernizētā kulta auto ekspozīcija piedāvā apmeklētājiem iejusties filmas galvenā varoņa lomā. Instalācija ir bagātināta ar modernākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, kas ļauj apmeklētājiem piedzīvot aizraujošu ceļojumu kino pasaulē, rezultātā saņemot video materiālu ar savu dalību. Papildus tam, apmeklētājiem ir iespēja iesēsties klasiskā Porsche 944, izbaudot leģendārā automobiļa šarmu un piedzīvojumu garšu.
Atklāšanas ceremonijā piedalījās muzeja un “Ceļu satiksmes drošības direkcijas” vadība, satiksmes ministrijas pārstāvji, ekspozīcijas izstrādātāji, mediji un citi viesi, kas uzsvēra muzeja nozīmi un ieguldījumu kultūras un izglītības jomā. Ceremonijas laikā viesi izbaudīja jaunās ekspozīcijas piedāvātos interaktīvos risinājumus un klātienē piedzīvoja muzeja jaunās iespējas.
Rīgas Motormuzejs turpina attīstīties un piedāvāt aizraujošas un izglītojošas ekspozīcijas, kas piesaista plašu apmeklētāju loku, veicinot kultūras un vēstures izzināšanu.
Ekspozīcija veidota sadarbībā ar piegādātāju apvienību SIA “Solavi” un SIA “DJA”.

Rūdolfa Blaumaņa komēdija “No saldenās pudeles” atdzīvosies uz skatuves ar īsti latvisku humoru, kaislībām un dzīvesprieku.
Tukuma TIC

Priecīga ziņa - starptautiskais vides izglītības fonds (FEE) Ventspils pilsētas pludmalei piešķīris Zilā karoga sertifikātu 2026.gada sezonai.
Ventspils TIC
.jpg)
No rosīgas tirgošanās un aktīvām dabas takām līdz muzikāliem notikumiem un īpašajai Baznīcu nakts atmosfērai.
Tukuma TIC

Aizraujošas skolēnu ekskursijas, piedzīvojumi, STEM “Dabas BINGO”, SKOLAS SOMA un jauna motivācija!
Rēzeknes pilsētas TIC

23.maijā plkst. 10.00 Valmieras Kultūras centrā starptautiskās deju sacensības “Super Crystal Cup 2026”. Ieeja: 7 EUR.
EUR 7 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
 (4).png)
Xiaomi 17 un Xiaomi 17 Ultra - elegants dizains un premium līmeņa tehnoloģijas ikdienai un biznesam.
Zauers.lv

Kandavas pilsētas svētki aicinās iekāpt krāsainā notikumu karuselī, kur prieks, kustība un svētku noskaņa savīsies vienā virpulī.
Tukuma TIC

Makets ļauj iztēloties, kā pils savulaik izskatījās: tās apjomu, formas un arhitektūras detaļas.
Bauskas TIC

Sestdien, 16. maijā, ar plašu programmu visā Latvijā norisināsies garīgās kultūras notikums “Baznīcu nakts” un “Atvērto baznīcu diena”
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

23. maijā "Rēzeknis Bryuvers" sezonas atklāšana - Muzeju nakts, “LaikaPaka”, alus, kebabi, DJ un aktivitātes!
Rēzeknes pilsētas TIC

“Botania uzzināts – Salaspilī ieraudzīts” ir aizraujošs pastaigu maršruts aptuveni 4,5 km garumā.
Salaspils novada TIC

Muzeju nakts pasākumi 23. maijā Mazsalacas muzejā no plkst. 18.00 līdz pat pusnaktij.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Aicinām uz Kino Pedāļa 2026 norisēm 16. un 17. maijā Valmierā! 16. maijs - Kino nakts, 17. maijs - Velo diena
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jaunmoku pils aicinās uz vasaras sezonas atklāšanas svētkiem, kuros pils dārzi un parks pārtaps par radošu, izzinošu un dzīvības pilnu svētku vietu.
Tukuma TIC

29. Gaujas plostnieku svētkos – 16. maijā plkst. 20.00 Strenču pludmalē pie Gaujas Intars Busulis un Abonamenta orķestris.
EUR 15 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Varam droši apgalvot, ka Rūdolfs Blaumanis rakstot “Skroderdienas Silmačos” pat nenojauta, ka tieši šī viņa luga kļūs par fenomenu.
Rēzeknes pilsētas TIC

“22.–24. maijā Rēzeknē – ukraiņu amatnieki, radošas meistarklases, koncerti un ģimenes prieks!”
Rēzeknes pilsētas TIC
Iespējams, grūtākais maratons Latvijā: 42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas.
Tukuma TIC

No 1. maija ir atvērtas Ventspils Piedzīvojuma parka virvju trases kokos „Kaķa taka” un bērnu virvju trase „Lācēns”. Gaidīsim ciemos!
Ventspils TIC