Vizium.lv | 2024.07.10
Arī augustā Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina sešgadniekus un 1. – 6. klašu skolēnus piedalīties nometnē “TehnoEko”, kur būs iespēja darboties daudzveidīgās STEM nodarbībās VIZIUM mācību klasēs, laboratorijā un ekspozīcijas zālē, kā arī atraktīvi pavadīt laiku ārpus VIZIUM, apmeklējot Ventspils Piedzīvojumu parku, kino, Irbenes radiolokatoru, cepot picas, piedaloties kanisterapijas nodarbībā un ne tikai!
Nometne norisināsies 5. – 9. un 12. – 16. augustā plkst. 9.00 – 17.00. Tiek piedāvāta iespēja pieteikties arī uz sev vēlamo dienu skaitu, kas nozīmē, ka bērns var pavadīt VIZIUM nometnē 1 dienu vai pieteikties uz nedēļu vai divām!

22. novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies starptautiskās spēka, ātruma un izturības sacensības "Liepāja Throwdown".
Liepājas reģiona TIB
Nometne norisināsies gan zinātnes centra VIZIUM telpās – mācību klasēs, laboratorijā, ekspozīcijas zālē, izmantojot daudzveidīgo tehnoloģiju klāstu, gan pilsētvidē, aktīvi pavadot laiku svaigā gaisā. Katra diena nometnē tiek sadalīta divās daļās:
• 1. dienas daļā daudzveidīgas STEM nodarbības zinātnes centrā VIZIUM: robotikas nodarbības; Lego darbnīcas; datoranimācijas un datorgrafikas nodarbības; inženierzinātnes uzdevumi; fizikas un ķīmijas eksperimenti; nodarbības laboratorijā; digitālās mākslas nodarbības; nodarbības VIZIUM ekspozīcijas zālē.
• 2. dienas daļā – tematiskā pēcpusdiena:
o 5.08. Piedzīvojumu diena- aktivitātes Ventspils Piedzīvojumu parkā;
o 6.08. Muižas diena- ekskursija Popes muižā un viesošanās pie Zaļkalnu zirgiem Popē;
o 7.08. Maiznieka diena- picu cepšanas darbnīca kafejnīcā “Golden Key”;
o 8.08. Kino diena- kino seanss kino “Rio”;
o 9.08. Ezera diena- aktīvā atpūta pie Būšnieka ezera;
o 12.08. Pilsētas diena- aktivitātes Ventspils pilsētvidē: foto medības, orientēšanās nodarbības;
o 13.08. Pils diena- nodarbības Ventspils Livonijas ordeņa pilī;
o 14.08. Kosmosa diena- ekskursija uz Irbenes radiolokatoru;
o 15.08. Labāko draugu diena- kanisterapijas nodarbība un ekskursija uz lauku sētu- mini zoo;
o 16.08. Taku diena- ekskursija Ugāles pastaigu takās.
Nometnes dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas un uzkoda launagā.
Dalības maksa par nometni ir 38 EUR par 1 dienu. Piesakot bērnu uz 3 vai vairāk dienām, maksājumam tiek piemērota 10% atlaide. Pieteikties nometnei iespējams, aizpildot anketu šeit: www.adre.se/piesakiestehnoeko2024
Vecākiem, piesakot bērnu, jāiepazīstas ar nometnes iekšējās kārtības noteikumiem. Ar katra nometnes dalībnieka likumisko pārstāvi tiks slēgts līgums par bērna dalību nometnē. Apmaksu par dalību nometnē būs iespējams veikt zinātnes centra VIZIUM kasē, ka arī nepieciešamības gadījumā ar pārskaitījumu, apmaksājot rēķinu.
Plašāka informācija pieejama pa tālr. 28632351 vai rakstot uz e-pastu: guna.stepina@ventspils.lv. Dienu pirms nodarbības dalībniekiem tiks nosūtīts atgādinošs e-pasts.
Informējam, ka Ventspils Digitālā centra rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra un Ventspils zinātnes centra VIZIUM mājaslapā, sociālajos tīklos, kā arī drukātajos izdevumos.


Ko darīt Jēkabpilī un novadā, kad laikapstākļi aiz loga nelutina? Dodies uz muzejiem, pilīm, kartingu vai ledus halli, izstādēm, pasākumiem.
Jēkabpils novada TIC

Aicinam piedalīties izglītojošā un interaktīvā aktivitātē “Atklāj Ventspili!”, kas sniedz iespēju iepazīt Ventspils nozīmīgākos kultūrvēstures objektus.
Ventspils TIC

Atpūties pašā pilsētas sirdī pie Kovšu ezera un izbaudi mieru ar visām ērtībām, saunu un privātu pludmali!
Rēzeknes pilsētas TIC

"KABATA" ir vieta, kur vietējie mākslinieki un dizaineri rada unikālus šedevrus, piedāvājot autentiskus produktus ar vēstījumu.
Rēzeknes pilsētas TIC

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks turpina attīstīt savu labsajūtas un atpūtas piedāvājumu – tagad būs iespēja baudīt infrasarkano staru saunu.
Ventspils TIC
.jpg)
Apmeklētājus priecēs Ziemassvētku tirdziņš, kur varēs baudīt sirsnīgu atmosfēru, iegādāties vietējo mājražotāju, amatnieku un arī skolēnu darinājumus.
Bauskas TIC

Ienirsti Latgales sirdī – kur kultūra dzīvo un skan! GORS nav tikai koncertzāle, bet vesela pieredze ar pasaules klases akustiku, gardēžu virtuvi un skatu!
Rēzeknes pilsētas TIC
.jpg)
Tuvojoties Latvijas valsts svētkiem–Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai, Tukuma novada ēdinātāji nolēmuši izcelt īpašās Latvijas garšas.
Tukuma TIC

Iepazīsti futūristisku arhitektūras brīnumu Latgalē – “Zeimuļs” ar zaļajiem jumtiem un torņiem kā divi milzu zīmuļi! + Aizraujošs skats no pilskalna!
Rēzeknes pilsētas TIC

Tukuma novadā šajā dienā norisinās dažādi svinīgie pasākumi, aicinot ikvienu piedalīties, godināt valsti un svinēt tās sasniegumus kopā.
Tukuma TIC

Alūksnes Tūrisma informācijas centrs aicina aizraujošā ceļojumā ar pasākumu ciklu “Pa pasauli ar Alūksnes akcentu”- 14., 28. novembrī un 12. decembrī.
Alūksnes TIC

22. novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies starptautiskās spēka, ātruma un izturības sacensības "Liepāja Throwdown".
Liepājas reģiona TIB

Šlokenbekas muižā notiks kamermūzikas pēcpusdiena kopā ar pianisti Aurēliju Šimkus un vijolnieci Elīnu Bukšu.
Tukuma TIC

Kokaugu dažādība, to augļu, sēklu un krāsu detaļas, atklāj un iedvesmo dabas materiālu plašajam pielietojumam.Izstāde ir par iespēju uz detaļām palūkoties tuvāk
Madonas TIC

Bībeles stāsti: Mīlestība un līdzcietība glezniecībā"
Rēzeknes pilsētas TIC

Esam apkopojuši semināru un konferenču piedāvājumu Bauskas novadā.
Bauskas TIC

Izstāde “Ražots Latvijā” atklāj Latvijas rūpniecības un amatniecības sasniegumus Brīvvalsts laikā.
Rēzeknes pilsētas TIC

Grūtnieču aprūpe ir visaptverošs pakalpojums, kas nodrošina mātes un bērna veselību, drošību un emocionālu līdzsvaru.
Republikas laukuma klīnika

Dāvanas, Gardumi un nakšķi, Amatnieku darinājumi, Pirtslietas.
Tukuma TIC