Jānis Pēteris Bērziņš | 2024.07.10
Dāmas, dodoties ceļojumā, velciet sarkanu apģērbu! Britu izdevums “The Sun”, aptaujājot ceļojumu ekspertus, nonācis pie secinājuma, ka, tērpjoties šādas krāsas apģērbā, iespējams, ka ceļojums būs lielisks, ir krietni lielākas.
Sarkanā krāsa ir vieglāk pamanāma, tā saistās ar dominanci, un pat lidmašīnas salona apkalpe, pamanot pasažierus, kas tērpti sarkanās drēbēs, zemapziņā uztver viņus kā svarīgākus.
Starp citu, sarkanā krāsa, kā izrādās, noder arī sportā. Komandas, kas savos formas tērpos izvēloties sarkano krāsu, uzvarot biezāk.

23. maijā Kultūrtelpa "Akustika" ielūdz uz pianista Andreja Osokina jaunāko koncertprogrammu.
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis 5* viesnīcā, VISS IEKĻAUTS ēdināšana / cena spēkā 2 pieaugušajiem un 2 bērniem ceļojot kopā // Cena norādīta 1 personai
EUR 711 | Estravel Latvia

Viesu māja „Stārķis” piedāvā vairākas aprīkotas banketu zāles svinībām, ēdināšanas pakalpojumus, karaoke, deju zāli, krievu pirti, labiekārtotu pludmali.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Īpaši piedāvājumi - no Spa viesnīcas, līdz romantiskiem kruīziem un medusmēneša galamērķiem
EUR 95 | Estravel Latvia

Viesnīcu piedāvājumi atpūtai ar SPA // Jūsu vitamīnu un enerģijas deva līdz sagaidāt vasaru // 1 - 5 naktīm // individuāli, pāriem un ģimenēm
EUR 99 | Estravel Latvia

2026. gada tūrisma sezonā aicinām braukt ciemos ar vilcienu uz Madonu, Cesvaini, Gulbeni un Alūksni, lai izbaudītu īpašas brīvdienas!
Madonas TIC

Viesu māja “Saules nams” piedāvā banketu zāli, visu nepieciešamo Jūsu prezentācijām, nakšņošanas iespējas 18 personām, pirti.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Ekskluzīva atpūtas un ekskursiju vieta – glempings “BikBus” ir pirmā unikāla vieta Latgalē ar iespēju nakšņot autobusā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Melnkalnes pludmales // 7 naktis izvēlētajā kūrortā, aviobiļetes, transfēri, izvēlētā ēdināšana //
EUR 429 | Estravel Latvia

No Helsinkiem vai Tamperes // 5 naktis viesnīcās/brīvdienu mājā, brokastis un plašs iekļauto aktivitāšu klāsts katrai dienai
EUR 770 | Estravel Latvia

Azerbaidžāna - no debesskrāpjiem līdz dubļu vulkāniem // ar lidojumu no Rīgas // ar grupas vadītāju
EUR 930 | Estravel Latvia

Viesu māja “Pie vecā kalēja” piedāvā svinību telpas, banketu rīkošanu, nakšņošanas iespējas, pirti, dīki, piknika vietu, bērnu rotaļu laukumu.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa