Jūlija Bergfelde | 2024.07.10
2024. gada 19. jūlijā pulksten 20 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) interesentus aicina uz neparastu ekskursiju – vakara pastaigu “Jelgavas leģendas un stāsti” ar gidi Inu Jurģi. Vakara pastaigai nepieciešams iepriekš pieteikties.
Pastaiga sāksies pie Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa. Ekskursanti dosies pa Jāņa Čakstes bulvāri pāri gājēju tiltam “Mītava”, nonākot Jelgavas pils parkā, kas vakara stundās iegūst īpašu un noslēpumainu gaisotni. Gide Ina Jurģe iepazīstinās dalībniekus ar Jelgavas stāstiem – pilsēta, kas izaugusi Lielupes un Driksas krastos, slēpj daudz leģendu un neprastu stāstu par cilvēkiem, vietām, par zudušo un atjaunoto. Vakara pastaigas attālums būs neliels, tomēr sajūtām piepildīts, baudot Jelgavas atmosfēru vakara krēslā, kad pilsētas kņada norimst un steidzīgie pilsētnieki pamazām dodas pie miera. Vakara pastaigas noslēgumā paredzēts pikniks Gubernatora saliņā (pils saliņā) dzīvās mūzikas pavadībā ar ģitāristu Pauli Straumi. Dalībnieki aicināti paņemt līdzi uzkodas piknikam. Dalības maksa 10 eiro, pirmsskolas vecuma bērniem – bez maksas. Aicinām savlaicīgi pieteikt dalību pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.
Pasākuma laikā tiks veikta foto/video uzņemšana pasākumu publicitātes un sabiedrības informēšanas nolūkos, veidojot un atspoguļojot darba procesu, līdzekļu izlietojumu un nodrošinot informācijas pēctecību nākamajām paaudzēm un kultūras attīstību un kultūras mantojuma saglabāšanu. Papildus informācija par personu datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā, t.sk.datu subjekta tiesību uzskaitījums, pieejams tīmekļa vietnē: https://www.jelgava.lv/pasvaldiba-par-pasvaldibu-datu-aizsardziba/.


No 1. maija ir atvērtas Ventspils Piedzīvojuma parka virvju trases kokos „Kaķa taka” un bērnu virvju trase „Lācēns”. Gaidīsim ciemos!
Ventspils TIC

KOPĀ BŪT IR PIEDZĪVOT: Tūrisma rallijs “KODS: GULBENE” – ģimenēm, draugiem, uzvarētājiem!
Gulbenes novada TIC

23. maijā Valmiermuižas alus darītavā būs Muzeju nakts norise “Mucas ceļš”, aicinot iepazīt Degalus pagrabu plkst. 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Maija garšas brančs aicinās baudīt izsmalcinātu un pavasarīgu kulināro pieredzi kopā ar šefpavāru Mārtiņu Zelmeni.
Tukuma TIC

“Botania uzzināts – Salaspilī ieraudzīts” ir aizraujošs pastaigu maršruts aptuveni 4,5 km garumā.
Salaspils novada TIC

Lai pilsētas ikdienas ritmu papildinātu ar dzirkstoša un plūstoša ūdens skaņām, pakāpeniski tiek iedarbinātas Ventspils strūklakas.
Ventspils TIC
Rūdolfa Blaumaņa komēdija “No saldenās pudeles” atdzīvosies uz skatuves ar īsti latvisku humoru, kaislībām un dzīvesprieku.
Tukuma TIC

CORAL grupas viesnīcām Turcijā īpašs piedāvājums ģimenēm ⭐🛫
Coral Travel Latvia

17. maijā no plkst. 10.00 līdz 17.00 Valmierā, Matīšu šosejā 18, notiks jaunā "Liepkalnu" veikala atvēršana. Visas dienas garumā īpašie piedāvājumi
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Izstāde atklāj stāstu par vienu no nozīmīgākajām Baltijas motoru sporta vietām, piedāvājot unikālu iespēju aplūkot vairāk nekā 30 vēsturiskus sacīkšu eksponātus
Motormuzejs
.jpg)
No 1. maija līdz 30. septembrim ir pieejami tiešie sabiedriskā transporta reisi maršrutā Rīga – Rundāles pils – Rīga.
Bauskas TIC

Jau no 1. maija sezonu uzsāk Ventspils piedzīvojuma parks. Jautrības visai ģimenei garantēta. Gaisīsim ciemos!
Ventspils TIC
Iespējams, grūtākais maratons Latvijā: 42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas.
Tukuma TIC
.png)
Iepazīsties ar pavasara ekskursiju piedāvājumu skolēnu grupām Ventspilī.
Ventspils TIC

30. maijā Jūrmala aicina uz Kūrorta svētkiem ar koncertiem, aktivitātēm ģimenēm, ielu ēdieniem, sportu un vakara programmu Majoru pludmalē.
Jūrmalas TIC

Aicinām uz Kino Pedāļa 2026 norisēm 16. un 17. maijā Valmierā! 16. maijs - Kino nakts, 17. maijs - Velo diena
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

DAGAMBA atgriežas ar jaunu programmu – MOZARTALLICA! Grupa, kas nojauc robežas starp klasiku un roku, radīs pieredzi, ko atcerēties!
Rēzeknes pilsētas TIC

Jaunmoku pils aicinās uz vasaras sezonas atklāšanas svētkiem, kuros pils dārzi un parks pārtaps par radošu, izzinošu un dzīvības pilnu svētku vietu.
Tukuma TIC

Aicinām nesteidzīgai pavasara baudīšanai apmeklērt Ventspili. Piedāvajam TOP 10, ko noteikti redzēt un piedzīvot Ventspilī!
Ventspils TIC

“22.–24. maijā Rēzeknē – ukraiņu amatnieki, radošas meistarklases, koncerti un ģimenes prieks!”
Rēzeknes pilsētas TIC