Apbalvoti sociālo tīklu favorīti Krāslavas novadā

Apbalvoti sociālo tīklu favorī

Foto: Visitkraslava.com | Autors: Tatjana Kozačuka | 2024.07.10

2024. gada 5. un 6. jūlijā pirmo reizi Krāslavas novadā, Kalniešu pagastā, viskija rūpnīcas “De Kriek” teritorijā, notika festivāls “Izgaršo kantri Latgalē”, kas divu dienu garumā sapulcināja vairāk nekā trīs tūkstošus apmeklētāju.

6. jūlijā plkst. 18.00 šī festivāla ietvaros notika Krāslavas novada amatnieku, mājražotāju un tūrisma nozares uzņēmumu apbalvošanas pasākums. Šo pasākumu organizēja Krāslavas novada Tūrisma informācijas centrs (TIC). Tā laikā tika pasniegtas balvas 8 nominācijās un Krāslavas novada pašvaldības simpātiju balva “Pamanīts”. Uzvarētājus nominācijās izvirzīja un noteica iedzīvotāji, balsojot par saviem favorītiem sociālo tīklu vietnē Facebook.com profilos “Krāslavas novada Tūrisma informācijas centrs” un “Krāslavas novada Tūrisma un kultūras pārvalde”.

Balsošana par nominācijām vietnē Facebook.com notika no 4. jūnija līdz 1. jūlijam. Katras nominācijas uzvarētājs tika noteikts, saskaitot komentārus, kuros konkrētais pretendents tika pieminēts un kuram šis skaits ir vislielākais, tas arī tika apbalvots kā SOCIĀLO TĪKLU FAVORĪTS KRĀSLAVAS NOVADĀ.

Katrs no uzvarētājiem saņēma diplomu, keramikas vāzi ar nelielu plāksnīti ar uzrakstu “Sociālo tīklu favorīts” un dāvanu karti 100 EUR vērtībā no kāda Krāslavas novada tūrisma uzņēmuma. Dāvanas uzvarētājiem pasniedza Krāslavas novada pašvaldības priekšsēdētājs Gunārs Upenieks un Krāslavas novada TIC vadītāja Tatjana Kozačuka.  

Nominācijai “Amatnieks “Zelta rokas”” tika izvirzīti 5 pretendenti, bet vislielāko komentāru skaitu un tātad arī titulu “Sociālo tīklu favorīts” saņēma Krāslavas Amatniecības centra stikla dekoru darbnīcas meistare Elvīra Škutāne. Elvīra saņēma arī dāvanu karti 100 EUR vērtībā no atpūtas kompleksa “Adamova”.

Nominācijai “Mājražotājs “Paēdis cilvēks – laimīgs cilvēks”” tika izvirzīti 7 pretendenti, bet vislielāko komentāru skaitu un titulu “Sociālo tīklu favorīts” saņēma Krāslavas konditore Solvita Varnase. Solvita saņēma arī dāvanu karti 100 EUR vērtībā no atpūtas kompleksa “Karina Home”.

Nominācijai “Iecienītākā Krāslavas novada tūrisma mītne” tika izvirzīti 9 pretendenti, bet vislielāko komentāru skaitu un titulu “Sociālo tīklu favorīts” saņēma dabas studija “Rāmuļi”, kas atrodas Jazinkas ezera krastā, Grāveru pagastā. Studijas īpašniece Valda Rutka saņēma arī dāvanu karti 100 EUR vērtībā no zirgu sētas “Klajumi”.

Nominācijai “Skaistākā svinību vieta” tika izvirzīti 8 pretendenti, bet vislielāko komentāru skaitu un titulu “Sociālo tīklu favorīts” saņēma kafejnīca Fon Bubert, kas atrodas Krāslavas grāfu Plāteru pils kompleksā. Kafejnīcas īpašnieki Gunta un Normunds saņēma arī dāvanu karti 100 EUR vērtībā no Andrupenes lauku sētas.

Nominācijai “Aizraujošākais aktīvās atpūtas piedāvājums” tika izvirzīti 6 pretendenti, bet vislielāko komentāru skaitu un titulu “Sociālo tīklu favorīts” saņēma XWAKE Krāslava jeb Krāslavas veikparks, kas darbojas pie Persteņa ezera Krāslavā. Uzņēmuma īpašnieks Artūrs Kvjatkovskis saņēma arī dāvanu karti 100 EUR vērtībā no ZS “Kurmīši”.  

Nominācijai “Bērniem draudzīgākā atpūtas vieta” tika izvirzīti 4 pretendenti, bet vislielāko komentāru skaitu un titulu “Sociālo tīklu favorīts” saņēma atpūtas komplekss “Starp debesīm un zemi”. Uzņēmuma īpašnieki – kuplā Podjavu ģimene saņēma arī dāvanu karti 100 EUR vērtībā no Jaundomes muižas Vides izglītības centra. Jāatzīmē, ka atpūtas komplekss “Starp debesīm un zemi” daudzās nominācijās saņēma vislielāko komentāru skaitu, bet pasākuma organizatori, vienojoties ar Podjavu ģimeni, nolēma piešķirt balvu tieši šajā nominācijā.  

Nominācijai “Labākā Krāslavas novada sajūtu vieta” tika izvirzīti 11 pretendenti, bet vislielāko komentāru skaitu un titulu “Sociālo tīklu favorīts” saņēma atpūtas komplekss “Karina Home”, kas darbojas Priežmalē, Kastuļinas pagastā. Kompleksa īpašniece Karina Stivriņa atzīst, ka “Karina Home” – tā ir vieta, kur dzīvo mīlestība! Karina saņēma arī dāvanu karti 100 EUR vērtībā no Krāslavas Amatniecības centra. Apbalvošanas pasākuma noslēgumā Karina iepriecināja publiku, nodziedot arī dažas skaistas dziesmas.

Nominācijai “Muzejs “Dārgumu un vērtību krātuve”” tika izvirzīti 4 pretendenti, bet vislielāko komentāru skaitu un titulu “Sociālo tīklu favorīts” saņēma Krāslavas novada muzejs. Muzeja kolektīvs saņēma arī dāvanu karti 100 EUR vērtībā no atpūtas vietas “Aimasas”.

Apbalvošanas pasākuma laikā tika pasniegta vēl viena balva jeb Krāslavas novada pašvaldības simpātiju balva “Pamanīts”. Balvas ieguvēju izvēlējās Krāslavas novada pašvaldība, bet pasniedza pašvaldības priekšsēdētājs Gunārs Upenieks. Par balvas laimīgo īpašnieku kļuva SIA “Krāslavas avots”. Tas ir Krāslavas uzņēmums, kas savu darbību uzsāka tālajā 1988. gadā, bet šobrīd ražo 2 veidu alu “Krāslavas oriģinālo gaišo” un “Krāslavas oriģinālo tumšo”.

Festivāla “Izgaršo kantri Latgalē” notika arī amatniecības izstrādājumu un vietējās produkcijas tirdziņš, kurā piedalījās vairāk nekā piecpadsmit vietējo pārstāvju.

Krāslavas novada TIC kolektīva vārdā vēlos pateikties visiem tiem, kuri izvirzīja pretendentus augstāk minētajās nominācijās, kā arī tiem, kuri cītīgi balsoja par savu mīļāko uzņēmumu, mājražotāju vai amatnieku. Sirsnīgi pateicos tirdziņa dalībniekiem par iespēju piedalīties un, tādējādi, atbalstīt pasākuma organizēšanu. Pateicos galvenajam festivāla idejas autoram un pasākuma organizatoram - viskija rūpnīcas “De Kriek” īpašniekam Denisam Krikunovam un viņa komandai. Cerēsim, ka šāds festivāls varētu kļūt par tradicionālu ikgadēju festivālu Krāslavas novadā!

Avots: Visitkraslava.comBrunavas mālotava aicina!

Brunavas mālotava aicina!

Apmeklē "Brunavas mālotavu" mājas kafejnīcu dienu ietvaros!

Bauskas TIC

Bauskas novada Mājas Kafejnīcu dienas 2024

Bauskas novada Mājas Kafejnīcu dienas 2024

27.-28. jūlijā norisināsies vasaras baudpilnais pasākums - Bauskas novada Mājas Kafejnīcu dienas 2024!

Bauskas TIC

Mājas kafejnīcu dienas tūrisma maršruti!

Mājas kafejnīcu dienas tūrisma maršruti!

Dodoties uz kādu no Mājas kafejnīcām, ieplāno arī apskates objekta apmeklējumu! Apskati praktisku karti!

Bauskas TIC

 Gulbenes pilsētas svētki - 25.-27.jūlijā

Gulbenes pilsētas svētki - 25.-27.jūlijā

Jūlija pēdējā nedēļas nogalē no 25. līdz 27. jūlijam Gulbene svinēs Pilsētas svētkus, aicinot nākt kopā lielus un mazus un piedzīvot īstenu paaudžu satikšanos.

Gulbenes novada TIC

īpašs ģimenes piedāvājums

īpašs ģimenes piedāvājums

Īpašais ģimenes piedāvājums!

EUR 150 | Bellevue Park Hotel Riga

Rundāles dzirnavas aicina!

Rundāles dzirnavas aicina!

Rundāles ūdensdzirnavas aicina uz mājas kafejnīcu dienām!

Bauskas TIC

Apmeklē mājas kafejnīcas!

Apmeklē mājas kafejnīcas!

Apmeklē mājas kafejnīcas Vidusdaugavā - baudi 23 mājas kafejnīcu piedāvājumu Aizkrauklē, Skrīveros, Jaunjelgavā, Pļaviņās un Koknesē!

Aizkraukles novada TIC

Naktsmītnes Zemgalē mierpilnai atpūtai

Naktsmītnes Zemgalē mierpilnai atpūtai

Ieskaties un izvēlies sev piemērotāko naktsmītni ceļojot pa Zemgali

Zemgales Tūrisma asociācija

Iedvesmojies Latvijas-Lietuvas apceļošanai

Iedvesmojies Latvijas-Lietuvas apceļošanai

Iedvesmojies no Gardānu ģimenes brīvdienu ceļojuma ģimenēm ar bērniem Bauskas, Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu apkārtnē!

Bauskas TIC

Ieturi gardu Maltīti Zemgalē

Ieturi gardu Maltīti Zemgalē

Piestāj un ieturi gardu maltīti kādā no Zemgales restorāniem vai kafejnīcām

Zemgales Tūrisma asociācija

Aizvadi vasaru

Aizvadi vasaru "SAULI TVEROT" Cēsu novadā!

Jaunajā Cēsu novada vasaras ceļvedī ir apkopotas idejas neaizmirstamiem piedzīvojumiem, jautrām aktivitātēm un daudz kā cita noderīga!

Cēsu TIC

"Padegas" aicina uz mājas kafejnīcu dienu

Saimniecība "Padegas" aicina uz mājas kafejnīcu dienām!

Bauskas TIC

Iepazīsti Zemgali - Aizkraukles novadu!

Iepazīsti Zemgali - Aizkraukles novadu!

Iepazīsti Aizkraukles novada daudzveidīgo piedāvājumu!

Zemgales Tūrisma asociācija

KANDAVAS GAISA BALONU FESTIVĀLS 2024

KANDAVAS GAISA BALONU FESTIVĀLS 2024

Kandavas gaisa balonu festivāls būs no 9.līdz 11.augustam. Precīzāka svētku programma vēl sekos.

Tukuma TIC

Izbaudi vasaras sauli Skrundā!

Izbaudi vasaras sauli Skrundā!

Viena no skaistākajām Latvijas muižām – Skrundas muiža – atrodas Kurzemē, stāvā Ventas krastā.

Skrundas muiža

Atpūties Junior Suite 304 ar skatu uz Domu

Atpūties Junior Suite 304 ar skatu uz Domu

Atpūties Junior Suite 304. 🗝️ ar vannu un skatu uz Doma katedrāli. ✨

Dome Hotel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -