Zasas muižas parka Leģendu naktis 2024 «Nakts barona dārzā»

Visit.jekabpils.lv | 2024.08.14

Par brīnišķīgu tradīciju kļuvušās Zasas muižas parka Leģendu naktis šī gada 16. un 17. augustā norisināsies jau ceturto reizi. Ik gadu pasākuma ietvaros caur gaismas un skaņas spēlēm tiek stāstītas parka leģendas, īpaši izceļot kādu no tām. Šogad Zasas muižas parka Leģendu nakšu stāstu caurvīs mīlestība – īsta, skaista un mūžīga, savukārt stāsta galvenais varonis būs barona dārznieks!

Pasākuma laikā būs iespēja ne vien izstaigāt izgaismotās Zasas muižas parka takas, apskatīt gaismas objektus un dzirdēt leģendu stāstus, bet arī iegādāties ko gardu un lietderīgu amatnieku un mājražotāju nakts tirdziņā, dzirdēt nakts koncertus un pieredzēt citus pārsteigumus.

Abas pasākuma norises dienas no plkst. 20:00 – 01:00 pasākuma teritorijā norisināsies amatnieku un mājražotāju nakts tirgus un no plkst. 21:00 – 01:00 parkā notiks gaismas un skaņas spēles. Ieeja pasākuma teritorijā no plkst.20:00 pa Zasas muižas parka vārtiem!

16. augustā uz Mīlestības saliņas muzicēs čellists Mareks Radzēvičs (plkst. 21.20 -21.50, plkst. 22.40 – 23.10 un plkst. 00.00 – 00.30), bet uz laukuma pie Muzikantu paviljona ar saviem trikiem pārsteigs iluzionists Jānis (plkst. 21.50 – 22.40 un plkst. 23.10 – 00.00).

17. augustā uz Mīlestības saliņas muzicēs Jauniešu koris BALSIS (diriģents I. Teterovskis) un Zasas tautas nama jauktais koris “Putni” (diriģente V. Jermanova) (plkst. 21.20 – 21.50, plkst. 22.40 – 23.10 un plkst. 00.00 – 00.30), bet uz laukuma pie Muzikantu paviljona ar LED šovu pārsteigs Studio FOTIA (plkst. 22.00 – 22.10, plkst. 23.20 – 23.30 un plkst. 00.40 – 00.50).

Pasākuma apmeklētājiem nokļūšana uz Mīlestības saliņas būs liegta, nakts koncertus aicinām vērot no upes krasta pretī saliņai!

Ieeja un izeja no pasākuma teritorijas būs iespējama tikai caur Zasas muižas parka vārtiem, citas ieejas parkā būs norobežotas!

Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīze” kasēs un internetā: https://ej.uz/zsj5

VIENAS DIENAS biļete –  5,00 eiro, DIVU DIENU biļete – 8,00 eiro.

Pasākuma dienā pie ieejas pasākuma teritorijā no plkst. 20:00 (pie Zasas muižas parka vārtiem) VIENAS DIENAS biļete  – 7,00 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bez maksas!

Aicinām izbaudīt divas maģiskas naktis Zasas muižas parkā un piedzīvot brīnumus, kas notiek naksnīgajā barona dārzā!

Avots: Visit.jekabpils.lv



Zvejnieksvētki Lapmežciemā

Zvejnieksvētki Lapmežciemā

Saulriets radīs maģisku atmosfēru, viļņu skaņas saplūdīs ar dzīvo mūziku un neaizmirstams piedzīvojums! Pēc koncertiem – ballīte smiltīs līdz pat rīta gaismai.

Tukuma TIC

Vasaras atpūta pie ūdeņiem Ziemeļlatgalē

Vasaras atpūta pie ūdeņiem Ziemeļlatgalē

Baudi vasaras sajūtas pie ūdeņiem - te būs idejas atpūtai Balvu novadā!

Balvu TIC

Saulrieta koncerts Mežotnes baznīcā

Saulrieta koncerts Mežotnes baznīcā

16. jūlijā plkst. 20.00 Kultūrtelpa "Mežotnes baznīca" norisināsies grupas "RADANA projekts" saulrieta koncerts.

Bauskas TIC

Iegūsti padziļinātas zināšanas viesmīlībā!

Iegūsti padziļinātas zināšanas viesmīlībā!

Turība piedāvā studiju programmu “Viesnīcu pakalpojumu organizators”, kur nepieciešamās zināšanas var iegūt īsā laikā - tikai 2,3 gados!

Biznesa augstskola Turība

Muzikāls dzejas un vīna baudīšanas vakars

Muzikāls dzejas un vīna baudīšanas vakars

Dzeja, mūzika un izsmalcināts vīns – viss vienā maģiskā vakarā Jaunpils pils iekšpagalmā!

Tukuma TIC

Senās mūzikas festivāls 12.-13.jūlijā!

Senās mūzikas festivāls 12.-13.jūlijā!

Apskati un izvēlies, Senās mūzikas festivāla koncertu apmeklēsi Tu!

Bauskas TIC

"Mājas kafejnīcu dienas" Silajāņu muižā

Mājas kafejnīca “Apple Manor & Garden Complex” aicina uz nesteidzīgu atpūtu Silajāņu muižas ābeļdārzā, lai baudītu lauku mieru ar gardiem ēdieniem

Preiļu novada TIC

Apceļo Latvijas pilis un muižas

Apceļo Latvijas pilis un muižas

Apceļo Latvijas pilis un muižas 2025! Jau 25 gadus Latvijas Piļu un muižu asociācija gādā par kultūrvēsturisko muižu iekļaušanos tūrisma galamērķos.

Preiļu novada TIC

🌟 ATVAĻINĀJUMS TURCIJĀ | 2026.GADĀ

🌟 ATVAĻINĀJUMS TURCIJĀ | 2026.GADĀ

Iepriekšpārdošana VASARA'26 ir sākusies! Skats aiz loga neiepriecina? Vai jau plāno savu nākamo atvaļinājumu? Īpašas cenas un piedāvājumi līdz 18.AUGUSTAM!

Coral Travel Latvia

Brīvvalsts dārgumu nams: Nauda kā māksla!

Brīvvalsts dārgumu nams: Nauda kā māksla!

Atklāj Jāņa Strupuļa monētu, medaļu un zīmējumu pasauli – izseko īsta dārguma tapšanai no idejas līdz mākslas darbam!

Rēzeknes pilsētas TIC

Vai zini, kā top tava kafijas tasīte?

Vai zini, kā top tava kafijas tasīte?

Vai zini, kā top izcila kafija? Nāc uz KUUP meistarklasi Rēzeknē – iepazīsi grauzdēšanu, degustēsi kafiju un atklāsi tās ceļu no pupiņas līdz tasītei.

Rēzeknes pilsētas TIC

DEJAS FESTIVĀLS |

DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025"

Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls.

Tukuma TIC

Dārza svētki Jaunmoku pilī

Dārza svētki Jaunmoku pilī

Kā ik gadu - košs, ziedošs, idillisks vasaras pilnbrieds! Amatnieku tirdziņš, koncerts, ekskursijas. Tas viss Jaunmoku pilī!

Tukuma TIC

DEJAS FESTIVĀLS |

DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025"

Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls "Atspulgs kustībā".

Tukuma TIC

Pēterdienu gaidot Tukuma pusē

Pēterdienu gaidot Tukuma pusē

Tukuma novadā šajā nedēļas nogalē satiksies mūzika, stāsti un rokmūzikas kopiena.

Tukuma TIC

Naktsmītnes Tavām brīvdienām

Naktsmītnes Tavām brīvdienām

Gaujas Nacionālajā parkā: no dabas ieskautiem kempingiem līdz brīvdienu mājām, no elegantām viesnīcām līdz karaliskām pilīm, muižām

EnterGauja

Iepazīsti maršrutu:Bauska-Uzvara-Grenctāle

Iepazīsti maršrutu:Bauska-Uzvara-Grenctāle

Šajā maršrutā, iespējams izzināt apkārtni, kas apvieno vēsturiskas vietas, unikālus atpūtas kompleksus, kultūras mantojumu, aktīvo atpūtu un degustācijas.

Bauskas TIC

Mājražotāju tirdziņš Rundāles Avotos

Mājražotāju tirdziņš Rundāles Avotos

Apmeklē mājražotāju un amatnieku tirdziņu Rundāles Avotos!

Bauskas TIC

Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā

Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā

Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas!

Madonas TIC

Smukums Tukuma apkārtnes dārzos.

Smukums Tukuma apkārtnes dārzos.

Tukuma pusē dārzu ir ne viens vien – gan rožu dārzs, gan peoniju dārzi, īrisu un košumdārzi. Čadīgākie saimnieki atver savu dārzu vārtus apmeklētājiem.

Tukuma TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -