«Schweppes» pārsteidz Rīgas Kokteiļu festivālā ar unikālām garšām un gardiem kokteiļiem

Anna Katrīna Tērauda | 2024.08.27

Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgā, Jēkaba Arkādes teritorijā, norisinājās otrais Rīgas Kokteiļu festivāls, kurā piedalījās pasaulslavenu un vietējo dzērienu ražotāji un bārmeņi. Starp dalībniekiem īpaši izcēlās Schweppes, kas ar saviem unikālajiem kokteiļiem un mokteiļiem iekaroja apmeklētāju sirdis un garšas kārpiņas.

Pasākumā pulcējās simtiem priecīgu un zinātkāru apmeklētāju, kuriem bija iespēja baudīt dažādākos kokteiļus un mokteiļus, iepazīt jaunākās tendences dzērienu pasaulē, kā arī izmēģināt savu veiksmi, iegriežot laimes ratu. Schweppes prezentēja divus unikālus mokteiļus un vienu ikonisku kokteili, kas radīja īpašu sajūsmu un interesi gan profesionāļu, gan dzērienu cienītāju vidū.

Nav jābūt pasaulslavenam bārmenim, lai pagatavotu šos kokteiļus un izbaudītu tos mājās. Seko šīm receptēm un ļauj festivāla garšām ienākt arī Tavā virtuvē:

1. Popcorn Rain

●    40 ml Espresso

●    20 ml Popcorn sīrups

●    Schweppes Tonic Water

●    Pasniegšanas veids: Vīna glāzē ar ledu

2. Blueberry Mint

●    160 ml Schweppes Blueberry Mojito

●    6 Melleņu garšu bumbiņas

●    Svaigas piparmētru lapiņas

●    Pasniegšanas veids: Rocks jeb Old fashioned glāzē ar ledu

Pasākumā valdīja lieliska atmosfēra – apmeklētāji izbaudīja neaizmirstamus dzērienus, labu kompāniju un jautras sarunas. Jēkaba Arkādes telpas un tās apkārtne piepildījās ar pozitīvām emocijām, radot patiesu svētku noskaņu.

Avots: Vilands.lv


raimondstiguls - 4000
Vilkaču maratons 2026

Vilkaču maratons 2026

Iespējams, grūtākais maratons Latvijā: 42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas.

Tukuma TIC

TAUTUMEITU rītausmas koncertrituāls

TAUTUMEITU rītausmas koncertrituāls

Dziesmas, gaisma un senču spēks, kas uzplaukst gada maģiskākajā brīdī - vasaras saulgriežos! Aicinām nākamo “Rītausmas koncertrituālu” piedzīvot kopā ar mums.

Tukuma TIC

Sajūtu nakts ceļojums gongu skaņās

Sajūtu nakts ceļojums gongu skaņās

No 13. līdz 14. jūnijam Mujānu biedrības namā norisināsies Sajūtu nakts ceļojums gongu skaņās.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atvērts katru dienu

Atvērts katru dienu

Iestājoties vasaras sezonai, no 1. jūnija mainīsies Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka darba laiki, būsim atvērti katru dienu!

Ventspils TIC

"Opus Pro" jubilejas koncerts

Grupas “Opus Pro” jubilejas koncerts Šlokenbekas muižā kļūs par jaudīgu un emocionālu rokmūzikas notikumu, kas vienos vairākas klausītāju paaudzes.

Tukuma TIC

EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ GORS - sestdienās!

EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ GORS - sestdienās!

Vasaras sezonā katru sestdienu apmeklētājus pulksten 12.00 Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties IKVIENS gribētājs.

Rēzeknes pilsētas TIC

Brīvdabas izrāde “Meldermeitiņa”

Brīvdabas izrāde “Meldermeitiņa”

22. jūnijā plkst. 19.00 Strenču brīvdabas estrādē aicinām apmeklēt jautru un sirsnīgu V.Sauleskalna izrādi “Meldermeitiņa”. Biļetes "Biļešu paradīze" kasēs

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Bauskas novada svētki aicina uz Rundāli

Bauskas novada svētki aicina uz Rundāli

Bauskas novada svētki norisināsies Rundāles apvienības pārvaldes teritorijā, aicinot ceļot laikā, lai iepazītu ne tikai Rundāles pili, bet arī mazāk zināmas vēs

Bauskas TIC

Ventspils Briežu dārzs atklāj sezonu

Ventspils Briežu dārzs atklāj sezonu

No 1. jūnija Ventspils briežu dārzs atvērts apmeklētājiem no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00. Iepazīsti dzīvniekus un baudi dažādas atrakcijas visai ģimenei!

Ventspils TIC

Muzikāla dejas fantāzija Burtniekos

Muzikāla dejas fantāzija Burtniekos

Deju skolas “Dzirnas” sadarbībā ar Burtnieku apkaimes bērniem un jauniešiem 8.augustā plkst. 21:30 aicina uz muzikālu dejas fantāziju “Mana Daba”.

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Sajūtu vakars pie jūras

Sajūtu vakars pie jūras

Vasaras pilnbriedā, 20. jūnijā, kad jūra satiekas ar saulrieta ugunīgajām nokrāsām, Ventspils pludmalē ikviens aicināts piedzīvot sajūtu vakaru pie jūras.

Ventspils TIC

Kultūras festivāls SPAITS 2026

Kultūras festivāls SPAITS 2026

Jau šovasar Rēzeknē pirmo reizi notiks festivāls “SPAITS” – diena, kurā satiksies mūzika, māksla, sarunas un kopā būšana pie Kovšu ezera!

Rēzeknes pilsētas TIC

Ielūkojies vēsturē ar aplikāciju Bauska AR

Ielūkojies vēsturē ar aplikāciju Bauska AR

Vai zināji, ka ir iespējams ielūkoties Bauskas novada vēsturē un apskatīt vēsturiskos objektus, kuri vairs nepastāv?

Bauskas TIC

Jauno mūziķu festivāls “FĀZE ‘26”

Jauno mūziķu festivāls “FĀZE ‘26”

Zentenes pils dārzā, Tukuma novadā, norisināsies karstākais jaunās mūzikas festivāls “FĀZE ’26”, kas arī šogad pulcēs daudzveidīgus Latvijas mūzikas projektus.

Tukuma TIC

LĪGO tirgus Tukumā

LĪGO tirgus Tukumā

Smaržas, garšas un sarunas. Līdz pl. 13.00 svētku atmosfēru papildinās akordeonista Kaspara Gulbja un saksofonista Viļņa Prancāna muzikāli priekšnesumi.

Tukuma TIC

Dārza svētki

Dārza svētki "Ķesterciema peonijās"

Šī būs diena, kurā satiksies elegance, daba un nesteidzīga noskaņa. Te sagaidīs ziedu pilni celiņi, mierpilna atmosfēra, skaistas foto vietas u.c. aktivitātes!

Tukuma TIC

GIPSY KINGS. Kopā ar Pablo Reyes RĒZEKNĒ

GIPSY KINGS. Kopā ar Pablo Reyes RĒZEKNĒ

Leģendārā grupa Gipsy Kings ar Pablo Reyes pirmo reizi Latgalē!

Rēzeknes pilsētas TIC

Deju spēle TRĪNES GRĒKI

Deju spēle TRĪNES GRĒKI

Kas gan tie par Jāņiem, bez lustīgas teātra spēlēšanas ar dziesmām un dejām?!

Tukuma TIC

Saulgriežu maģija Daugavas muzejā

Saulgriežu maģija Daugavas muzejā

21. jūnijā no plkst. 20.00 līdz 24.00 Daugavas muzejs aicina uz kopīgu ielīgošanu. Doles muižas vēsturiskajā parkā, pašā Daugavas krastā.

Salaspils novada TIC

Džeza nakts Dikļos 3.jūlijā

Džeza nakts Dikļos 3.jūlijā

3. jūlijā aicinām uz džeza nakti Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos!

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -