«Hilton» ķēdes viesnīcas vairs nav kvalitātes rādītājs

Jānis Pēteris Bērziņš | 2024.11.10

“Which?” publicējis labāko un sliktāko viesnīcu ķēžu TOP37 2024. gadā, kura rezultāti tiešām pārsteidz, vēsta "Daily Mail".

TOP augšgalā atrodas “Iberostar”, ka seko “Paradores Hotels”, bet trijnieku noslēdz “RIU” ķēde. Zīmīgi, ka ārpus TOP10 palikušas tādas ķēdes kā “Hyatt Regency”, “Crowne Plaza”, “Intercontinental”, “Sheraton” un “Radisson Blu”. “Hilton” ierindojas tikai 30. pozīcijā, “Hilton Garden Inn” 33. pozīcija, bet “Hampton by Hilton” vien 36. pozīcijā.

TOP 37 pēdējā vietā ierindojas “Campanile Hotels”, kas ir cenu ziņā pievilcīgas budžeta viesnīcas, kas pazīstamas ne tikai Eiropā, bet arī Āzijā un Āfrikā. 

Avots: BalticTravelnews.com/Dailymail.co.uk



Viesu māja “Jūras ērglis”

Viesu māja “Jūras ērglis”

Viesu māja “Jūras ērglis” piedāvā atpūsties priežu meža parka zonā Riču ezera krastā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Maldīvas! Cena sākot no 1919 eur!

Maldīvas! Cena sākot no 1919 eur!

Skaista pludmale ar smalku smilšu segumu ļaus jums atpūsties bez raizēm, bet jūsu acis priecēs brīnišķīgas ūdens krāsas un tropu zaļums.

EUR 1919 | Itaka Latvia

Luksus Eiropas upju kruīzi

Luksus Eiropas upju kruīzi

7 naktis, pilna pansija, ekskursijas, aizraujoiši maršruti, Ziemassvētku tirdzini, rāmi ūdeņi - kas vēl ir vajadzīgs ideālam atvaļinājumam?

EUR 1949 | CRUISEcentre

Igauņu dienas Valmieras novadā

Igauņu dienas Valmieras novadā

No 21. līdz 23. augustam Valmieras novadā īpaši aicinām ciemos kaimiņus no Igaunijas piedzīvot Valmieras novada uzņēmēju piedāvājumus.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Baudi austeres un šampanieti Rīgā!

Baudi austeres un šampanieti Rīgā!

Stilīgs dzīvesstila restorāns un austeru bārs Rīgas centrā, Berga Bazārā, kas apvieno sezonālu virtuvi, jūras veltes un izsmalcinātu atmosfēru.

Buržujs

Rēzeknei 741 - Svini ar mums - ar Rēzekni!

Rēzeknei 741 - Svini ar mums - ar Rēzekni!

Rēzekne gatavo vasaras iespaidīgākos svētkus! Trīs dienas ar koncertiem, svētku gājienu, amatniekiem, salūtu, putu šovu un īpašiem notikumiem visai ģimenei!

Rēzeknes pilsētas TIC

Kombinētās tūres - 2 x vairāk iespaidu

Kombinētās tūres - 2 x vairāk iespaidu

Taizeme, Bali, Vjetnama vai Kenija? // Viena valsts - divi atpūtas galamērķi //ceļošana: novembris - marts // agrā izpārdošana

EUR 1735 | Estravel Latvia

Mierīga elegance un izsmalcināts mājīgums!

Mierīga elegance un izsmalcināts mājīgums!

Vecrīgas 5 zvaigžņu viesnīca DOME HOTEL ir ieguvusi prestižo MICHELIN Key 2025, kas izcila kvalitātes, rūpīga darba un neaizmirstamas viesmīlības atzinība.

Dome Hotel

Malta! Cena sākot no 349 eur!

Malta! Cena sākot no 349 eur!

Maģiskās Gozo un Komino salas piedāvā elpu aizraujošas ainavas, jūras klintis, tirkīza līčus un nesteidzīgu atpūtu.

EUR 349 | Itaka Latvia

Viesu nams “Baltiņi”

Viesu nams “Baltiņi”

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar antīkiem elementiem.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Superior Double numuri ar skatu uz Vecrīgu

Superior Double numuri ar skatu uz Vecrīgu

Līdz 30. augustam izmantojiet kodu SUMMER2026, veicot rezervāciju rixwell.com, un saņemiet līdz pat 25% atlaidi. Nepalaidiet garām!

Rixwell Old Riga Palace Hotel

Veikala Trussardi Outlet atklāšana

Veikala Trussardi Outlet atklāšana

Pirmais un vienīgais TRUSSARDI Outlet veikals Baltijā jau 8. augustā vērs durvis Via Jurmala, Jaunā iela 12, Piņķi

ViaJurmala

Seišelu salas! Cena sākot no 1769 eur!

Seišelu salas! Cena sākot no 1769 eur!

Visskaistākā pludmale pasaulē ar tās izdomātajiem klinšu veidojumiem. Vallée de Mai Nacionālais parks un slavenais Coco De Mer.Milzu bruņurupuči.

EUR 1769 | Itaka Latvia

Romantiska atpūta Jūrmalā

Romantiska atpūta Jūrmalā

Darba dienu piedāvājums // 1 nakts Executive Suite numurā 2 personām, brokastis, vakariņas un atpūtas piedāvājums

EUR 350 | Estravel Latvia

Kafijas pauze nav tikai pauze. ☕

Kafijas pauze nav tikai pauze. ☕

Viesnīcas restorāns «Elements» parūpēsies, lai šie mirkļi būtu ne tikai gardi, bet arī estētiski un pārdomāti - ar svaigām uzkodām un kvalitatīvu kafiju.

Tallink Hotel Riga

Atpūtas komplekss “Ambro krasts”

Atpūtas komplekss “Ambro krasts”

Lieliska vieta nesteidzīgai atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Atpūtas komplekss atrodas Višķu ezera krastā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Rubeņi”

Viesu māja “Rubeņi”

Viesu māja “Rubeņi” atrodas blakus dabas liegumam “Pilskalnes Siguldiņa”.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Grieķija - Halkidiki! Cena sākot 449 eur!

Grieķija - Halkidiki! Cena sākot 449 eur!

Halkidiki piekraste ir slavena ar kristāliskajiem ūdeņiem un līčiem, kas ir ideāli piemēroti ceļotājiem, kuri meklē klusumu un mieru.

EUR 449 | Itaka Latvia

-50% Seišelu salu kruīzs

-50% Seišelu salu kruīzs

Variety Cruises, 7 naktis elegantā kajītē, no Mahes / okeāna jahta, pilna ēdināšana, izklaides programma, nodokļi

EUR 1175 | CRUISEcentre

Augstas kvalitātes šautuves pakalpojums!

Augstas kvalitātes šautuves pakalpojums!

Profesionāli instruktori, droša vide un pieredze. Uzdāvini adrenalīnu un neaizmirstamas emocijas sev un draugiem!

GunRange.lv

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -