Ford kļūst par FIBA EUROBASKET 2025 oficiālo sponsoru

velocita.lv | 2024.11.14

Inchcape Motors Latvia un Ford ar lepnumu paziņo, ka ir kļuvis par FIBA EUROBASKET 2025 finālturnīra oficiālo atbalstītāju, tādā veidā paplašinot savu ilgtermiņa atbalstu sportam un īpaši basketbolam. Eiropas vīriešu basketbola čempionāta finālturnīrs, kas norisināsies no 2025. gada 27. augusta līdz 14. septembrim norisināsies Rīgā, pulcēs labākās Eiropas izlases un sarūpēs ne tikai sīvas cīņas laukumā, bet arī īstus basketbola svētkus Latvijas galvaspilsētā.

FIBA EUROBASKET 2025 būs viens no nākamā gada lielākajiem sporta notikumiem Eiropā. Finālturnīrs sniegs sporta faniem Latvijā un visā Eiropā iespēju izbaudīt augstākā līmeņa basketbola sacensības, un par svarīgā notikuma oficiālo atbalstītāju kļuvis Ford zīmols, kas ir ilggadējs Latvijas Basketbola savienības atbalstītājs un šogad kļuva par sponsoru arī Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra laikā, kas norisinājās no 2. līdz 7. jūlijam.

“Ford un basketbolu vieno spēks, enerģija un nemitīga tieksme pēc izcilības. Esam lepni kļūt par FIBA EUROBASKET 2025 atbalstītājiem, stiprinot Latvijas sporta kultūras vērtības un iedvesmojot jaunos sportistus sasniegt arvien augstākus mērķus gan Latvijā, gan ārpus tās. Ford vārdā novēlam Latvijas basketbolistiem panākumiem bagātu čempionātu un neaizmirstamas uzvaras Eiropas basketbola čempionātā 2025. gadā!” uzsver oficiālā Ford pārstāvja Inchcape Motors Latvia vadītāja Diāna Šafīra.

Šī būs jau trešā reize, kad vismaz daļa Eiropas čempionāta spēļu notiek Latvijā. Iepriekš mūsu valstī tika rīkots 1937. gada čempionāts un vienas grupas turnīrs 2015. gadā. Nākamgad FIBA EUROBASKET 2025 grupu turnīri tiks aizvadīti četrās Eiropas pilsētās – Rīgā, Limasolā, Tamperē un Katovicē, bet izšķirošās un svarīgās izslēgšanas spēles aizritēs Latvijas galvaspilsētā. Turnīra pirmais posms ar 24 komandām norisināsies no 27. augusta līdz 4. septembrim, bet izslēgšanas turnīrs ar 16 komandām būs skatāms no 6. līdz 14. septembrim.

Svinot šo notikumu, oktobrī un novembrī notiek FIBA EUROBASKET trofejas Latvijas tūre – Eiropas vīriešu basketbola čempionu kausa ceļojums pa Latviju. 11. un 12. novembrī ikviens līdzjutējs to varēja apskatīt klātienē vienīgajā autorizētājā Ford autocentrā Latvijā, Rīgā, Skanstes ielā 4a. Savukārt, 13. novembrī tas dosies apceļot citas Latvijas pilsētas un novadus. Tā piemēram 13. novembrī tas viesosies Iecavā, 14. novembrī - Alūksnē, 15. novembrī tas nokļūs Jelgavā un noslēgs savu ceļojumu pa Latviju Liepājā un Ogrē – 16. un 17. novembrī.

Avots: velocita.lv



Pilna Servisa Līzings Toyota Proace City

Pilna Servisa Līzings Toyota Proace City

Ar Proace City – kompaktu furgonu ar lielām ambīcijām – Tu vari nodrošināt labāko sniegumu dienu pēc dienas. Apskati Pilna Servisa Līzinga piedāvājumu!

EUR 368 | Europcar

Ceļojumi uz Bodrumu par lieliskām cenām!

Ceļojumi uz Bodrumu par lieliskām cenām!

Lidojumi uz Bodrumu no 17.09.2025 līdz 22.10.2025

EUR 602 | Atlantic Travel

Mājas kafejnīcu dienas 2025

Mājas kafejnīcu dienas 2025

Kā katru gadu, arī šogad Mājas kafejnīcu dienas pulcēs gardas ēšanas un ēst gatavošanas entuziastus visos Latvijas novados.

Lauku Ceļotājs

Madeira! Cena sākot no 629 eur!

Madeira! Cena sākot no 629 eur!

EUR 629 | Itaka Latvia

BARSELONA pēdējās vietas augustā

BARSELONA pēdējās vietas augustā

EUR 699 | Atlantic Travel

Līksnas muižas parks (Līksnas takas)

Līksnas muižas parks (Līksnas takas)

1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta.

TAKA

Pēdējie šīs vasaras kruīzi uz Visbiju

Pēdējie šīs vasaras kruīzi uz Visbiju

Izbraukšana no Tallinas plkst. 19:45 (27.07., 01.08. un 03.08.) // Brīvais laiks Visbijā un Gotlandes salā: no plkst. 09:30 – 18:30 // atgriešanās // 2 naktis

EUR 125 | Estravel Latvia

Dabas parks “Medumu ezeraine”

Dabas parks “Medumu ezeraine”

Starp ledāja veidotajiem pauguriem, ieplakās ir izvietojušies vairāki ezeri, lielākie no kuriem ir: Meduma, Ilgas, Samaņkas un Šķirsteņu ezeri.

TAKA

Jaunums! Vīne, cena sakot no 389 eur!

Jaunums! Vīne, cena sakot no 389 eur!

EUR 389 | Itaka Latvia

Subates Ezermalas parks

Subates Ezermalas parks

Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts.

TAKA

Vēsturiska vieta ar romantisku Rīgas šarmu

Vēsturiska vieta ar romantisku Rīgas šarmu

3 zvaigžņu viesnīca «Viktorija» atrodas atjaunotā jūgendstila ēkā, Rīgas centrā, 15 minūšu pastaigas attālumā no Vecrīgas.

Viktorija

Maldīvas, cena sākot no 1639 eur!

Maldīvas, cena sākot no 1639 eur!

EUR 1639 | Itaka Latvia

LIELISKI JAUNUMI! Club Med dodas uz ĀFRIKU

LIELISKI JAUNUMI! Club Med dodas uz ĀFRIKU

No 2026. gada jūlija pavisam jaunā galamērķī – 𝐂𝐥𝐮𝐛 𝐌𝐞𝐝 𝐒𝐨𝐮𝐭𝐡 𝐀𝐟𝐫𝐢𝐜𝐚 𝐁𝐞𝐚𝐜𝐡 & 𝐒𝐚𝐟𝐚𝐫𝐢 – saplūst safari, okeāns un luksusa atpūta!

Latvia Tours - Berga bazārs

Luknas ezers

Luknas ezers

Luknas ezers ir iecienīta makšķerēšanas, putnu vērošanas un aktīvās atpūtas vieta.

TAKA

Vasaras pieprasītākais ēdiens!

Vasaras pieprasītākais ēdiens!

Vasaras pieprasītākais ēdiens - Avokado aukstā zupa, kas lieliski piemērota karstām vasaras dienām. Tā ir veselīga alternatīva klasiskajai biešu aukstajai zupai

Nurmuižas pils

Daugavas vārti

Daugavas vārti

“Daugavas vārti” ir savdabīgs Daugavas senlejas sašaurinājums lejpus Slutišķu sādžas.

TAKA

JAUNUMS! Jamaika, cena sākot no 1859 eur!

JAUNUMS! Jamaika, cena sākot no 1859 eur!

EUR 1859 | Itaka Latvia

Kopā pie galda un garda ēdiena baudīšanā!

Kopā pie galda un garda ēdiena baudīšanā!

Krāsnī ceptas picas, tradicionālas latviešu karbonādes, Meksikas, Gruzijas, Āzijas virtuves, suši un labākie kokteiļi pilsētā.

Burzma

Dienvidkurzemes festivāls “Rimbenieks”

Dienvidkurzemes festivāls “Rimbenieks”

Dienvidkurzemes novadu apceļos Liepājas Simfoniskā orķestra rīkotais mūzikas festivāls “Rimbenieks”, piedāvājot vairākus izsmalcinātus muzikālus notikumus.

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Luksus kruīzi ar atlaidi līdz 55%

Luksus kruīzi ar atlaidi līdz 55%

Sapņu piepildījums! Līdz 29.08. rezervē Luksus atpūtu par īspaši pievilcīgu cenu! Vairāk piedāvājumu jautā ceļojumu konsultantam

EUR 1878 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -