Populārākie auto nomas galamērķi skolēnu brīvlaikā

Kristina Ilatovska | 2024.11.27

Auto nomas platforma EconomyBookings.com ir apkopojusi datus par populārākajiem galamērķiem, kuros latvieši šogad visbiežāk izmantojuši auto nomu skolēnu brīvlaikā. Pētījums atklāj gan tradicionālos ceļojumu virzienus, gan eksotiskos piedzīvojumu meklējumus.

Ziemas periodā latvieši visbiežāk izvēlējās doties uz klasiskajiem Eiropas galamērķiem – Itāliju (Milānu), Vāciju (Minheni), Austriju (Vīni), Lielbritāniju (Londonu) un Spāniju (Malagu). Liela daļa nomāja auto arī tepat Latvijā (Rīgā), kas norāda uz pieaugošo interesi par vietējo tūrismu un iespēju baudīt Latvijas ainavas ārpus galvaspilsētas.
Tomēr netrūka arī drosmīgu ceļotāju, kas devās uz tālākiem un eksotiskiem reģioniem, piemēram, Filipīnām (Sebu), Taizemi (Bangkoku), Kirasao (Vilemstadi), Kostariku (Sanhosē) un Jaunzēlandi (Kvīnstaunu). Eksotisko galamērķu popularitāte liecina par pieaugošo interesi par kultūras un dabas dažādību, ko šie reģioni piedāvā.

Pavasarī latviešu ceļotāju ceļi atkal veda uz pazīstamām Eiropas valstīm un pilsētām – Itāliju (Milānu), Vāciju (Minheni), Spāniju (Malagu) un Šveici (Cīrihi). Taču bija arī tādi, kas devās uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem (Abū Dabī), kas pēdējos gados ir kļuvis par populāru galamērķi pateicoties greznajai arhitektūrai, plašajiem tuksneša piedzīvojumiem un augsta līmeņa viesmīlībai.

Eksotikas cienītāji devās uz Jamaiku (Kingstonu), lai baudītu Karību jūras reģiona atmosfēru. Jamaikas bagātīgā mūzikas un kultūras dzīve, kā arī iespaidīgā daba, padara šo galamērķi par īstu dārgumu tūristiem, kuri meklē autentiskus un unikālus piedzīvojumus.

Rudens brīvlaikā ceļojumu prioritātes mainījās, un lielākais pieprasījums bija pēc auto nomas Latvijā (Rīgā), kas atspoguļo tendenci atklāt tuvumā esošos apskates objektus un pilsētas. Taču citi Eiropas galamērķi saglabāja savu popularitāti – Spānija (Malaga), Itālija (Bergamo), Vācija (Frankfurte) un Francija (Parīze). Tās ir pilsētas ar bagātu kultūras mantojumu un lieliskām transporta iespējām, kas ceļotājiem ļauj ērti pārvietoties un iepazīt apkārtni.

Eksotisko galamērķu vidū izcēlās Šrilanka (Kolombo), piedāvājot neaizmirstamus iespaidus, sākot no senatnīgām pludmalēm līdz pat kalnu ainavām un bagātīgai vēsturei. Šrilankas pievilcība slēpjas tās daudzveidīgajās iespējās – gan aktīvai atpūtai, gan arī kultūras un vēstures izpētei.

EconomyBookings.com eksperti norāda, ka auto noma spēlē arvien lielāku lomu mūsdienu ceļošanā. Latviešu ceļotāji izvēlas elastību un iespēju pašiem noteikt savu maršrutu, kas ļauj dziļāk iepazīt gan pilsētu kultūru, gan nomaļākas dabas vietas. Šī tendence īpaši izceļas laikmetā, kad personalizēta ceļošanas pieredze kļūst arvien nozīmīgāka.

Avots: olsen.lv



Rīta brokastis mierpilnā atmosfērā!

Rīta brokastis mierpilnā atmosfērā!

Radisson Blu Rīdzene Hotel restorāna terase piedāvā nesteidzīgu un garšīgu vasaras rīta panorāmas atpūtu blakus Esplanādes parkam

Piramīda

Ģimenes brīvdienas Somijā. Vasara

Ģimenes brīvdienas Somijā. Vasara

No Rovaniemi // 2+4 personām // 2 naktis brīvdienu mājā, brokastis, dabas parka apmeklējums // līdz 31.08.

EUR 519 | Estravel Latvia

Liepāja 2027 aicina uz vasaras notikumiem

Liepāja 2027 aicina uz vasaras notikumiem

Liepāja 2027 aicina uz vasaras notikumiem Liepājā, Kuldīgas un Dienvidkurzemes novados.

Liepājas reģiona TIB

TOP viesnīcas 🥇

TOP viesnīcas 🥇

Prestižākā atzinība pasaules tūrismā ⭐ Coral Travel ''Starway World Best Hotels'' - labākās viesnīcas pēc ceļotāju pieredzes vērtējumiem

Coral Travel Latvia

Madeira! Cena sākot no 639 eur!

Madeira! Cena sākot no 639 eur!

EUR 639 | Itaka Latvia

Stilīgas telpas pasākumiem, kāzām un...

Stilīgas telpas pasākumiem, kāzām un...

Jaunmoku pils piedāvā vēsturisku pili ar muzeju, plašu ainavu parku pastaigām, kā arī stilīgas telpas pasākumiem, kāzām un atpūtai ģimenēm...

Jaunmoku pils

Viesnīca “Sventes muiža” ****

Viesnīca “Sventes muiža” ****

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Maroka! Cena sākot no 469 eur!

Maroka! Cena sākot no 469 eur!

EUR 469 | Itaka Latvia

Tallina-Stokholma-Tallina. Papildu reisi

Tallina-Stokholma-Tallina. Papildu reisi

Prāmis Baltic Queen vai Romantika // no Tallinas // 2 naktis // 3 - 6 reisi nedēļā

EUR 48 | FerryTickets

Negaidījāt?

Negaidījāt?

Vasarā labo slēpes, ziemā - ratus! Ir laiks sākt pētīt un rezervēt ziemas ceļojumus! Aviobiļetes un visnīcas jau ir nopērkamas! Lai Jums ir LABĀKAIS!

EUR 310 | Estravel Latvia

Viesu māja “Rudzupuķes”

Viesu māja “Rudzupuķes”

Viesu māja “Rudzupuķes” piedāvā izmitināšanu 9 komfortablos numuros, krievu pirti, kafejnīcas-bāra pakalpojumus.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Brīvdienu māja “Pakrasti”

Brīvdienu māja “Pakrasti”

Brīvdienu māja “Pakrasti” piedāvā 2 guļbaļķu mājas, jauku lauku pirtiņu ar slotām, lapenes pie ezera un pludmali, laivu nomu.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Valmiermuižas etnomūzikas festivāls

Valmiermuižas etnomūzikas festivāls

Sestdien, 18.jūlijā no plkst. 14.00-02.00 ieplāno vērienīgāko etnomūzikas notikumu Latvijā, Valmiermuižā! Info - https://www.etnovalmiermuiza.lv/

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Melnkalne! Cena sākot no 509 eur!

Melnkalne! Cena sākot no 509 eur!

EUR 509 | Itaka Latvia

Zanzibāra! Cena sākot no 1519 eur!

Zanzibāra! Cena sākot no 1519 eur!

EUR 1519 | Itaka Latvia

Opera

Opera "Sun & Sea"

Uzsākta biļešu tirdzniecība uz Liepāja 2027 programmas notikumu – godalgoto operu "Sun & Sea".

Liepājas reģiona TIB

Jēkabpils viesnīca vienmēr ir viesu rīcībā

Jēkabpils viesnīca vienmēr ir viesu rīcībā

Jēkabpils viesnīca Daugavkrasti ir mierpilna, Daugavas krastā izvietota atpūtas vieta ar skatu uz pilsētu un dabas tuvumu vienlaikus

Daugavkrasti

Vasaras atlaides

Vasaras atlaides

Padari savas brīvdienas vēl gaišākas līdz pat 20% atlaide automašīnu nomai - visas vasaras garumā! Piedāvājums spēkā līdz 22. augustam!

Europcar

All-Latvian Horse Days

All-Latvian Horse Days

National level competitions in overcoming obstacles, demonstrations, introduction to equestrian sports

Siguldas novada TIC

Budapešta! Cena sākot no 389 eur!

Budapešta! Cena sākot no 389 eur!

EUR 389 | Itaka Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -