Islandehotel.lv | 2024.12.04
“Mēs, “Riga Islande Hotel”, esam ieguvuši Zaļās Atslēgas sertifikātu!” savā Facebook mājaslapā 2024. gada 3. decembrī atklāj “Riga Islande Hotel”.
"Saņemt Zaļās Atslēgas sertifikātu ir gan gods, gan atbildība. Šis sasniegums apliecina mūsu viesnīcas centienus veidot videi draudzīgu un ilgtspējīgu vidi. Mēs turpināsim aktīvi strādāt, lai nodrošinātu, ka katrs viesis piedzīvo ne tikai komfortu un kvalitāti, bet arī iespēju būt daļai no zaļākas nākotnes," pauis Andris Kalniņš, valdes priekšsēdētājs
Zaļā Atslēga ir vadošais izcilības standarts atbildīgas attieksmes pret vidi un ilgtspējīgas darbības jomā tūrisma nozarē globālā līmenī. Tā ir starptautiski atzīta ekosertifikācija, kas apliecina mūsu apņemšanos ievērot augstus vides standartus, samazināt resursu patēriņu un veidot ilgtspējīgu nākotni viesmīlības nozarē.


Visu martu Mōra aicina baudīt senču receptes mūsdienīgā Latgales garšu izpildījumā.
Rēzeknes pilsētas TIC

26. aprīlī plkst. 16.00 kultūras namā “Rīgava” norisināsies vokālā ansambļa “Sunrise” koncerts “Meitenes kā zvaigznes”.
Salaspils novada TIC

Plāno klases ekskursiju Bauskas novadā un apvieno vēstures izziņu, aktīvo atpūtu un radošu līdzdarbošanos!
Bauskas TIC

Bauskas novada konditorejas un deserti – īsta paradīze saldummīļiem. Atklāj savu favorītu!
Bauskas TIC

Sestdien, 21. martā, plkst. 11.00 Ventspils Jūrmalas parkā jau divpadsmito gadu pēc kārtas notiks Sniegpulkstenīšu stādīšanas talka. Tiekamies!
Ventspils TIC

Atklāj pieprasītākās SPA procedūras Jūrmalas viesnīcās – no ārstniecisko dūņu rituāliem līdz relaksējošām masāžām un pirts ceremonijām.
Jūrmalas TIC

Plāno brīvdienas Bauskas pusē? Šie 12 objekti ir obligāti jāiekļauj tavā maršrutā!
Bauskas TIC

Rīts, kas sāksies ar kustību un elpu! Skaņa, kas nomierinās prātu! 21.martā plkst. 9:00 rītausmas pilates un Hanga relaksācija Mujānu biedrības namā
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

2026. gada 23. maijā Gulbenes novadā norisināsies tūrisma rallijs “Kods: Gulbene”. Reģistrējies un piedalies!
Gulbenes novada TIC

1.–31. martā Rēzekne aicina atklāt izsmalcināto Latgales garšu pasauli.
Rēzeknes pilsētas TIC

Martā Latgale kļūst par gardēžu galamērķi, kurā īpaši izceļas Preiļu novads, kas jau tradicionāli svin Latgales garšu mēnesi ar Čedara siera garšu!
Preiļu novada TIC

1.–31. martā Rēzekne aicina atklāt izsmalcināto Latgales garšu pasauli.
Rēzeknes pilsētas TIC

No 24.-26. jūlijam Ventspilī norisināsies lielākais aktīva dzīvesveida brīvdabas festivāls Baltijā – GG FEST 2026. Programma izziņota.
Ventspils TIC
Šis ir laiks, kad doties izbaudīt nesteidzīgu pastaigu pa novada parkiem un dārziem, ļauties laivošanai vai baudīt kultūras notikumus novadā!
Bauskas TIC

Kino Rio darbojas Ventspilī vairāk nekā 114 gadus (šogad 115 gadi) un ir vecākais kinoteātris Baltijā. Iepazīsties ar kinoteātra repertuāru.
Ventspils TIC

Par godu TLMS "Valmiera" 80.jubilejai no 7. marta līdz 22. aprīlim Valmieras muzejā būs skatāma izstāde “Rokas un pavedieni”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Pavasarī Tukumā mazākajiem klausītājiem būs iespēja iepazīt Liepājas Simfoniskais orķestris jaunāko koncertiestudējumu. Programmas centrā būs Antonio Vivaldi.
Tukuma TIC