Jānis Pēteris Bērziņš | 2025.01.27
“Ar lielu prieku sveicam jauno atbalstītāju mūsu handbola ģimenē – “Europcar Latvija”, savā Facebook lapā ar priecīgu vēsti nāk klajā Latvijas Handbola federācija.
Citēts “Europcar Latvija” valdes loceklis Vilis Bērziņš: ““Europcar Latvija” ar lepnumu turpmāk atbalstīs Latvijas handbola federācijas jauniešus. Mēs ticam, ka jauniešu sports ir mūsu nākotne, un lepojamies būt daļa no ceļa uz panākumiem. Kopā veidojam spēcīgāku nākotni Latvijas jauniešiem!”
“Ņemot vērā, ka mūsu stratēģiskais mērķis ir veicināt jauniešu iesaisti handbolā un attīstīt šo sporta veidu visā Latvijā, “Europcar” atbalsts palīdzēs mums paplašināt jauniešu sacensību loku un popularizēt handbolu arī tajos reģionos, kur tas pašlaik ir mazāk pārstāvēts. Mēs ceram, ka šī sadarbība iedvesmos jaunos sportistus un stiprinās handbola kopienu. Ticam, ka kopā ar “Europcar” veidosim veiksmīgu un ilgtermiņa sadarbību, kas nesīs augļus gan jauniešu sporta attīstībā, gan vispārējā handbola popularizēšanā,” citēts Latvijas Handbola federācijas ģenerālsekretārs Rolands Ābols.

GRANDIOZAS BALVAS akcijā "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē": 8 velosipēdi, 8 ceļojuma somas, 8 tūristu klases teltis, 8 nūjošanas nūju komplekti.
Bauskas TIC

Ikviens aicināts bez maksas vērot jauno mūziķu un mākslinieku kvalifikācijas eksāmenu sniegumu!
Rēzeknes pilsētas TIC

Sestdien, 6. jūnijā aicinām Tevi uz šīs sezonas noslēdzošo POP-UP RESTORĀNU, kur par garšu bagātību un daudzveidību rūpēsies šefpavārs Matīss Aleksandrovs.
EUR 55 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Iestājoties vasaras sezonai, no 1. jūnija mainīsies Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka darba laiki, būsim atvērti katru dienu!
Ventspils TIC

Disku golfs ir lielisks veids, kā apvienot pastaigu dabā ar aizraujošu sporta aktivitāti. Priežu mežā izvietoti 18 grozi, kas pieejami bez maksas visu gadu!
Ventspils TIC
Rūdolfa Blaumaņa komēdija “No saldenās pudeles” atdzīvosies uz skatuves ar īsti latvisku humoru, kaislībām un dzīvesprieku.
Tukuma TIC

Izvēlies kādu no laivošanas maršrutiem – no nesteidzīga ģimenes brauciena līdz īstam piedzīvojumam draugu kompānijā!
Bauskas TIC

Ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti izstaigāt vai ar velosipēdu izbraukt plaukstošo Ventspili, izmantojot mobilo lietotni Walk15.
Ventspils TIC
Iespējams, grūtākais maratons Latvijā: 42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas.
Tukuma TIC

Bauskas novada svētki norisināsies Rundāles apvienības pārvaldes teritorijā, aicinot ceļot laikā, lai iepazītu ne tikai Rundāles pili, bet arī mazāk zināmas vēs
Bauskas TIC

Deju skolas “Dzirnas” sadarbībā ar Burtnieku apkaimes bērniem un jauniešiem 8.augustā plkst. 21:30 aicina uz muzikālu dejas fantāziju “Mana Daba”.
EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Dziesmas, gaisma un senču spēks, kas uzplaukst gada maģiskākajā brīdī - vasaras saulgriežos! Aicinām nākamo “Rītausmas koncertrituālu” piedzīvot kopā ar mums.
Tukuma TIC
Dziesmas, gaisma un senču spēks, kas uzplaukst gada maģiskākajā brīdī - vasaras saulgriežos!
Tukuma TIC

Grupas “Opus Pro” jubilejas koncerts Šlokenbekas muižā kļūs par jaudīgu un emocionālu rokmūzikas notikumu, kas vienos vairākas klausītāju paaudzes.
Tukuma TIC

Arī šogad VIZIUM aicina sešgadniekus un 1.–4. klašu skolēnus piedalīties nometnē, kur bērnus sagaidīs robotika, virtuālā realitāte, kosmosa un vides tēmas...
Ventspils TIC
Zentenes pils dārzā, Tukuma novadā, norisināsies karstākais jaunās mūzikas festivāls “FĀZE ’26”, kas arī šogad pulcēs daudzveidīgus Latvijas mūzikas projektus.
Tukuma TIC

3. jūlijā aicinām uz džeza nakti Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos!
EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ventspils koncertzāle “Latvija” piesaka jaunās sezonas pirmos notikumus.
Ventspils TIC

Atpūties pašā pilsētas sirdī pie Kovšu ezera un izbaudi mieru ar visām ērtībām, saunu un privātu pludmali!
Rēzeknes pilsētas TIC
Šī būs diena, kurā satiksies elegance, daba un nesteidzīga noskaņa. Te sagaidīs ziedu pilni celiņi, mierpilna atmosfēra, skaistas foto vietas u.c. aktivitātes!
Tukuma TIC