Līva Buliņa | 2025.03.01
Alūksnes Tūrisma informācijas centrs un Alūksnes ezera apsaimniekotājs ALJA aicina visus interesentus piedalīties unikālā ziemas pārgājienā “Ezeru salu izaicinājums”, kas norisināsies 2025. gada 1. martā plkst. 13:00. Pasākuma starts tiks dots no ALJA ēkas Pilssalā, ļaujot dalībniekiem izbaudīt ziemas burvību uz aizsalušā Alūksnes ezera.
Pārgājiens ir lieliska iespēja izpētīt visas četras ezera salas, kuru apmeklējumā gide Una Zadumina, ezera inspektori un makšķernieki dalīsies ar aizraujošiem stāstiem par šīs unikālās vietas mantojumu un tradīcijām. Pārgājiens ietvers pastaigas zem tiltiem, iespēju izkāpt uz Pilssalas no neierastas puses jeb vietā, kur reiz veda tilts uz viduslaika pili un elpu aizraujošus skatus uz apkārtējo ainavu.
Pasākuma noslēgumā plānots pikniks leģendām apvītajā Cepurītes salā, kur dalībnieki varēs uzcept līdzpaņemtās desiņas un izbaudīt laiku kopā ledus urbšanas sacensībās.
Plānotais pārgājiena garums ir aptuveni 5 kilometri un kopējais laiks aptuveni 4 stundas. Dalības maksa ir 5 eiro. Lūdzam pieteikties pa tālruni 25442335 līdz 28. februārim. Organizatori aicina dalībniekus neaizmirst par atbilstošu apģērbu un apaviem, kā arī gardumiem, lai radītu patīkamu atmosfēru. Ņemiet vērā, ka pasākuma norisi var ietekmēt laikapstākļi, un organizatori patur tiesības to atcelt drošības nolūkos.
Pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana sabiedrības informēšanas mērķiem.
Aicinām atklāt Alūksnes ziemas šarmu, piedaloties “Ezeru salu izaicinājumā”!


No 1. maija ir atvērtas Ventspils Piedzīvojuma parka virvju trases kokos „Kaķa taka” un bērnu virvju trase „Lācēns”. Gaidīsim ciemos!
Ventspils TIC

Nakšņošana Jūrmalas vēsturiskajās villās ļauj izjust kūrorta arhitektūru no iekšpuses – verandās, tornīšos un vasarnīcu nesteidzīgajā atmosfērā.
Jūrmalas TIC

Vienotības un patriotisma apliecinājums – mūsu iespēja kopā ar paceltiem Latvijas karogiem parādīt lepnumu par savu valsti un valodu.
Tukuma TIC

Maija garšas brančs aicinās baudīt izsmalcinātu un pavasarīgu kulināro pieredzi kopā ar šefpavāru Mārtiņu Zelmeni.
Tukuma TIC

Humoristiskā izrādē atklāsies divi skatījumi uz vienu un to pašu dzīvi – vīrieša un sievietes versijas par ikdienas notikumiem, kur katram ir sava patiesība.
Tukuma TIC

DAGAMBA atgriežas ar jaunu programmu – MOZARTALLICA! Grupa, kas nojauc robežas starp klasiku un roku, radīs pieredzi, ko atcerēties!
Rēzeknes pilsētas TIC
.png)
Iepazīsties ar pavasara ekskursiju piedāvājumu skolēnu grupām Ventspilī.
Ventspils TIC

9. maijā Piedzīvojumu parkā ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šogad īpašs jaunums – Tūrisma informācijas tirgus!
Ventspils TIC

No š.g. 1.maija Ventspils Piedzīvojumu parks uzsāks vasaras sezonu un atkal ik dienas piedāvās aktīvās atpūtas un izklaides pakalpojumus.
Ventspils TIC

Ķemeros sākas sezona – atveras ūdenstornis ar skatu laukumiem un atjaunots mežaparks ar 1,2 km taku, kas savieno vēsturisko kūrorta parku ar dabas teritoriju.
Jūrmalas TIC

Varam droši apgalvot, ka Rūdolfs Blaumanis rakstot “Skroderdienas Silmačos” pat nenojauta, ka tieši šī viņa luga kļūs par fenomenu.
Rēzeknes pilsētas TIC

Jūnija mēnesī Regnum viesnīcas (Carya & The Crown) piedāvā īpašu atlaidi 2+2 - otrajam bērnam izmitināšana bezmaksas!
Coral Travel Latvia

Viens no populārākajiem pilsētas tūrisma un atpūtas objektiem ir Ventspils brīvostas ekskursiju kuģītis Hercogs Jēkabs uzsāk sezonu 1. maijā!
Ventspils TIC

Kandavas pilsētas svētki aicinās iekāpt krāsainā notikumu karuselī, kur prieks, kustība un svētku noskaņa savīsies vienā virpulī.
Tukuma TIC

Svētdien, 10.maijā Kultūrtelpa “Akustika” Māmiņdienā aicina Tevi – atved savu mammu vai omīti uz koncertu!
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

No 20. līdz 22. maijam Ventspilī norisināsies Kurzemes biznesa forums, kas šogad veltīts IT nozares izaicinājumiem mākslīgā intelekta laikmetā.
Ventspils TIC

2026. gadā Jūrmala aicina izstaigāt vietas, kur nozīmīgas gadskārtas atklāj kūrorta, arhitektūras un sabiedriskās dzīves stāstu.
Jūrmalas TIC

Jūrmalā pieejamas pludmales, parki, kultūras vietas un infrastruktūra, kas ļauj arī cilvēkiem ratiņkrēslā pilsētu izbaudīt ērtāk un brīvāk.
Jūrmalas TIC

Jaunmoku pils parkā norisināsies kurtu suņu izstāde, kurā būs iespēja tuvplānā iepazīt vienus no pasaules elegantākajiem un ātrākajiem suņiem.
Tukuma TIC