Foto: Visit.jelgava.lv | Autors: Ilze Repša | 2025.03.26
Kāpšana kokā, orientēšanās spēle, disku golfs un “pasaku” pārgājiens – tās ir tikai dažas aktivitātes, kas 2025. gada 5. aprīlī no pulksten 13 līdz 17 sagaida apmeklētājus Jelgavas reģionālā tūrisma centra (JRTC) un Jelgavas novada kopīgi organizētajā aktīvās tūrisma sezonas atklāšanā pasākumā Vilces muižas pagalmā un Vilces dabas parkā.
Pulksten 13, atklājot aktīvo tūrisma sezonu, JRTC pārstāve Vilces muižas iepazīstinās klātesošos ar Jelgavas un Jelgavas novada tūrisma aktualitātēm un sezonas jaunumiem. Pulksten 13.15 ar iedvesmojošiem stāstiem par gatavošanu dabā dalīsies šefpavārs Renārs Purmalis, savukārt ornitologs Imants Jakovļevs pulksten 14 stāstīs par putnu vērošanu pavasarī. Pulksten 15 visi interesenti varēs doties “Pasaku” pārgājienā ar rakstnieci Ināru Vasiļevsku–Ročāni. Starplaikos – pulksten 13.40 un 14.40 – ar muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies BJMK Rokskolas audzēkņi. Pasākuma noslēgumā, pulksten 16, ar koncertu priecēs Latvijā zināmais mūziķis Žoržs Siksna.
19. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 15.00 Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē aicinām uz Lieldienu pasākumu, kurā netrūks ne jautru aktivitāšu, ne pūkainu draugu!
Liepājas reģiona TIB
Vilces muižas pagalmā pulksten 13 tiks atvērts mājražotāju tirdziņš, kurā varēs iegādāties vietējos gardumus un amatnieku darinājumus. Tajā pašā laikā Vilces dabas parkā tiks dots starts orientēšanās spēlei. No pulksten 12 līdz 13 norisināsies disku golfa profesionāļu turnīrs, bet no 13 līdz 14 šo aktivitāti varēs izmēģināt arī visi interesenti. Savukārt ornitologa Imanta Jakovļeva vadībā no pulksten 13 līdz 14 un no pulksten 15 līdz 16 varēs darināt putnu būrīšus.
Tāpat sezonas atklāšanas pasākumā interesenti varēs iepazīties ar aktīvā tūrisma pakalpojumu sniedzēju piedāvājumu – “Kanclera nams” nomas velosipēdiem un brīvdienu mājas “Jasmīnu nams” mini kemperiem. Kopā ar uzņēmumu “Pasākumi Dabā” būs iespēja meklēt un atpazīt dzīvnieku pēdas, bet uzņēmuma “Piedzīvojumi dabā” pārstāvji iedrošinās apmeklētājus izmēģināt kāpšanu kokā. Visu pasākuma laiku darbosies “Nākotnes parks" foto stūris.
Ieeja pasākumā ir bez maksas.
Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.
Informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama tīmekļa vietnē: Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā veikto personas datu apstrādes pamatmērķi, tiesiskais pamats, saņēmēju kategorijas un mērķa īstenotāji - Jelgava
Aicinām piedalīties Baltijas Pārgājienu Tūrisma Konferencē un kopīgā pārgājienā šī gada 23. -24. maijā, Apšuciemā.
Lauku Ceļotājs
Pavasaris atnes ne tikai siltākus laikapstākļus, bet arī daudzveidīgus un aizraujošus kultūras pasākumus Tukuma novadā.
Tukuma TIC
Veic rezervāciju, rakstot uz reservations@bellevue.lv Piedāvājums spēkā no 01.04.2025 līdz 30.09.2025
EUR 150 | Bellevue Park Hotel Riga
24. maijā no Madonas "Smeceres sila" startē klasiskais autofotoorientēšanās rallijs, braucienā iepazīstot pilis, muižas, dabu un vietējos mājražotājus.
EUR 35 | Madonas TIC
Bagāta programma ar tradicionālām svētku izdarībām - radošās darbnīcas, trušu māja un kazlēni, Cilpošanas spēle, rotaļas, muzikāli izklaidējošā programma.
Tukuma TIC
Tukuma novads aicina pavadīt Lieldienas kopā – ģimeniski, radoši un jautri. Aktivitātes katrai gaumei un vecumam.
Tukuma TIC
Te savīsies dažādu latviešu komponistu sieviešu kora skaņdarbi ar Aspazijas dzeju un literāri muzikālu scenāriju, kura pamatā ir Raiņa un Aspazijas dienasgrāmatu un vēstuļu fragmenti.
Tukuma TIC
vienotības un patriotisma apliecinājums – mūsu iespēja kopā ar paceltiem Latvijas karogiem parādīt lepnumu par savu valsti un valodu!
Tukuma TIC
Aicinām šogad ieplānot 26. un 27. jūliju, lai apmeklētu "Mājas kafejnīcu dienas 2025" Preiļu novadā
Preiļu novada TIC
Ikviens interesents ir aicināts aplūkot Bauskas novada vēstures atspoguļojumu hronoloģiski, laika līnijā no 9.gs. līdz 19. gs. beigām.
Bauskas TIC
1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis, SPA atpūtas programma
EUR 250 | Estravel Latvia
Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs ir apkopojis sporta spēļu un nometņu vietu piedāvājumu. Ielūkojies apkopojumā un plāno pasākumus Bauskas novadā!
Bauskas TIC
Skolēnu iemīļotākās dienas gadā ir tās, kurās klase dodas izbraukumā. Gaidīsim pavasara piedzīvojumā maršrutā Madona – Cesvaine!
Madonas TIC
Tava iespēja izkustināt tehniku un sevi pirms sezonas starta! Musa Raceland – ātra, dinamiska, perfekta testiem.
Bauskas TIC
Arborētuma varenās kokaugu rindas savu stāstu stāsta jau 50 gadus. 20. aprīļa vakarā daba sastapsies ar mūziku.
EUR 10 | Madonas TIC
Dzeja, mūzika un izsmalcināts vīns – viss vienā maģiskā vakarā Jaunpils pils iekšpagalmā!
Tukuma TIC
Viens no Bānīša zemes gaidītākajiem pasākumiem sporta cienītājiem ir Bānīša kauss jeb Apsteidz tvaiku 2025, kas šogad norisināsies 3. maijā.
Alūksnes TIC
Veselībau veicinošs pārgājiens ar Ilzi Luteri. Alabatros Home - Plieņciema skatu laukums - Albatross Home, kur Jūs sagaidīs silta, uz uguns vārīta zupa un sarun
Tukuma TIC
Atgriežas "Cinevilla". Šajā reizē ir īpaši padomāts, lai skrējienā un šajā piedzīvojumā varētu piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma.
Tukuma TIC
Jau šajā svētdienā aicinām piedzīvot krāšņas Lieldienas Jasmuižā!
Preiļu novada TIC