Foto: mysushi.lv | Autors: Nikola Kovaļevska | 2025.05.21
Igaunijas vadošais suši restorānu tīkls “MySushi”, kas ir daļa no Apollo Group – lielākās izklaides un ēdināšanas grupas Baltijā, tuvāko gadu laikā plāno atvērt aptuveni 15 jaunas lokācijas visā Latvijā, tīkla paplašināšanā investējot vairāk nekā divus miljonus eiro. Pirmās lokācijas atvēršana ir plānota jau šī gada jūnijā iepirkšanās un izklaides centrā “AKROPOLE Rīga”, bet jau jūlijā paredzēts atvērt restorānu tirdzniecības centrā “Origo”.
Akcijas ietvaros ikviens ir aicināts doties atklāt jaunas vietas un objektus!
Bauskas TIC
Uzņēmums “MySushi” ir dibināts 2012. gadā Tallinā, un ir kļuvis par Igaunijas lielāko suši restorānu ķēdi ar 23 restorāniem visā valstī. Pašlaik “MySushi” Latvijā ir pieejams tirdzniecības centrā “Riga Plaza”, taču pēc veiksmīgas darbības Igaunijā un pirmās lokācijas atvēršanas Rīgā, tuvāko mēnešu laikā uzņēmums plāno atvērt vairākas jaunas lokācijas. Tuvāko gadu laikā “MySushi” restorānu skaits sasniegs 15 vietas.
"Mēs esam priecīgi paplašināt savu darbību un piedāvāt arī Latvijas iedzīvotājiem svaigu un gardu suši pieredzi. Latvijas tirgus mums šķiet daudzsološs – redzam augošu interesi par ātri pieejamiem un kvalitatīviem suši. Mūsu koncepts ļauj apvienot ērtu pasūtīšanu, plašu izvēli un pievilcīgu cenu. Vēlamies piedāvāt arī klientiem Latvijā iespēju gan apmeklēt mūsu restorānus klātienē, gan veikt pasūtījumus mājaslapā vai izmantojot ēdiena piegādes platformu. Mūsu mērķis ir tuvāko gadu laikā atvērt līdz pat 15 jaunām lokācijām Rīgā un visā Latvijā, un kļūt par iecienītu suši izvēli Latvijā, tāpat kā tas līdz šim ir izdevies Igaunijā," stāsta “MySushi” izpilddirektore Kristi Saluste.
Uzņēmums izceļas ar augstiem svaiga ēdiena standartiem – visas maltītes tiek gatavotas uz vietas, nodrošinot ātru apkalpošanu, svaigus produktus un nemainīgi augstu kvalitāti. Ēdienkartē apvienoti dažādu Āzijas valstu iedvesmoti ēdieni, kas piemēroti ikvienai gaumei.
Par “MySushi”
“MySushi” ir Igaunijas lielākais suši restorānu tīkls, kas dibināts 2012. gadā. Kopš 2022. gada tas ir daļa no Apollo Group – vadošās izklaides un ēdināšanas grupas Baltijā. “MySushi” piedāvā plašu suši un citu Āzijas virtuves ēdienu klāstu, īpašu uzsvaru liekot uz ēdienu svaigumu un kvalitāti. Ēdienus iespējams baudīt uz vietas restorānā vai ērti pasūtīt ēdiena piegādes platformā, kā arī līdzņemšanai “MySushi” mājaslapā www.mysushi.lv un izņemt pasūtījumu uz vietas kādā no restorāniem.
Galerijā «Mans's» atklāta divu savdabīgu mākslinieku – Kalvja Zutera un Zanes Lūses – personālizstādes, kam dots kopējais nosaukums «Tuvā tālumā».
Jēkabpils novada TIC
Šogad Preiļu novadu akcijā pārstāvēs 5 dalībnieki - Raiņa muzejs "Jasmuiža", Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzejs, Vārkavas novadpētniecības muzejs u.c.
Preiļu novada TIC
Galēnu muižas parks pavasarī aicina apmeklētājus iegrimt mierpilnā dabas un mākslas saspēlē.
Preiļu novada TIC
Sestdien 31. maijā 18.30 Ērmaņu muižā, kur saimnieko muižnieks Uģis Prauliņš, aicināti uz 2025. gada sezonas atklāšanas pasākumu!
Alūksnes TIC
Pārgājiens no Apšuciema līdz Engurei – 14 kilometru garā maršrutā, kas ved gar plašiem liedagiem, priežu mežiem un piekrastes ciematiem!
Tukuma TIC
42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas. Krēsla. Āžu kalns, Tukums.
Tukuma TIC
Ieplāno īpašu ceturtdienu Igo mūzikas un mākslas centrā "Ceplis" 22.maija!
Zemgales Tūrisma asociācija
Gaidot vasaru, klajā nācis netradicionāls Madonas novada tūrisma ceļvedis. Tas informē par ceļošanas iespējām ģimenēm ar bērniem, skolu klasēm un nometņu grupām
Madonas TIC
Šogad Latvijas skolas somas programmas ietvaros Preiļu novadā pieejami 19 dažādi izzinoši un aizraujoši piedāvājumi!
Preiļu novada TIC
31.maijā Ziemeļlatgalē - Balvu novadā norisināsies tradicionālās auto orientēšanās sacensības dāmām ”Prieka tūre”.
Balvu TIC
24. maijā - ar vilcienu uz Madonu un Cesvaini. Šogad piedāvājumā katrā galamērķī dažādi jaunumi, lielākais no tiem - divu dienu piedāvājums!
Madonas TIC
Preiļu muižas komplekss un parks– lielākais pilsētvides ainavu parks Latvijā, kurš apbur ne vien ar savu romantisko veidolu, bet arī arhitektūras pērlēm.
Preiļu novada TIC
Pludmales kafejnīca "Pampūkas" gatavojas sezonas atklāšanai Mātes dienā! Tiek "vārīti" pirmie saldējumi, ar kuru garšām vari iepazīties "Pampūku" Facebook lapā.
Preiļu novada TIC
Akcijas ietvaros ikviens ir aicināts doties atklāt jaunas vietas un objektus!
Bauskas TIC
Dodoties Rundāles virzienā, nokļūsti īstenā vēstures ceļojumā!
Bauskas TIC
Kuru virzienu izvēlēties, lai atklātu un iepazītu Bauskas novadu šajās brīvdienās? Mēs palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā!
Bauskas TIC
kopā būšanas, tīklošanās, rituālu, garšas un foto piedzīvojumu diena Antiņciemā kopā ar Sanitu Matuli.
Tukuma TIC
Vairāk nekā 220 koka skulptūras, kas attēlo Bībeles tēlus un ainas, harmoniski iekļaujas apmēram 20 hektāru plašā ainavā kopā ar dārziem un mākslīgajiem dīķiem.
Preiļu novada TIC
koncerts 2 daļās: 1. daļa – “Apskāviens”, 2. daļa – “Muļķa sirds”. Pārtraukumā: Deju skolas grāmatas un citu suvenītu iegāde, fotoizstāde “Kustībā...”
Tukuma TIC
Īpaša dzejas un mūzikas sinerģija. Tas būs sirsnīgs, brīnišķīgas mūzikas un dzejas piepildīts vakars.
Tukuma TIC