Elīne Berķe Bluša | 2025.06.07
Pēc sezonas vērienīgās atklāšanas sacensībām Rīgā, Biķernieku trasē, Latvijas drifta čempionāts uzsāk savu izbraukuma tūri, un nākamā pietura ir Jēkabpils puse – sporta komplekss “Baroni” Biržos. No 7. līdz 8. jūnijam tur norisināsies Latvijas drifta čempionāta 2. posms, kurā savas prasmes demonstrēs gan Street, gan Pro2 klases braucēji. “Baronu” trase ir īpaši iemīļota tehniski izaicinošās konfigurācijas dēļ – sacīkstes šeit nenosaka maksimālais ātrums, bet gan prasme precīzi vadīt automašīnu ciešā kontaktā ar pretinieku. Tas padara šo posmu vizuāli dinamisku un skatītājiem īpaši aizraujošu.
Sacensības norisināsies divu dienu garumā – sestdien, 7. jūnijā, notiks treniņbraucieni un kvalifikācija, savukārt svētdien, 8. jūnijā, paredzēta oficiālā atklāšanas ceremonija pulksten 13.00 un tandēmu izslēgšanas braucieni abās klasēs. Skatītājiem ieeja būs atvērta jau no pulksten 09.00. Jāuzsver, ka iegādātā biļete uz sacensību galveno dienu, svētdienu, der arī sestdienas treniņu apmeklējumam, līdz ar to iespējams izbaudīt pilnvērtīgu drifta nedēļas nogali.

📅 Izbraukšana no Dženovas, Itālija | 6 naktis uz kuģa / 🛳️ MSC Cruises kuģis “MSC World Europa”
EUR 521 | CRUISEcentre
Uz sacensībām reģistrējušies sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kā arī vairāki vietējie Jēkabpils braucēji, kas savā mājas trasē noteikti cīnīsies ar īpašu degsmi. Ņemot vērā lielo dalībnieku skaitu, pastāv iespēja, ka sacensību dienā redzēsim pat trīs TOP32 tandēmu finālus, kas nodrošinās īpaši spraigas un garas drifta cīņas.
Sporta kompleksā “Baroni” skatītājiem būs iespēja vērot sacensības no vairākām zonām ap trasi, tostarp arī no uzstādītām tribīnēm. Tāpat būs brīva piekļuve dalībnieku parkam, kur varēs tuvumā aplūkot sporta automašīnas un satikt braucējus. Trases kompaktais izkārtojums nodrošina to, ka visa sacensību teritorija ir ērti pārskatāma un pieejama, bet skatītāju kalns ļauj pārredzēt gandrīz visu trases konfigurāciju. Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi arī savus sēžamos, lai ērti baudītu sacensību atmosfēru visas dienas garumā.
Sacensību organizators Jānis Blušs uzsver, ka izbraukuma posmi vienmēr ir īpaši un piešķir sezonai dinamiku: “Izbraukuma sacensības vienmēr rada īpašu atmosfēru un saliedētību gan sportistu, gan skatītāju vidū. Prieks, ka jau trešo gadu varam atgriezties Baronos – šī trase piedāvā gan tehniskus izaicinājumus braucējiem, gan aizraujošu skatāmo skatītājiem. Paldies sporta kompleksam ‘Baroni’ par sadarbību un vēlmi augt kopā ar driftu. Ar nepacietību gaidām tikšanos Jēkabpilī!”
Biļetes iespējams iegādāties visās biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv.
Vairāk informāciju par sacensībām, dienaskārtību u.t.t. meklējiet:
https://www.driftlatvia.com/eventinformation/driftpartybaroni/
Vēlamies pateikt lielu paldies SKN Sports par iespēju šajā trasē rīkot drifta sacensības, mūs noteikti sagaida fantastisks pasākums, tiekamies Jēkabpils novadā, Salas pag. Biržos “Baroni” sporta komplekss.
Facebook: Driftlatvia Instagram: latviadrift www.driftlatvia.com

.jpg)
No radošām darbnīcām līdz izzinošām programmām – iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem, lai iedvesmotos, mācītos un baudītu kopā.
Bauskas TIC
.jpg)
Pavasaris atnes gaismu un jauna sākuma sajūtu, un līdz ar to tiek svinēta arī Starptautiskā Sieviešu diena – diena, kas veltīta cieņai, pateicībai un apbrīnai
Tukuma TIC

8. martā 11:00 restorāns ZĪDS un GORS aicina uz Daiļo branču – elegancei un garšai.
EUR 35 | Rēzeknes pilsētas TIC

Sirsnīgā un iedvesmojošā atmosfērā būs iespēja satikt Latvijas Nacionālā teātra aktieri Juri Hiršu, kurš vakaru piepildīs ar savu daudzpusīgo talantu.
Tukuma TIC

Jūrmalas izstāžu zālēs sastopas laikmetīgā māksla, kūrorta vēsture un spilgtas personības – no Naumova Parīzes līdz Ditas Lūses klusajai gaismai.
Jūrmalas TIC

6. martā 18.00 Kultūras namā Sieviešu dienas koncerts ar “Galaktika” un kori “Graidi”.
Rēzeknes pilsētas TIC
Atzīmē Startpautisko sieviešu dienu koši – izvēloties vietējo tūrisma uzņēmēju īpašos piedāvājumus Bauskas novadā
Bauskas TIC

14.martā 18:00 Latgalīšu kulturys bolvys “Boņuks 2025” ceremoneja – satikšona, īsadvesma i godynuošona GORĀ.
Rēzeknes pilsētas TIC

No 6. līdz 8. martam Ventspils aicina atklāt tās sievišķo pusi, piedāvājot daudzveidīgu pasākumu programmu.
Ventspils TIC
.jpg)
Aicinām uz vakaru, kur izsmalcinātas vakariņas, elegance, humors, ironija un sirsnība satiekas lieliskā un nepiespiestā atmosfērā Jūrmalā!
EUR 25 | Baltic Beach Hotel & SPA
.jpg)
Izbaudi Zemgales garšas restorānos, kafejnīcās, picērijās un kebabnīcās – no sildošām maltītēm līdz iecienītām ielas garšām mūsu pusē.
Bauskas TIC
.jpg)
Aprīlī "Liepājas skaņas Rundāles pilī" apvienos četrus izcilus skaņdarbus, kas atspoguļo dažādu laikmetu un stilu krāšņumu.
Bauskas TIC

11. martā Valmierā norisināsies seminārs “Digitālais mārketings 2026. gadā: kas strādās un kas vairs nē?”, lektore “DigitalMore” vadītāja Doloresa Lapiņa
EUR 35 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Bauskas šarms slēpjas detaļās. Visnegaidītākajās vietās uzrodas kaķu mozaīkas. Senām mājām jaunu garšu piešķir izšūtas rozes.
Bauskas TIC

No 9.–15. martam Jūrmalā – ekskursijas, radošas nodarbības un ģimenes aktivitātes. Vairums bez maksas, vietu skaits ierobežots, jāpiesakās.
Jūrmalas TIC

No 24.-26. jūlijam Ventspilī norisināsies lielākais aktīva dzīvesveida brīvdabas festivāls Baltijā – GG FEST 2026. Programma izziņota.
Ventspils TIC

Vai esi gatavs lēkt iekšā savā īstajā vasaras atpūtā? Agrā rezervēšana uz Turciju, Melnkalni, Grieķiju un Spāniju ir jau atklāta!
Coral Travel Latvia

Kino Rio darbojas Ventspilī vairāk nekā 114 gadus (šogad 115 gadi) un ir vecākais kinoteātris Baltijā. Iepazīsties ar kinoteātra repertuāru.
Ventspils TIC