Mūzika, meditācija un vasaras noskaņa – Jaunmoku pilī 15. jūnijā

Inga Krūtaine | 2025.06.15

Daba. Skaņa. Es. - ar šādu vadmotīvu sestdien, 15. jūnijā, Jaunmoku pils aicina uz īpašu dienu, kurā savijas daba, mūzika, meditācija un latviskās pirms svētku sajūtas. Viesus sagaida ekskursija, radošas aktivitātes, gongu meditācija un brīvdabas koncerts pils parkā ar dziesminieku Kārli Kazāku un akordeona meistaru Kasparu Tobi.

Dienas programma sāksies plkst. 12.00 ar ekskursiju “Citādie pils stāsti – Zaļo taku atklājumi”, kā arī dažādām aktivitātēm bērniem un pieaugušajiem – dabas spēlēm, sendienu laiviņu gatavošanu, skanīgākās zāles kori un citām nodarbēm. Plkst. 14.30 pils liepu alejā norisināsies gongu meditācija skaņas terapeites Marikas Vītolas vadībā, kas ļaus apmeklētājiem atbrīvoties no ikdienas steigas un noskaņoties saulgriežu tuvumam. Meditācijas dalībniekus aicinām pieteikt savu dalību pa tel. 26187442 un pasākuma dienā ņemt līdzi atpūtai piemērotu paklājiņu.

Plkst. 16.00 pils parkā izskanēs brīvdabas koncerts, kurā uzstāsies dziesminieks Kārlis Kazāks un akordeona meistars Kaspars Tobis. Koncerts būs kā sirsnīga un dvēseliska pietura pirms vasaras saulgriežiem – iespēja sajust jūnija burvību, būt dabā un ļauties mūzikai, kas uzrunā ar patiesumu un vienkāršību. Klausītāji aicināti ņemt līdzi pledus vai saliekamos krēslus, jo koncerts norisināsies pils pagalmā.

Biļetes uz koncertu – 20 EUR pieaugušajiem, meditācijas un ekskursijas biļete – 10 EUR. Komplektbiļete visai dienai – 28 EUR. Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas, skolēniem līdz 18 gadu vecumam – 50% atlaide, Goda ģimenes kartes īpašniekiem – 20% atlaide. Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties bezrindas.lv un aktuālajai informācijai iespējams sekot Jaunmoku pils sociālajos tīklos.

Vasaras sezonā Jaunmoku pils ik dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00 aicina apmeklēt vēsturiskās ekspozīcijas un mainīgās mākslas izstādes. Apmeklētāji var piedalīties atvērtajās ekskursijās, tostarp “Ekskursijā pils dāmas pavadībā”, kur pils stāsti atklājas caur personīgu skatījumu un iespējams uzkāpt arī pils tornī, kā arī pastaigā “Zem baltajiem lietussargiem”.

Tāpat pils apmeklētājiem vasaras sezonā pieejama Pils Kafe Terase, kas piedāvā iespēju baudīt maltītes un dzērienus gleznainā parka vidē. Terase atvērta no ceturtdienas līdz svētdienai. Galdiņu iespējams rezervēt, zvanot pa t. 26277792.
Jaunmoku pils vasarā piedāvā mierpilnu vidi, izzinošus stāstus, izsmalcinātu kultūras programmu un garšīgus mirkļus – gaidīsim ciemos!

Avots: Jaunmokupils.lv


hookusbookus - 3932
Indijas stāstu vakars Salaspils bibliotēkā

Indijas stāstu vakars Salaspils bibliotēkā

Salaspils novada TIC

Aicinām uz „Oktoberfest” 2025

Aicinām uz „Oktoberfest” 2025

Alus svētki “Oktoberfest 2025” Ventspilī ir gaidīti svētki un mūsu pilsētā tie notiks jau astoto reizi. Plaša svētku programma visas dienas garumā.

Ventspils TIC

Andris Bulis sarunas un dzeja

Andris Bulis sarunas un dzeja

Dzeja plūst brīvi un neparedzami, atklājot jaunus skatupunktus un sajūtas. Katrs brīdis solās būt unikāls, jo nekad nevar zināt, kur dzejas ceļš aizvedīs.

Tukuma TIC

Tirdziņi un gadatirgi Tukuma novadā

Tirdziņi un gadatirgi Tukuma novadā

Klāt rudens un dažādos pasākumos, ciemos un pilsētās arī tirdziņi un gadatirgi. Sekojam līdzi informācijai un dodaties baudīt šos brīniškīgos pasākumus!

Tukuma TIC

LEĢENDU NAKTS | Dzīres Jaunpils pilī

LEĢENDU NAKTS | Dzīres Jaunpils pilī

Jaunpils pilī sola gada noslēpumaināko vakaru ar dzīru prieku un kopā būšanas burvību. Vakaru piepildīs bagātīgs mielasts, dziesmas, dejas un rotaļas.

Tukuma TIC

Izpēti Rēzekni ar jauniem audiogidiem!

Izpēti Rēzekni ar jauniem audiogidiem!

Izmanto QR kodus un atklāj pilsētas vēsturi audio formātā, 4 valodās!

Rēzeknes pilsētas TIC

Rodelis arī rudenī!

Rodelis arī rudenī!

Baltijā lielākā rodeļu trase ir atvērta visu gadu. Kopējais rodeļu trases garums ir 800 m, bet nobrauciens ir vairāk kā puskilomertu, t.i. 580 m garš.

Ventspils TIC

"ORGANismi" festivāls Rēzeknē

Izbaudiet neaizmirstamu ērģeļu mūzikas pieredzi Rēzeknē! "ORGANismi" Latgales vēstniecībā GORS! 10.10.-17.10

Rēzeknes pilsētas TIC

Cinevilla Danger fest

Cinevilla Danger fest

Cinevila aicina iegrimt “Aizmirsto Sapņu pilsētā” – vietā, kur sapņi kļūst par realitāti un maģija virmo katrā stūrī.

Tukuma TIC

Iepazīsti 26 programmas un meistarklases

Iepazīsti 26 programmas un meistarklases

Piedalies 26 programmās un meistarklasēs iepazīstot vēsturi, tradīcijas un lietišķo mākslu, radošās programmas gan skolēniem, gan kāzu viesiem.

Bauskas TIC

Rudens dārgumu medības Vestienā!

Rudens dārgumu medības Vestienā!

Vai Taviem bērniem rudens brīvlaikā ieplānots kārtējais YouTube vai TikTok maratons? Aicinām ģimenes - no ekrāniem uz piedzīvojumiem Madonas pusē!

Madonas TIC

Emīlam Dārziņam 150, koncerts

Emīlam Dārziņam 150, koncerts

Emīla Dārziņa solodziesmu programma, papildināta ar “Melanholiskā valša” pārlikumu klavierēm un kordziesmas “Minjona” aranžējumu Vestarda Šimkus izpildījumā.

Tukuma TIC

Nopietna komēdija

Nopietna komēdija "Uz visu banku!"

Šī būs patiesi aizraujoša divu aktieru izdzīvošanas cīņa. Kurš kuru? Nāc un ievērtē pats!

Tukuma TIC

4 rudenīgi pastaigu maršruti ikvienam!

4 rudenīgi pastaigu maršruti ikvienam!

Dodies uz Rēzekni baudīt rudenīgas sajūtas!

Rēzeknes pilsētas TIC

Vēstures lasījumi. Mārtiņš Zaurs

Vēstures lasījumi. Mārtiņš Zaurs

Lasījumos būs iespēja tuvāk iepazīt Mārtiņa Zaura (1915–1998) radošo mantojumu un personību.

Bauskas TIC

Izpēti Rēzekni ar jauniem audiogidiem!

Izpēti Rēzekni ar jauniem audiogidiem!

Izmanto QR kodus un atklāj pilsētas vēsturi audio formātā, 4 valodās!

Rēzeknes pilsētas TIC

Rehabilitācijas spēks

Rehabilitācijas spēks

Ar procedūrām un nodarbībām piepildītas 10 dienas, lai izjustu rehabilitācijas pozitīvo ietekmi uz pašsajūtu. Priecāsimies parūpēties par Jūsu veselību!

EUR 623 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Programma

Programma "Vesela mugura"

Ja ikdienā veicat fiziski smagu vai sēdošu darbu, ja Jums ir sūdzības par hroniskām muguras sāpēm - šī programma būs piemērota. Mugura pateiks paldiees!

EUR 440 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Konferenču vietas Bauskas novadā

Konferenču vietas Bauskas novadā

Izvēlies Bauskas novadu kā savu nākamo konferenču un korporatīvo pasākumu vietu!

Bauskas TIC

Piejūras brīvdabas muzejs

Piejūras brīvdabas muzejs

Piejūras brīvdabas muzejs iepazīstina ar Kurzemes piekrastes iedzīvotāju ikdienu un atspoguļo latviešu, lībiešu zemnieku un zvejnieku dzīvi.

Ventspils TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -