Starptautisko Opermūzikas svētku kulminācija gaidāma augusta sākumā

Sigulda.lv | 2025.08.03

Pēc krāšņi aizvadītās atklāšanas dienas un jūlija izskaņā piedzīvotajiem spilgtajiem koncertiem XXXII Starptautiskie Opermūzikas svētki Siguldā turpināsies arī augusta pirmajā nedēļas nogalē, piedāvājot divus grandiozus muzikālos notikumus.

Sestdien, 2. augustā no plkst. 19.45 Siguldas Jaunās pils dārzā DJ Žanis piedāvās baudīt skaistākās operas ārijas vinila platēs. Ieeja – bez maksas. Savukārt plkst. 21.00 Siguldas pilsdrupu estrādē skanēs Volfganga Amadeja Mocarta opera “Burvju flauta”, kas šovasar piedzīvos īpašu oriģināliestudējumu. Lugas maģiskajā pasaulē skatītājus ievedīs izcilie solisti – Annija Kristiāna Ādamsone un Rafaels Helbigs Kostka no Vācijas, bet muzikālo skanējumu vadīs diriģents Jānis Liepiņš. Iestudējuma radošajā komandā – režisors Guntis Gailītis, scenogrāfs Valters Kristbergs un kostīmu māksliniece Madara Botmane. “Burvju flauta” Siguldas pilsdrupās solās būt gan muzikāls baudījums, gan vizuāli izsmalcināts vasaras vakara notikums.

Svētdien, 3. augustā no plkst. 16.45 līdz 17.45 Siguldas Jaunās pils dārzā uzstāsies čellists Mareks Radzēvičs. Mareks Radzēvičs ir profesionāls čellists, komponists un aranžētājs, leģendārā čellista un profesora Māra Villeruša pēdējais audzēknis. M. Radzēvičs piedalījies neskaitāmos projektos un koncertos gan Latvijā, gan ārpus tās, ar saviem videoklipiem un ierakstiem guvis lielu klausītāju mīlestību sociālajos medijos un straumēšanas platformās, un šogad ar īpašu koncertprogrammu priecēs mūzikas un mākslas mīļotājus arī Siguldā. Ieeja – bez maksas. Tikmēr plkst. 18.00 gaidāma svētku kulminācija – greznais galā koncerts “Skaistākās melodijas no Opermūzikas svētkiem Siguldā”, kurā uz vienas skatuves satiksies iemīļoti mākslinieki: Josē Simerilja Romero (Argentīna, Spānija), Jūlija Vasiļjeva, Annija Kristiāna Ādamsone, Aija Andrejeva, Ilona Bagele, Brigita Reisone, Rinalds Kandalincevs un vijolnieks Dainis Medjaņiks. Koncertu diriģēs Jānis Liepiņš.

Biļetes uz abiem koncertiem vēl iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un tiešsaistē.

Starptautisko Siguldas Opermūzikas svētku laikā darbosies arī īpašais Operas restorāns.

Svētkus rīko biedrība “Siguldas Opermūzikas svētki” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Producents: Dainis Kalns.

Avots: Sigulda.lv


celojumubode - 3951
Ziemassvētku piedāvājumi Bauskas novadā

Ziemassvētku piedāvājumi Bauskas novadā

Vietējie tūrisma uzņēmēji ir sagatavojuši īpašos Ziemassvētku piedāvājumus, kas ļauj izbaudīt svētku burvību pilnā krāšņumā.

Bauskas TIC

BDN: Vairāk nekā 300 autentisku priekšmetu

BDN: Vairāk nekā 300 autentisku priekšmetu

Izstāde “Ražots Latvijā” atklāj Latvijas rūpniecības un amatniecības sasniegumus Brīvvalsts laikā.

Rēzeknes pilsētas TIC

Latvija - spa atpūtai un relaksācijai

Latvija - spa atpūtai un relaksācijai

Jūra, mežs, gardi ēdieni, rūpes par Jums, spa procedūras, baseini un saunas // Atpūta pāriem, ģimenēm un draugiem /

EUR 99 | Estravel Latvia

Mazo ražotāju tirdziņš

Mazo ražotāju tirdziņš

Dāvanas, Gardumi un nakšķi, Amatnieku darinājumi, Pirtslietas.

Tukuma TIC

Jaungada vakars Harper Woolf

Jaungada vakars Harper Woolf

Jaungada vakars Harper Woolf | 31.12. 8 kārtu vakariņas. Laiki: 17:00–20:00 & 21:00–01:00. Cena €135. Vīnu saskaņojums €85/€125. Bārs ar DJ līdz 03:00.

EUR 135 | Harper Woolf

Jauna naktsmītne

Jauna naktsmītne "Blaumanītis Ērgļu centrā

Naktsmītne "Blaumanītis" atrodas pašā Ērgļu centrā, blakus gardajai kafejnīcai "Kore" un 2 km attālumā no slēpošanas kompleksa "Briežkalns".

Madonas TIC

"Pa pasauli ar Alūksnes akentu"

Alūksnes Tūrisma informācijas centrs aicina aizraujošā ceļojumā ar pasākumu ciklu “Pa pasauli ar Alūksnes akcentu”- 14., 28. novembrī un 12. decembrī.

Alūksnes TIC

Adventes laika radošās darbnīcas

Adventes laika radošās darbnīcas

Adventes vainags vai dekors ir sirsnīga svētku gaidīšanas tradīcija, kas palīdz radīt svētku noskaņu un ienes mieru mājās, gaidot Ziemassvētkus.

Tukuma TIC

Svētā Nikolaja diena Livonijas ordeņa pilī

Svētā Nikolaja diena Livonijas ordeņa pilī

Nikolaja diena Livonijas ordeņa pilī – notikums ģimenēm ar bērniem. Rūķu darbnīcas visā pilī – cepti āboli pavardā un piparkūku smarža.

Ventspils TIC

Lielās Ziemassvētku egles iedegšana

Lielās Ziemassvētku egles iedegšana

Rēzekne 7. decembrī iedegs Ziemassvētku egli Festivāla parkā ar ziemīgu svētku programmu!

Rēzeknes pilsētas TIC

„RUDENS 2025” - Latgales mākslinieku darbi

„RUDENS 2025” - Latgales mākslinieku darbi

Izstāde "Kamols / Komuļs" apvieno 73 Latgales autorus, atklājot radošumu, krāsas un sajūtas.

Rēzeknes pilsētas TIC

Ziemassvētku darbnīcas Daugavas muzejā

Ziemassvētku darbnīcas Daugavas muzejā

Salaspils novada TIC

Lielās Ziemassvētku egles iedegšana

Lielās Ziemassvētku egles iedegšana

Rēzekne 7. decembrī iedegs Ziemassvētku egli Festivāla parkā ar ziemīgu svētku programmu!

Rēzeknes pilsētas TIC

Dāvanu tirdziņš Kandavā

Dāvanu tirdziņš Kandavā

Kandavas vecpilsētas Promenādē notiks Ziemassvētku dāvanu tirdziņš “Ziemassvētki Rūķu ciemā”, kur varēs iegādāties svētku dāvanas un izbaudīt svētku noskaņu.

Tukuma TIC

Ziemassvētku vakariņas Rundāles pilī

Ziemassvētku vakariņas Rundāles pilī

Rundāles pils restorāns “Ozollāde” aicina uz īpašām Ziemassvētku degustāciju vakariņām!

Bauskas TIC

Ar VENTIEM uz ūdens piedzīvojumu parku

Ar VENTIEM uz ūdens piedzīvojumu parku

Pelni Ventus un saņem lieliskas atlaides Ventspils tūrisma objektos!

Ventspils TIC

7 iemesli, lai atbrauktu ciemos uz Rēzekni

7 iemesli, lai atbrauktu ciemos uz Rēzekni

Ziemīgā Rēzekne vilina ar klusām gaismām, slepeniem stāstiem un negaidītu siltumu aukstumā.

Rēzeknes pilsētas TIC

Ziemassvētku noskaņu koncerts

Ziemassvētku noskaņu koncerts

Ziemassvētku noskaņu koncertā mazi un lieli varēs baudīt siltu un sirsnīgu mūziku dažādos žanros un gadsimtos.

Tukuma TIC

Pārgājienu seriāls

Pārgājienu seriāls "izPēdo Dienvidkurzemi"

13. decembrī aicinām ikvienu doties šī gada pēdējā pārgājienā. Šoreiz galamērķis – Bernāti.

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

 GORS - pasaules līmeņa akustika Rēzeknē!

GORS - pasaules līmeņa akustika Rēzeknē!

Ienirsti Latgales sirdī – kur kultūra dzīvo un skan! GORS nav tikai koncertzāle, bet vesela pieredze ar pasaules klases akustiku, gardēžu virtuvi un skatu!

Rēzeknes pilsētas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -