Lvm.lv | 2025.11.16
Novembrī Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē sāksies aizraujošais radošo darbnīcu laiks, kad rūķi un citi pasaku meža iemītnieki ar neviltotu prieku ciemos uz svinībām mežā gaidīs pirmsskolas un pirmās klases audzēkņu grupas.

Sestdien, 18.jūlijā no plkst. 14.00-02.00 ieplāno vērienīgāko etnomūzikas notikumu Latvijā, Valmiermuižā! Info - https://www.etnovalmiermuiza.lv/
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Mēneša garumā Rūķu sētā izzināsim latviešu gadskārtu svētkus un dzimtenes stāstu vides radošajā darbnīcā “Mana Latvija, mana atbildība”. Kopā ar pasaku tēliem mazajiem parka viesiem būs iespēja atklāt un izdzīvot senos svētkus un tradīcijas, iepazīt Latvijas spēka simbolus un to atveidojumus, kopīgi gatavot tematiskus svētku suvenīrus, iemēģināt balsis skanīgos pantos un svinēt svētkus kopā.
Darbnīca sastāv no trīs daļām, ļaujot bērniem doties radošā, rotaļīgā un izzinošā piedzīvojumā. Nodarbības beigās katrs dalībnieks mājup dosies ar paša izgatavotu tematisku suvenīru. Dalības maksa 11,00 EUR/personai, iekļauts brauciens ar Pasaku bānīti. Darbnīcas ilgums ir līdz divām stundām. Nodarbību norises laiki: plkst. 10.00 un plkst. 13.00.
Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tālruni +371 28309394.
Brauc ciemos un gūsti svētku prieku!

Izvēlies kādu no laivošanas maršrutiem – no nesteidzīga ģimenes brauciena līdz īstam piedzīvojumam draugu kompānijā!
Bauskas TIC

Disku golfs ir lielisks veids, kā apvienot pastaigu dabā ar aizraujošu sporta aktivitāti. Priežu mežā izvietoti 18 grozi, kas pieejami bez maksas visu gadu!
Ventspils TIC

CORAL grupas viesnīcām Turcijā īpašs piedāvājums ģimenēm ⭐🛫
Coral Travel Latvia

Māra Čačkas māksla atver sajūtas un klātbūtnes spēku. Apskatāma līdz 12. jūlijam
Rēzeknes pilsētas TIC

No 4. līdz 6. jūnijam Latgales Kultūrvēstures muzejā būs apskatāma tradicionālā rožu izstāde, iespēja saņemt rožu kopšanas padomus un iegādāties stādus.
Rēzeknes pilsētas TIC

Ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti izstaigāt vai ar velosipēdu izbraukt plaukstošo Ventspili, izmantojot mobilo lietotni Walk15.
Ventspils TIC

Kandavas pilsētas svētki aicinās iekāpt krāsainā notikumu karuselī, kur prieks, kustība un svētku noskaņa savīsies vienā virpulī.
Tukuma TIC

31. maijā plkst.15.00 Dzirnavu ezeriņa promenādē Latvijas līnijdejotāju olimpiādes brīvdabas koncerts
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Rūdolfa Blaumaņa komēdija “No saldenās pudeles” atdzīvosies uz skatuves ar īsti latvisku humoru, kaislībām un dzīvesprieku.
Tukuma TIC
Iespējams, grūtākais maratons Latvijā: 42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas.
Tukuma TIC

30.maijā no plkst. 12.00 Mazsalacas Kultūras centrā notiks XI Mazpilsētu un lauku koru konkurss. Plkst. 18.00 “Līču skolā” R. Paula dziesmu koncerts
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

29. un 30. maijā aicinām uz 8. Vidzemes stāstnieku festivālu “Stāsti krēslā”, kas norisināsies Valmieras novadā – Valmierā, Vērsī, Sēļos un Burtniekos.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Dziesmas, gaisma un senču spēks, kas uzplaukst gada maģiskākajā brīdī - vasaras saulgriežos! Aicinām nākamo “Rītausmas koncertrituālu” piedzīvot kopā ar mums.
Tukuma TIC

3. jūlijā aicinām uz džeza nakti Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos!
EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Baudi vasaru jau šodien Ventspils Ūdens atrakciju un SPA kompleksā!
Ventspils TIC

Kamermūzikas koncerts Engures ostas elingā piedāvās unikālu pieredzi, kur klasiskā mūzika sastapsies ar neierastu vidi. Telpā, kur parasti mājo laivas.
Tukuma TIC

Bauskas novada svētki norisināsies Rundāles apvienības pārvaldes teritorijā, aicinot ceļot laikā, lai iepazītu ne tikai Rundāles pili, bet arī mazāk zināmas vēs
Bauskas TIC

30. maijā Rūjienā svinēsim Saldējuma svētkus! Amatnieku un mājražotāju tirdziņš no 9.00-15.00, aktivitātes lieliem un maziem, kocerti.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ikviens aicināts bez maksas vērot jauno mūziķu un mākslinieku kvalifikācijas eksāmenu sniegumu!
Rēzeknes pilsētas TIC

Deju skolas “Dzirnas” sadarbībā ar Burtnieku apkaimes bērniem un jauniešiem 8.augustā plkst. 21:30 aicina uz muzikālu dejas fantāziju “Mana Daba”.
EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde