airBaltic.com | 2026.01.19
Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka par jauno viceprezidenti personālvadības jautājumos ir iecelta Jekaterina Leidmane, šajā amatā stājoties 2026. gada 16. janvārī. Šajā amatā Leidmane vadīs airBaltic Cilvēkresursu departamentu, koncentrējoties uz līderības attīstību, darbinieku iesaisti un organizatorisko efektivitāti, kā arī atbalstot uzņēmuma izaugsmes un pārmaiņu programmu.
Jekaterina Leidmane, airBaltic viceprezidente personālvadības jautājumos, norāda: “Esmu gandarīta pievienoties airBaltic komandai un kļūt par tik dinamiska un ambicioza uzņēmuma daļu. Ar pārliecību esmu gatava cieši sadarboties ar vadības komandu un darbiniekiem, lai izveidotu spēcīgu cilvēkresursu pārvaldību, kas atbalsta ilgtspējīgu izaugsmi, iesaisti un organizatorisko izcilību.”

Jau ikgadēji, pavasarī aicinām uz Tukuma novada mazo ražotāju tirdziņu, kas norisināsies 11.aprīlī no plkst. 10.00
Tukuma TIC
Jekaterinai Leidmanei ir vairāk nekā 20 gadu pieredze personāla vadības jomā mazumtirdzniecības, finanšu un profesionālo pakalpojumu nozarēs. Pirms pievienošanās airBaltic, viņa strādāja par personāla vadības direktori Circle K Latvia, esot vadības komandas locekle un pārvaldot cilvēkresursu, veselības, drošības un vides funkcijas aptuveni 850 darbiniekiem. Šajā laikā viņai bija nozīmīga loma, veicinot organizatoriskas pārmaiņas, vadības attīstību un darbinieku iesaistīšanos, kā arī atbalstot uzņēmuma izaugsmi starptautiskā mērogā.
Vēl nesen Leidmane strādāja ERDA, kur viņa konsultēja organizācijas par cilvēkresursu stratēģiju, organizatorisko attīstību, vadības efektivitāti un transformācijas iniciatīvām, atbalstot augstākā līmeņa vadības komandas pārmaiņu un izaugsmes brīžos.
Karjeras sākumā Leidmane ieņēma augstākā līmeņa personāla vadības amatus GE Money, kur viņa vadīja lielas personāla vadības komandas un atbalstīja nozīmīgas transformācijas iniciatīvas, organizatorisko restrukturizāciju un uzņēmuma izaugsmi. Viņa ir ieņēmusi amatus arī Swedbank, veicinot cilvēkresursu un organizatoriskās attīstības iniciatīvas sarežģītā korporatīvā vidē.
J. Leidmanes plašā pieredze stratēģiskajā personāla vadībā, pārmaiņu pārvaldībā, ieinteresēto pušu iesaistīšanā un cilvēkresursu attīstībā saskan ar airBaltic apņemšanos veidot spēcīgu organizācijas kultūru, atbalstīt savus darbiniekus un nodrošināt ilgtermiņa vērtību laikā, kad lidsabiedrība turpina darbības paplašināšanu Eiropā un ārpus tās.


14.martā 18:00 Latgalīšu kulturys bolvys “Boņuks 2025” ceremoneja – satikšona, īsadvesma i godynuošona GORĀ.
Rēzeknes pilsētas TIC

Martā Latgale kļūst par gardēžu galamērķi, kurā īpaši izceļas Preiļu novads, kas jau tradicionāli svin Latgales garšu mēnesi ar Čedara siera garšu!
Preiļu novada TIC

No 9.–15. martam Jūrmalā – ekskursijas, radošas nodarbības un ģimenes aktivitātes. Vairums bez maksas, vietu skaits ierobežots, jāpiesakās.
Jūrmalas TIC
.png)
Koncertuzvedums “Gerda” ir muzikāls Hansa Kristiana Andersena pasakas “Sniega karaliene” tēlojums interaktīvā koncerta formātā.
Bauskas TIC

Vai esi gatavs lēkt iekšā savā īstajā vasaras atpūtā? Agrā rezervēšana uz Turciju, Melnkalni, Grieķiju un Spāniju ir jau atklāta!
Coral Travel Latvia

Izdzīvo sirsnīgu un dzīvespriecīgu piedzīvojumu komēdijā “Mudīte atkal lido”. Mudīte, sagaidot sešdesmito dzimšanas dienu, drosmīgi atstās ikdienu aiz muguras.
Tukuma TIC

Visu martu IGGI piedāvā Latgales spēka burgeru un krāsnī ceptu kartupeli mednieku gaumē.
Rēzeknes pilsētas TIC

Pavasara brīvlaikā Jūrmala aicina ģimenes uz piedzīvojumiem – ekskursijām, radošām darbnīcām, audiogidu pastaigām, izstādēm, kino un ūdenspriekiem.
Jūrmalas TIC

Sirsnīgā un iedvesmojošā atmosfērā būs iespēja satikt Latvijas Nacionālā teātra aktieri Juri Hiršu, kurš vakaru piepildīs ar savu daudzpusīgo talantu.
Tukuma TIC

Atklāj pieprasītākās SPA procedūras Jūrmalas viesnīcās – no ārstniecisko dūņu rituāliem līdz relaksējošām masāžām un pirts ceremonijām.
Jūrmalas TIC

Teātra nama “Jūras vārti” piektdien, 6. marta, plkst. 16.00 tiks atklāta Ģirta Muižnieka personālizstāde “Maigās svārstības 1. Jambo”.
Ventspils TIC
Pavasarī Tukumā mazākajiem klausītājiem būs iespēja iepazīt Liepājas Simfoniskais orķestris jaunāko koncertiestudējumu. Programmas centrā būs Antonio Vivaldi.
Tukuma TIC

13. martā plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā izskanēs Imanta Kalniņa dziesmu stāsts “Viņi dejoja vienu vasaru”.
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.jpg)
Jūrmalā tapis jauns audiogids “Kaugurciema stāstu taka” – 4 km pastaiga pa senā zvejnieku ciema vēstures pieturpunktiem. Pieejams IZI Travel.
Jūrmalas TIC

Engures Saieta namā valdīs vienkārši skaists un silts kopā būšanas vakars ar mūziķi Kārli Kazāku. Telpu piepildīs viņa sirsnīgās dziesmas un pārdomāti vārdi.
Tukuma TIC

Jūrmalas izstāžu zālēs sastopas laikmetīgā māksla, kūrorta vēsture un spilgtas personības – no Naumova Parīzes līdz Ditas Lūses klusajai gaismai.
Jūrmalas TIC

Aicinām doties saulainā ceļojumā uz Grieķiju - izbaudi izklaides grieķu stilā ar dzīvo mūziku un tematiskajām vakariņām.
EUR 60 | Baltic Beach Hotel & SPA