Andris Šuļja | 2026.01.25
Pēc jaudīga un plaši apmeklēta sezonas sākuma Saldū Latvijas čempionāts ziemas motokrosā un skijoringā 2026. gadā turpina savu ceļu pa Latvijas novadiem. Nākamais – 2. posms – norisināsies jau svētdien 25. janvārī, Ogres novadā, Lēdmanes pagastā, Aviekstes dzirnavās, piedāvājot skatītājiem un sportistiem vēl vienu dinamisku ziemas motosporta notikumu.
Sezonas pirmais posms Saldū apliecināja, ka ziemas motokross un skijorings Latvijā ir atgriezies ar jaunu sparu – sacensības pulcēja kuplu dalībnieku un skatītāju skaitu, izraisīja plašu interesi sociālajos tīklos un guva pozitīvas atsauksmes gan no sportistiem, gan līdzjutējiem.

Katru sestdienu un svētdienu plkst. 12.00, gids ar Liepājas karodziņu rokās gaidīs pie koncertzāles “Lielais dzintars”, visus, kuri vēlas doties pastaigā.
Liepājas reģiona TIB
Lēdmane kļūs par nākamo pieturas punktu čempionāta kartē, piedāvājot sacensības ainaviskā un tehniski interesantā vietā – Aviekstes dzirnavu apkārtnē. Šī lokācija ir piemērota gan izaicinošai trasei sportistiem, gan ērtai un aizraujošai sacensību vērošanai skatītājiem.
Sacensībās Lēdmanē startēs Latvijā labi zināmi un pieredzējuši sportisti gan skijoringā, gan ziemas motokrosā. Skatītāji varēs redzēt tādas skijoringa ekipāžas kā R. Eikmanis un R. Felders, A. Štendenbergs un M. Antons, kā arī E. Siliņa un S. Čalpas ekipāžas, kas jau pierādījušas savu meistarību iepriekšējās sezonās un pirmajā čempionāta posmā.
Ziemas motokrosā uz starta stāsies pieredzējuši sportisti, tostarp R. Zolmanis, T. Macuks un V. Logins, solot skatītājiem dinamiskas un spraigas cīņas par nozīmīgiem čempionāta punktiem.
Latvijas čempionāts ziemas motokrosā un skijoringā 2026. gadā tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) Motokrosa komisiju un Latvijas Skijoringa federāciju. Tā mērķis ir stiprināt ziemas motosporta tradīcijas, veicināt reģionālo sporta dzīvi un sniegt iespēju skatītājiem bez maksas baudīt augstas klases sacensības reālos ziemas apstākļos.
Čempionāta sezona plānota ar 5.posmiem dažādos Latvijas novados, pielāgojot sacensību norisi laikapstākļiem un nodrošinot drošu, profesionālu organizāciju.
Plašāka informācija par sacensībām, dalībnieku reģistrāciju un skatītāju iespējām pieejama:
🌐 www.mxskijorings.lv
📱 sociālajos tīklos: @mxskijorings


Svētdien, 10.maijā Kultūrtelpa “Akustika” Māmiņdienā aicina Tevi – atved savu mammu vai omīti uz koncertu!
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.png)
Š.g. 23.maijā Līvānu novada Jersikas pagastā Bucenieku stadionā notiks “Medusmaizes svētki”, kas pulcēs gan gardēžus, gan jomas profesionāļus, gan tos, kuri mīl baudīt! Visas dienas garumā – aizraujoša un daudzveidīga no...
EUR 10 | Līvānu TIC

Nesteidzīga un izzinoša pastaiga Abavas senielejā vedīs cauri gleznainām ainavām, ļaujot iepazīt dabas daudzveidību mierīgā tempā.
Tukuma TIC

Jūnija mēnesī Regnum viesnīcas (Carya & The Crown) piedāvā īpašu atlaidi 2+2 - otrajam bērnam izmitināšana bezmaksas!
Coral Travel Latvia

Ķemeros sākas sezona – atveras ūdenstornis ar skatu laukumiem un atjaunots mežaparks ar 1,2 km taku, kas savieno vēsturisko kūrorta parku ar dabas teritoriju.
Jūrmalas TIC

Ventspils Jaunrades nama Planetārijā un Observatorijā vēro Sauli un skaties aizraujošas filmas uz 360 grādu ekrāna. Piedzīvojums visai ģimenei!
Ventspils TIC

No 20. līdz 22. maijam Ventspilī norisināsies Kurzemes biznesa forums, kas šogad veltīts IT nozares izaicinājumiem mākslīgā intelekta laikmetā.
Ventspils TIC

4. maijā plkst. 16.00 Valmiermuižas alus viesistabā aicinām uz dokumentālo filmu "Ar mīlestību no okeāna” – Kārļa Bardeļa stāstu par Indijas okeāna šķērsošanu.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

2026. gadā Jūrmala aicina izstaigāt vietas, kur nozīmīgas gadskārtas atklāj kūrorta, arhitektūras un sabiedriskās dzīves stāstu.
Jūrmalas TIC

Jūrmalā pieejamas pludmales, parki, kultūras vietas un infrastruktūra, kas ļauj arī cilvēkiem ratiņkrēslā pilsētu izbaudīt ērtāk un brīvāk.
Jūrmalas TIC
.jpg)
Ventspils zinātnes centrs "VIZIUM" tā ir vieta, kur tehnoloģijas māca, iedvesmo un iepriecina!
Ventspils TIC
.jpg)
Bauskas novadā uzstādīti trīs jauni digitālie interaktīvie āra stendi.
Bauskas TIC

DAGAMBA atgriežas ar jaunu programmu – MOZARTALLICA! Grupa, kas nojauc robežas starp klasiku un roku, radīs pieredzi, ko atcerēties!
Rēzeknes pilsētas TIC
.png)
Iepazīsties ar pavasara ekskursiju piedāvājumu skolēnu grupām Ventspilī.
Ventspils TIC

KOPĀ BŪT IR PIEDZĪVOT: Tūrisma rallijs “KODS: GULBENE” – ģimenēm, draugiem, uzvarētājiem!
Gulbenes novada TIC

Aizraujošs ceļojums apkārt pasaulei vedīs caur vīna garšām un stāstiem kopā ar vīnzini Solvitu Meļņikovu.
Tukuma TIC

4. maijā plkst. 12.00–16.00 Rencēnos, Valmieras ielā 12 “UzKūko” Brīvdienu bufete. Kūkas, makarūni līdzņemšanai. Norēķini skaidrā naudā un ar karti.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Nakšņošana Jūrmalas vēsturiskajās villās ļauj izjust kūrorta arhitektūru no iekšpuses – verandās, tornīšos un vasarnīcu nesteidzīgajā atmosfērā.
Jūrmalas TIC