Dubaija 2025. gadā sasniedz jaunu apmeklētāju rekordu

Jānis Pēteris Bērziņš | 2026.02.16

Dubaija 2025. gadā piedzīvojusi līdz šim lielāko starptautisko tūristu pieplūdumu, sasniedzot 19,6 miljonus ārvalstu nakšņojošo viesu. Tas ir pieaugums par 5%, salīdzinot ar 2024. gadu, apliecina Dubaijas Ekonomikas un tūrisma departamenta (DET) dati. Īpaši iespaidīgs bijis decembris, kad pirmo reizi vienā mēnesī reģistrēti vairāk nekā 2 miljoni apmeklētāju.

Eiropa saglabā līderpozīcijas
Ar 4,1 miljonu ceļotāju un 21% tirgus daļu Rietumeiropa arī 2025. gadā bijusi lielākā Dubaijas apmeklētāju reģionālā grupa. No Vācijas ieradušies 660 tūkstoši viesu, kas ir par 3% vairāk nekā pirms gada.
Otrajā vietā ierindojas NVS un Austrumeiropa ar 2,9 miljoniem ceļotāju (15%), tikpat daudz apmeklētāju ieradās arī no Dienvidāzijas (2,9 miljoni; 15%).

Pieaugošie rādītāji apliecina, ka Dubaija turpina veiksmīgi attīstīt savu piedāvājumu un infrastruktūru, lai piesaistītu dažādu valstu ceļotājus. Pilsēta saglabā konkurētspēju gan kā luksusa galamērķis, gan kā starptautisks biznesa, pasākumu un tranzīta centrs.

Avots: BalticTravelnews.com/reisevor9.de



Mākslas izstāde

Mākslas izstāde "Mierā!"

29. maijā Liepājā tiks atklāta laikmetīgās mākslas izstāde "Mierā!"

Liepājas reģiona TIB

“Balta, balta mana sirds

“Balta, balta mana sirds" Smiltenē

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, 1. jūnijā, norisināsies ikgadējais labdarības pasākums “Balta, balta mana sirds”.

Smiltenes TIC

UZBEKISTĀNA - AUSTRUMU MOTĪVI

UZBEKISTĀNA - AUSTRUMU MOTĪVI

23.09. - 02.10.2026; 28.10. - 06.11.2026 Uzbekistāna pārsteidz, iedvesmo un paliek atmiņā ilgi pēc ceļojuma.

AL SVETS

Prāga! Cena sākot no 359 eur!

Prāga! Cena sākot no 359 eur!

EUR 359 | Itaka Latvia

Viesu māja “Rozes”

Viesu māja “Rozes”

Viesu mājā tiek piedāvāta banketu zāle dažādām svinībām līdz 90 personām. Vasaras sezonā var izmitināt līdz 50 personām.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Brīvdienu māja “Laimes Taure”

Brīvdienu māja “Laimes Taure”

Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja „Grāvīši”

Viesu māja „Grāvīši”

Viesu māja “Grāvīši” atrodas skaistā, klusā ciemā “Ilze”. Šeit pa īstam var baudīt neskarto lauku vidi, ieelpot svaigu gaisu un ieklausīties dabā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Festivāls “LĪGO VIŠĶOS 2026”

Festivāls “LĪGO VIŠĶOS 2026”

Aicinām 23. jūnijā no plkst. 20.00 līdz rīta gaismai uz maģisku Jāņu nakti Višķos, gleznainā Luknas ezera krastā!

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Kipra! Cena sākot no 409 eur!

Kipra! Cena sākot no 409 eur!

EUR 409 | Itaka Latvia

Norvēģija 14.08.! Cena 1539 eur!

Norvēģija 14.08.! Cena 1539 eur!

EUR 1539 | Itaka Latvia

Sākas akcija

Sākas akcija "Atklāj Aizkraukles novadu"!

Aizkraukles novada Tūrisma nodaļa no 1. maija līdz 1. oktobrim aicina piedalīties jaunā novada apceļošanas akcijā “Atklāj Aizkraukles novadu”.

Aizkraukles novada TIC

Vasaras nometnes Smiltenes novadā

Vasaras nometnes Smiltenes novadā

Tuvojoties vasarai, vecākiem aktuāls kļūst jautājums par bērnu brīvā laika organizēšanu. Jau šobrīd pieejama informācija par 11 nometnēm Smiltenes novadā.

Smiltenes TIC

Atpūta lauku pirtī. Sigulda

Atpūta lauku pirtī. Sigulda

1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis un lauku pirts rituāls pirtnieka vadībā

EUR 280 | Estravel Latvia

Rallijs

Rallijs "Kurzeme"

29. un 30. maijā rallijs "Kurzeme" atgriežas ar divām sacensību dienām un leģendāriem ātrumposmiem

Liepājas reģiona TIB

Akustisko koncertu cikls Smiltenē

Akustisko koncertu cikls Smiltenē

No jūnija līdz augustam divreiz mēnesī Smiltenes novada iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja ceturtdienas vakaros izceļot pasauli caur mūziku.

Smiltenes TIC

Kempings “Daugavas lokos”

Kempings “Daugavas lokos”

Kempings “Daugavas lokos” atrodas tieši starp Daugavpili un Krāslavu – Slutišku sādžā. Tas atrodas vienkāršā, bet brīnumskaistā vietā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Flamenko ritmos - Spānija!Cena 1129 eur!

Flamenko ritmos - Spānija!Cena 1129 eur!

EUR 1129 | Itaka Latvia

 Īsās brīvdienas Bergenā

Īsās brīvdienas Bergenā

Lidojums no Rīgas, 3 naktis viesnīcā // Īsais laiks ceļojumam uz Skandināviju!

EUR 409 | Estravel Latvia

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē” atrodas Daugavpils – Rīga šosejas ceļa malā, netālu no neogotikas stilā būvētās skaistās Līksnas Svētās Jēzus Sirds katoļu baznīcas.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Japāņu dārzs un

Japāņu dārzs un "Es mīlu Palangu" svētki

Pasākuma laikā iespējams noklausīties dažādus brīvdabas koncertus, noskatīties priekšnesumus, iegādāties suvenīrus amatnieku tirdziņos.

EUR 46 | Nikos Travel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -