
Foto: Kārlis Volkovskis | Autors: Monta Krafte | 2026.05.05
2026.gada 14. jūnijā Redans kļūs par radošuma un iedvesmas vietu – Karostas glābšanas biedrība aicina bērnus un jauniešus piedalīties Karostas Talantu šovā 2026, kas norisināsies PĒDĒJĀ Karostas festivāls ietvaros.
Pasākums notiks Redanā (14. novembra bulvāris 82/86, Liepāja), sākot no plkst. 12.00.

Aizraujošas skolēnu ekskursijas, piedzīvojumi, STEM “Dabas BINGO”, SKOLAS SOMA un jauna motivācija!
Rēzeknes pilsētas TIC
Talantu šova mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu radošo pašizpausmi, attīstīt uzstāšanās prasmes un atklāt jaunus, spilgtus talantus dažādās mākslas jomās.
Dalībai aicināti jaunieši vecumā no 5 līdz 25 gadiem – gan individuāli, gan grupās. Priekšnesumu veids nav ierobežots: skatītāji varēs baudīt dziedāšanu, instrumentālo mūziku, deju, teātri, cirka mākslu, kā arī netradicionālus talantus. Katra priekšnesuma maksimālais ilgums ir 4 minūtes.
Dalībnieku sniegumu vērtēs īpaši izveidota žūrija, kuras sastāvā būs mākslinieki un kultūras nozares pārstāvji. Tiks vērtēta oriģinalitāte, izpildījuma kvalitāte un skatuves tēls. Visi dalībnieki saņems atzinības rakstus un piemiņas balvas, savukārt spilgtākie talanti – īpašas balvas no festivāla atbalstītājiem.
Pieteikšanās talantu šovam ir atvērta līdz 2026. gada 1. jūnijam. Lai piedalītos, interesenti aicināti nosūtīt pieteikumu uz e-pastu info@karosta.lv, norādot dalībnieka vārdu, vecumu, priekšnesuma aprakstu un tehniskās prasības.
PĒDĒJO Karostas festivālu rīko Karostas glābšanas biedrība un atbalsta Liepājas pašvaldība.


Ķemeros sākas sezona – atveras ūdenstornis ar skatu laukumiem un atjaunots mežaparks ar 1,2 km taku, kas savieno vēsturisko kūrorta parku ar dabas teritoriju.
Jūrmalas TIC

Svētdien, 10.maijā Kultūrtelpa “Akustika” Māmiņdienā aicina Tevi – atved savu mammu vai omīti uz koncertu!
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

KOPĀ BŪT IR PIEDZĪVOT: Tūrisma rallijs “KODS: GULBENE” – ģimenēm, draugiem, uzvarētājiem!
Gulbenes novada TIC

29. Gaujas plostnieku svētkos – 16. maijā plkst. 20.00 Strenču pludmalē pie Gaujas Intars Busulis un Abonamenta orķestris.
EUR 15 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Nakšņošana Jūrmalas vēsturiskajās villās ļauj izjust kūrorta arhitektūru no iekšpuses – verandās, tornīšos un vasarnīcu nesteidzīgajā atmosfērā.
Jūrmalas TIC

Humoristiskā izrādē atklāsies divi skatījumi uz vienu un to pašu dzīvi – vīrieša un sievietes versijas par ikdienas notikumiem, kur katram ir sava patiesība.
Tukuma TIC

Jaunmoku pils parkā norisināsies kurtu suņu izstāde, kurā būs iespēja tuvplānā iepazīt vienus no pasaules elegantākajiem un ātrākajiem suņiem.
Tukuma TIC

Aizraujošs pārgājiens Jaunmoku pils apkārtnē aicinās doties dabā kopā ar Latvijas valsts mežu mežierīcības meistaru un iepazīt meža bagātības jaunā skatījumā.
Tukuma TIC

Varam droši apgalvot, ka Rūdolfs Blaumanis rakstot “Skroderdienas Silmačos” pat nenojauta, ka tieši šī viņa luga kļūs par fenomenu.
Rēzeknes pilsētas TIC

Iedvesmojies un baudi pavasari Ventspilī. Esam apkopojuši TOP 10 lietas, ko redzēt un darīt!
Ventspils TIC

No 1. maija ir atvērtas Ventspils Piedzīvojuma parka virvju trases kokos „Kaķa taka” un bērnu virvju trase „Lācēns”. Gaidīsim ciemos!
Ventspils TIC
.jpg)
Ventspils zinātnes centrs "VIZIUM" tā ir vieta, kur tehnoloģijas māca, iedvesmo un iepriecina!
Ventspils TIC

Aizraujošs ceļojums apkārt pasaulei vedīs caur vīna garšām un stāstiem kopā ar vīnzini Solvitu Meļņikovu.
Tukuma TIC
.png)
Š.g. 23.maijā Līvānu novada Jersikas pagastā Bucenieku stadionā notiks “Medusmaizes svētki”, kas pulcēs gan gardēžus, gan jomas profesionāļus, gan tos, kuri mīl baudīt! Visas dienas garumā – aizraujoša un daudzveidīga no...
EUR 10 | Līvānu TIC

No š.g. 1.maija Ventspils Piedzīvojumu parks uzsāks vasaras sezonu un atkal ik dienas piedāvās aktīvās atpūtas un izklaides pakalpojumus.
Ventspils TIC

DAGAMBA atgriežas ar jaunu programmu – MOZARTALLICA! Grupa, kas nojauc robežas starp klasiku un roku, radīs pieredzi, ko atcerēties!
Rēzeknes pilsētas TIC

9. maijā Piedzīvojumu parkā ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šogad īpašs jaunums – Tūrisma informācijas tirgus!
Ventspils TIC

Aizraujošas skolēnu ekskursijas, piedzīvojumi, STEM “Dabas BINGO”, SKOLAS SOMA un jauna motivācija!
Rēzeknes pilsētas TIC

Jūnija mēnesī Regnum viesnīcas (Carya & The Crown) piedāvā īpašu atlaidi 2+2 - otrajam bērnam izmitināšana bezmaksas!
Coral Travel Latvia

Hiti, atmiņas un pārsteigumi – kāpēc šo koncertu nedrīkst palaist garām?
Rēzeknes pilsētas TIC