
Foto: AI ģenerēta bilde | Autors: Anna Marija Bērziņa | 2026.06.03
Tuvojoties 2026. gada FIFA Pasaules kausa izcīņas finālturnīram ASV, viena no greznākajām Ņujorkas viesnīcām nākusi klajā ar ekskluzīvu piedāvājumu, kura cena sasniedz vienu miljonu ASV dolāru. Manhetenas luksusa viesnīca “The Mark Hotel” izveidojusi īpašu paketi sešiem viesiem, kas ietver ne tikai Pasaules kausa fināla apmeklējumu, bet arī virkni unikālu privilēģiju, vēsta “Euronews”.
Piedāvājuma centrā ir četru nakšu uzturēšanās viesnīcas slavenajā penthausā, kas aizņem divus augšējos stāvus un tiek uzskatīts par vienu no lielākajiem viesnīcu penthausem ASV. Viesiem būs pieejams personīgais sulainis, privāta fitnesa zona, masāžas terapeits pēc pieprasījuma, kā arī ekskluzīvs kruīzs pa Ņujorkas ostu ar skatu uz Brīvības statuju.

Vasaras sezonā katru sestdienu apmeklētājus pulksten 12.00 Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties IKVIENS gribētājs.
Rēzeknes pilsētas TIC
Īpašās paketes kulminācija paredzēta 2026. gada 19. jūlijā, kad notiks FIFA Pasaules kausa finālspēle Ņūdžersijas “MetLife” stadionā. Lai izvairītos no satiksmes sastrēgumiem, viesi uz stadionu tiks nogādāti ar privātu helikopteru. Paketē iekļautas augstākās kategorijas vietas laukuma centrālajā daļā, piekļuve ekskluzīvām viesmīlības zonām un atsevišķa ieeja stadionā.
Papildus tam penthauss visa turnīra noslēguma nedēļas nogalē tiks pārvērsts par privātu futbola skatīšanās centru ar lielizmēra ekrāniem un panorāmas skatu uz Manhetenu. Viesiem būs pieejamas arī augstākās klases gastronomiskās pieredzes, tostarp kaviārs un kokteiļi uz privātās terases ar skatu uz Centrālparku.
Lai gan šāds piedāvājums lielākajai daļai futbola līdzjutēju ir nesasniedzams, tas spilgti parāda, cik nozīmīgs ekonomisks un tūrisma notikums ir 2026. gada FIFA Pasaules kauss. Turnīrs, kas norisināsies ASV, Kanādā un Meksikā, jau tagad rada pieprasījumu pēc ekskluzīviem ceļojumu produktiem, kuru cenas sasniedz pat septiņciparu summas.

No Venēcijas | 6 naktis uz kuģa MSC Lirica // Venēcija – Kotora – Mikona – Sirosa – Ankona
EUR 451 | CRUISEcentre

National level competitions in overcoming obstacles, demonstrations, introduction to equestrian sports
Siguldas novada TIC

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

airBaltic lidojumu Supercenas! ceļo: no 01.07.2026. - 31.08.2026. pārdošanā: līdz 19.06.
EUR 89 | SKY24.LV

Karostas cietums ir vienīgais tūristiem atvērtais militārais cietums Eiropā, kas atzīts par pārsteidzošāko un neparastāko viesnīcu pasaulē.
Liepājas reģiona TIB

Smiltenes novada pašvaldības Tūrisma informācijas centra oficiālā tīmekļvietne visit.smiltene.lv turpmāk pieejama arī angļu un igauņu valodās.
Smiltenes TIC

Aicinām uz Lielo Latgaļu tirgu, kas notiks Ludzā 20. jūnijā no plkst. 9.30 līdz 14.00 Ludzas pilskalnā.
Ludzas novada TIC

Vasaras zibakcija! Šobrīd mūsu Vasaras zibakcijā izbaudi līdz pat 20 % atlaidi auto nomai ārzemēs. Piedāvājums spēkā no 28. maija līdz 01. jūnijam.
Europcar
.jpeg)
24. maijā norisinājās piektais Smiltenes novada TIC rīkotais pārgājiens no pārgājienu cikla "Smiltenes novads – vieta, ko atklāt 2026".
Smiltenes TIC

25. jūlijā norisināsies Smiltenes kauss riteņbraukšanā, kas ir senākās joprojām notiekošās šosejas riteņbraukšanas sacensības Latvijā.
Smiltenes TIC

Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas naktsmītnes.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.jpg)
Aicinām 23. jūnijā no plkst. 20.00 līdz rīta gaismai uz maģisku Jāņu nakti Višķos, gleznainā Luknas ezera krastā!
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

No 1. jūnija līdz 31. oktobrim norisinās Valmieras novada Tūrisma akcija. Piedalies un laimē galveno balvu - Ērenpreiss velosipēdu!
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Silene Resort & SPA ir četrzvaigžņu kūrorts, kas atrodas 30 km attālumā no Daugavpils, gleznainā Sila ezera krastā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa