Ventspils: Sāksies koncertzāles «Latvija» jaunās sezonas koncertu biļešu tirdzniecība

Ventspils: Sāksies koncertzāle

Foto: Ventspils.lv | Autors: Pēteris Neimanis | 2026.06.08

No pirmdienas, 2026. gada 8. jūnija, plkst. 12.00 varēs iegādāties biļetes uz pieciem Ventspils koncertzāles “Latvija” jaunās sezonas koncertiem, kas šobrīd pieejamas vienīgi abonementā.

Koncertzālē “Latvija” sestdien, 26. septembrī, viesosies jaunās paaudzes vijoļspēles spīdeklis Elza Siliņa un Liepājas Simfoniskais orķestris, piedāvājot koncertprogrammu, kurā skanēs mūsdienu latviešu mūzika un simfoniskās mūzikas klasika. Koncertā pirmo reizi iemirdzēsies Selgas Mences jaundarbs “Orions” – īpaši šai programmai radīta uvertīra.

Sestdien, 10. oktobrī, koncertzālē “Latvija” izskanēs ilgi gaidītais Latvijas opermākslas zvaigznes Kristīnes Opolais solokoncerts. Koncertprogrammā apvienosies spilgtākās liriskā un dramatiskā soprāna lomas, atklājot mākslinieces balss spēku, emocionālo dziļumu un skatuvisko harizmu. Kopā ar Kristīni Opolais muzicēs pianiste Agnese Egliņa – ilggadēja dziedātājas skatuves partnere, kuras atraktīvā muzicēšana, smalkā muzikālā izjūta un enerģiskā klātbūtne piešķir priekšnesumiem īpašu dzīvīgumu un emocionālas nianses.

Mēneša turpinājumā – 24. oktobrī – klausītājus sagaida divi spilgti un radoši mākslinieki, divas atšķirīgas kultūras pieredzes un viena īpaši Ventspils koncertzālei radīta koncertprogramma. Koncertā “Starp pasaulēm” uz skatuves satiksies starptautiski atzītais vijolnieks Iskandars Vidžaja (Iskandar Widjaja) no Indonēzijas un pianists Vestards Šimkus, radot skaistu vakaru starp klasiskās mūzikas tradīcijām, improvizāciju un personisku muzikālo stāstu.

Rudenī Ventspilī viesosies Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, kas šajā sezonā atzīmē 100 gadu jubileju, apliecinot nozīmīgo vietu Latvijas kultūras dzīvē un Eiropas mūzikas telpā. 7. novembrī koncertzālē “Latvija” orķestris pirmo reizi uzstāsies itāļu diriģenta Mikēles Gambas vadībā. Koncertā satiksies franču elegance, itāļu muzikālais krāšņums un Bēlas Bartoka monumentālā orķestra valoda, piedāvājot daudzveidīgu un emocionāli piesātinātu koncerta mūzikas programmu.

Gada noslēgumā – sestdien, 19. decembrī – īpašu atmosfēru varēs baudīt koncertā “Ziemassvētku gregoriskie dziedājumi”, kurā uzstāsies Raimonds Tiguls un “Schola Cantorum Rīga”. Raimonds Tiguls, kura mūzika bieži saistīta ar gaismas, klusuma un iekšējās pārtapšanas motīviem, šajā koncertā piedāvās klausītājam garīgu ceļojumu – no pirmatnējās balss līdz debesu horizontiem, kur skaņa kļūst par lūgšanu.

Biļetes uz šiem koncertiem varēs iegādāties no pirmdienas, 8. jūnija, plkst. 12.00 koncertzāles “Latvija” kasē, visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā – bilesuparadize.lv.

Koncertus organizē SIA “Kurzemes filharmonija” ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu. Vairāk informācijas koncertzāles mājas lapā www.koncertzalelatvija.lv.

Visi pieci koncerti iekļauti arī koncertzāles “Latvija” jaunajā abonementā.

Pasākumu laikā iespējama fotografēšana un video filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma publicitātes nolūkos koncertzāles “Latvija” mājas lapā un sociālo tīklu kontos.

Avots: Ventspils.lv



Latvijas Jaunatnes X olimpiāde Valmierā

Latvijas Jaunatnes X olimpiāde Valmierā

No 18.-20.jūnijam Valmiera kļūs par Latvijas jaunatnes sporta galvaspilsētu, uzņemot Latvijas Jaunatnes X olimpiādi, kas atjaunota pēc sešu gadu pārtraukuma.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Saulgriežu maģija Daugavas muzejā

Saulgriežu maģija Daugavas muzejā

21. jūnijā no plkst. 20.00 līdz 24.00 Daugavas muzejs aicina uz kopīgu ielīgošanu. Doles muižas vēsturiskajā parkā, pašā Daugavas krastā.

Salaspils novada TIC

7 pastaigu maršuti Rēzeknē!

7 pastaigu maršuti Rēzeknē!

Aktīvās atpūtas cienītājiem Rēzekne piedāvā vairākus maršrutus, gan ar kājām, gan ar velo!

Rēzeknes pilsētas TIC

Ventspils gotiņas pastaigu aplikācijā

Ventspils gotiņas pastaigu aplikācijā

Ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti izstaigāt vai ar velosipēdu izbraukt plaukstošo Ventspili, izmantojot mobilo lietotni Walk15.

Ventspils TIC

Līgo ieskaņās tirdziņš Rundāles Avotos

Līgo ieskaņās tirdziņš Rundāles Avotos

Apmeklētājus sagaidīs ne tikai tirgotāji, bet arī dažādas Līgo svētku aktivitātes.

Bauskas TIC

Piestāj Salaspilī! maršruts ar balvām

Piestāj Salaspilī! maršruts ar balvām

Maršruts “Piestāj Salaspilī!” norisināsies novada svētku nedēļā no 06.06.-14.06. pilsētā tiks izvietoti taureņi ar QR kodiem - atrodi, skenē un uzzini!

Salaspils novada TIC

SKRODERDIENAS SILMAČOS - Rēzeknē!

SKRODERDIENAS SILMAČOS - Rēzeknē!

Leģendārās “Skroderdienas Silmačos” atgriežas ar īstu Jāņu sajūtu, humoru un latviskām tradīcijām

Rēzeknes pilsētas TIC

Atvērts katru dienu

Atvērts katru dienu

Iestājoties vasaras sezonai, no 1. jūnija mainīsies Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka darba laiki, būsim atvērti katru dienu!

Ventspils TIC

SVĒTKI PILSĒTĀ | Blūza vakars

SVĒTKI PILSĒTĀ | Blūza vakars

Koncerta gaitā skanēs blūza klasika jaunās kaverversijās, oriģinālmūzika un improvizācijas – no lēnas melanholijas līdz dzīvai, enerģijas pilnai skanējumam.

Tukuma TIC

Deju spēle TRĪNES GRĒKI

Deju spēle TRĪNES GRĒKI

Kas gan tie par Jāņiem, bez lustīgas teātra spēlēšanas ar dziesmām un dejām?!

Tukuma TIC

Brīvdabas izrāde “Skroderdienas Silmačos”

Brīvdabas izrāde “Skroderdienas Silmačos”

Šlokenbekā atdzīvinās latviskās tradīcijas, humoru un Jāņu laika burvību.

Tukuma TIC

Skatuve jaunajiem dizaineriem

Skatuve jaunajiem dizaineriem

Ikviens aicināts bez maksas vērot jauno mūziķu un mākslinieku kvalifikācijas eksāmenu sniegumu!

Rēzeknes pilsētas TIC

Pastaigu maršruti Rēzeknē!

Pastaigu maršruti Rēzeknē!

Aktīvās atpūtas cienītājiem Rēzekne piedāvā vairākus maršrutus, gan ar kājām, gan ar velo!

Rēzeknes pilsētas TIC

Izbaudi dārzus Tukuma pusē

Izbaudi dārzus Tukuma pusē

Ziedošie dārzi Tukuma pusē aicina baudīt krāsu trakumu!

Tukuma TIC

Aicinām pieteikties tirdzniecībai

Aicinām pieteikties tirdzniecībai

Aicinām tirgotājus un amatniekus izmantot iespēju būt daļai no svētkiem un pieteikties tirdzniecībai svētku aktīvākajā dienā – 1. augustā.

Ventspils TIC

"Opus Pro" jubilejas koncerts

Grupas “Opus Pro” jubilejas koncerts Šlokenbekas muižā kļūs par jaudīgu un emocionālu rokmūzikas notikumu, kas vienos vairākas klausītāju paaudzes.

Tukuma TIC

Ventspils Briežu dārzs atklāj sezonu

Ventspils Briežu dārzs atklāj sezonu

No 1. jūnija Ventspils briežu dārzs atvērts apmeklētājiem no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00. Iepazīsti dzīvniekus un baudi dažādas atrakcijas visai ģimenei!

Ventspils TIC

VIZIUM svinēs jubileju

VIZIUM svinēs jubileju

Jūnijā Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina apmeklētājus uz daudzveidīgām aktivitātēm un īpašu notikumu – zinātnes centra 4. jubileju.

Ventspils TIC

Atklāj laivošanas sezonu Bauskas noavadā

Atklāj laivošanas sezonu Bauskas noavadā

Izvēlies kādu no laivošanas maršrutiem – no nesteidzīga ģimenes brauciena līdz īstam piedzīvojumam draugu kompānijā!

Bauskas TIC

Disku golfs Ventspilī

Disku golfs Ventspilī

Disku golfs ir lielisks veids, kā apvienot pastaigu dabā ar aizraujošu sporta aktivitāti. Priežu mežā izvietoti 18 grozi, kas pieejami bez maksas visu gadu!

Ventspils TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -