Jeļena Stirna atstāj amatu «Mogotel Hotel Group»

Anna Marija Bērziņa | 2026.06.08

Saskaņā ar sociālajā tīklā “Facebook” publicēto “Mogotel Hotel Group” paziņojumu, pēc daudziem veiksmīgiem uzņēmuma vadīšanas gadiem Jeļena Stirna no 2026. gada 10. jūlija atstās izpilddirektores amatu, lai pievērstos nākamajam karjeras posmam.

Uzņēmums norāda, ka Jeļenas Stirnas vadībā “Mogotel” ir kļuvis par vienu no dinamiskākajiem viesnīcu operatoriem Centrālajā un Austrumeiropā. Pašlaik grupas portfelī ir 22 viesnīcas ar vairāk nekā 3200 numuriem deviņās valstīs. Uzņēmums īpaši izceļ ne tikai izaugsmes rādītājus, bet arī stiprināto organizācijas kultūru, operatīvo disciplīnu un vadības komandu, kas sagatavota turpmākai attīstībai.

“”Mogotel Hotel Group” izaugsme ir bijusi manas karjeras privilēģija, un neviens no tiem netika būvēts vienatnē. Lepojos ar mūsu komandas sasniegto, esmu pateicīga par mūsu viesnīcu īpašnieku un partneru uzticību un pilnībā pārliecināta, ka Ivans turpinās iesākto,” norāda Jeļena Stirna.

Par jauno uzņēmuma izpilddirektoru kļūs Ivans Dokicāns, kurš līdz šim pildīja izpilddirektora vietnieka un attīstības direktora pienākumus. Desmit gadu laikā viņš ir veidojis uzņēmuma attīstības stratēģiju, vadījis starptautisko paplašināšanos un stiprinājis sadarbību ar franšīzes partneriem, viesnīcu īpašniekiem un komandām dažādās valstīs.
Uzņēmumā uzsver, ka Ivana Dokicāna iecelšana amatā nodrošinās stratēģiskā virziena nepārtrauktību un saistību izpildi pret partneriem, darbiniekiem un viesiem.

“Pārņemt šo lomu no Jeļenas ir gan gods, gan atbildība. Tas, ko viņa ir izveidojusi, ir pamats, uz kuru mēs tagad balstāmies - un mūsu virziens paliek skaidrs: disciplinēta izaugsme, spēcīgas operācijas un uzticībā balstītas attiecības ar mūsu īpašniekiem un partneriem,” uzsver Ivans Dokicāns.

Uzņēmums pateicas Jeļenai Stirnai par viņas ieguldījumu, redzējumu un augstajiem standartiem, vienlaikus paužot pārliecību par nākamo attīstības posmu Ivana Dokicāna vadībā.

Avots: BalticTravelnews.com/Mogotel.com



Auto līzings 'Viss cenā'

Auto līzings 'Viss cenā'

Viss autoparks vienā mēneša maksājumā. Viena maksa, visas rūpes uz mums.

Europcar

Koncerts “Sadziedam Latgalē”

Koncerts “Sadziedam Latgalē”

Izbaudi iemīļotus māksliniekus, grupu “Eolika” un jestru zaļumballi parkā! - 22. augustā

Rēzeknes pilsētas TIC

Mājas kafejnīcu dienas Cēsu novadā

Mājas kafejnīcu dienas Cēsu novadā

Augustā ar jaunu sparu atgriežas iemīļotās Mājas kafejnīcu dienas. Viesi varēs izbaudīt gan sen nesajustas bērnības garšas, gan ļauties jaunu ēdienu vilinājumam

Cēsu TIC

Atklāj Zilākalna audiogidu!

Atklāj Zilākalna audiogidu!

Šovasar atklāts Zilākalna ciema apmeklētājiem un vietējiem iedzīvotajiem pieejams audiogids latviešu, angļu un igauņu valodā.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Kauguri: apkaime, ko vērts iepazīt

Kauguri: apkaime, ko vērts iepazīt

Iepazīsti Kaugurus pirms svētkiem – no Kaugurciema vēstures un pludmales līdz tirgiem, parkam, audiogida stāstu takai un augusta pasākumiem.

Jūrmalas TIC

Aktuālās izstādes Ventspilī un novadā

Aktuālās izstādes Ventspilī un novadā

Atklāj mākslu Ventspilī! Augustā pilsētā un novadā skatāmas daudzveidīgas izstādes – no fotogrāfijas un glezniecības līdz vēstures stāstiem.

Ventspils TIC

Jūras bize Jūrmalas pludmalē

Jūras bize Jūrmalas pludmalē

Vairāk nekā 2000 dejotāju no Baltijas valstīm Kaugurciema pludmalē savīs deju, jūras un smilšu bizi, festivālu noslēdzot ar Balto peldi saulrietā.

Jūrmalas TIC

Dodies maršrutā pa Bauskas novadu

Dodies maršrutā pa Bauskas novadu

Iepazīsti jaunus gastronomiskā un pieredzes tūrisma maršrutus, kas ved pie Bauskas novada mājražotājiem un vietējiem uzņēmējiem.

Bauskas TIC

Burkānciema mūzikas svētki

Burkānciema mūzikas svētki

22. augustā plkst. 17.00 Brīvības ielā 7, Vamierā, norisināsies Burkānciema mūzikas svētku koncerts “Vakarvēja melodijas”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Vasaras noslēguma zaļumballe Valmiermuižā

Vasaras noslēguma zaļumballe Valmiermuižā

Atzīmēsim vasaras noslēgumu ar skanīgām dziesmām un lustīgiem dančiem zaļumballē 28. augustā plkst. 20.00 Valmiermuižas parkā kopā ar pūtēju orķestri "Smiltne"

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Informācija tirgotājiem - Simjūda tirgus

Informācija tirgotājiem - Simjūda tirgus

Aicinām tirgotājus pieteikties Simjūda tirgum Valmierā, kas norisināsies 10. oktobrī. Pieteikšanās līdz 30. augustam.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Pilsētvides izstāde Strenčos

Pilsētvides izstāde Strenčos

Visas vasaras garumā Strenču pilsētvidē apskatāma mākslinieku apvienības “Orbīta” kūrēta izstāde – objekti un instalācijas, kas paslēpti pilsētvidē.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ventspilī pat govs zied!

Ventspilī pat govs zied!

Pastaigā pa Ventspili sameklē Puķu govi, Zaķu ģimeni, Ziedu pulksteni un citus ziedu tēlus – košas foto pieturas visā pilsētā.

Ventspils TIC

Vijas Meisteres mākslas darbu izstāde

Vijas Meisteres mākslas darbu izstāde

No 1. jūlija līdz 28. augustam Sēļu muižā skatāma Vijas Meisteres mākslas darbu izstāde “Ar kafijas lāsi”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Nopietna komēdija “Uz visu banku!”

Nopietna komēdija “Uz visu banku!”

Izrāde “Uz visu banku!” – asa komēdija par izvēlēm, vērtībām un cīņu par savu iespēju. Asprātīgi dialogi un negaidīti pavērsieni garantē spriedzi.

EUR 20 | Salaspils novada TIC

Piektdienas vakara pastaiga

Piektdienas vakara pastaiga

21. augustā norisināsies ventspilnieku iecienīts un iemīļots pasākums – piektdienas vakara pastaiga. Dažādās pieturvietās notiks koncerti, gaismas šovi.

Ventspils TIC

Hortenziju izstāde Valmieras muzejā

Hortenziju izstāde Valmieras muzejā

Līdz 19. augustam Valmieras muzeja Garšaugu dārzā apskatāma izstāde "Hortenzijas", kas tapusi sadarbībā ar stādaudzētavu "7 Rozes".

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

GORS aicina uz kultūras ciklu

GORS aicina uz kultūras ciklu

Izbaudi “LNSO Vasarnīcu”, koncertus, izstādes un pilsētas ekskursijas aizraujošā nedēļas nogalē! - 29.–30. augustā

Rēzeknes pilsētas TIC

Atvērto durvju dienas: LaikaPaka

Atvērto durvju dienas: LaikaPaka

Sajūti bērnības garšu un atklāj unikālu iepakojumu vēsturi īpašās atvērto durvju dienās! - 29 augusts un 30 augusts

Rēzeknes pilsētas TIC

KVARC kafejnīca atvērta!

KVARC kafejnīca atvērta!

KVARC kafejnīca Valmiermuižā ir atvērta! Gaidām ciemos baudīt salātus, sātīgus pamatēdienus, gardus desertus un dzērienus. Darba dienās | 11.00–18.00

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -