Jānis Pēteris Bērziņš | 2019.06.21
Tūrists Džošs Silvers (Josh Silver, FB.com/joshsilver1) no Lielbritānijas ir sūdzējies medijiem, ka lidsabiedrība «Turkish Airlines» ir diskriminējusi viņu kā pasažieri. Džošs Antālijas lidostā ar policijas palīdzību ir ticis izsēdināts no lidmašīnas par to, ka atzinies savā alerģijā pret riekstiem.
Viņš ar savu draudzeni bija aizlidojis atpūtas ceļojumā uz Turciju, bet atpakaļceļā - īsi pirms izlidošanas - Džošs lidmašīnas personālam ieminējās, ka viņam ir alerģija pret riekstiem, tāpēc viņš atteiksies no ēdiena un dzēriena lidojuma laikā.

Meksika ir viena no bioloģiski daudzveidīgākajām valstīm pasaulē. No tuksnešiem un tropu mežiem līdz okeāna piekrastēm - te atradīsiet ekosistēmas, kas ir mājvieta daudzām unikālām dzīvnieku sugām.
EUR 1839 | Itaka Latvia
Taču īsi pirms izlidošanas viņš tika informēts, ka ir jāpamet lidmašīna. Viņš to nevēlējās, jo uzskatīja, ka viņa alerģija nav tik smagā formā, lai viņš citiem pasažieriem sagādātu neērtības. Tomēr pavēle pamest lidmašīnu bija strikta un ar policijas starpniecību Džošs tika izraidīts no lidmašīnas.
Brits skaidroja, ka tad, ja viņš apēd riekdtus, viņam ir tikai vemšana, bet - tā kā viņš ir atsacījies no ēdināšanas, tad nevienam nevajadzētu būt nekādu problēmu. Tomēr brits tika izsēdināts un viņam netika piedāvāta brīvbiļete citam lidojumam. Nelaimīgais pasažieris par 620,- eiro iegādājās jaunu biļeti citā lidsabiedrībā lidsabiedrības un tādā veidā nokļuva mājās - Londonas Getvikas lidostā.
Lidsabiedrības «Turkish Airlines» pārstāvji medijiem ir skaidrojuši, ka tā rīkojušies, jo nav paspējuši sagatavot atbilstošu servisu pasažierim ar riekstu alerģiju.

Lieliskas viesnīcas! Lidojums no Rīgas, transfēri, 7 naktis viesnīcā, ultra viss iekļauts ēdināšanas programma
EUR 1190 | Estravel Latvia

Pica Lulū ir drosmīga, garšīga un vienmēr gatava pacelt garastāvokli ar lielisku picu!
Pica Lulū

Melnkalne ir slavena ar savām iespaidīgajām dabas ainavām. Šajā valstī slejas augsti kalni, kurus apskalo jūra, dzidri ezeri, kā arī mierīgai atpūtai piemērotas
EUR 509 | Itaka Latvia

Ar vairāk nekā 80 galamērķiem mūsu maršrutu tīklā ik dienu savienojam Latviju ar pasauli.
airBaltic

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

X Pasaules koklētāju nometnes dalībnieki aicina uz noslēguma koncertu 16. augustā plkst. 15:00 Rubenes baznīcā
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Rīgas centrā, viesim parasti svarīgākais ir praktiskais: ērta nokļūšana, privāta vannasistaba, Wi-Fi, tīrs numurs un iespēja izvēlēties piemērotu gultu
Hotel Viktorija

Viesu māja “Pumpuri” piedāvā naktsmītnes 6 cilvēkiem (3 istabas). Viesiem ir pieejama burbuļvanna, bezmaksas Wi-Fi, sauna, dārzs.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

23.09. - 02.10.2026; 28.10. - 06.11.2026 Uzbekistāna pārsteidz, iedvesmo un paliek atmiņā ilgi pēc ceļojuma.
AL SVETS

Brīvdienu māja “Vīrogna” piedāvā naktsmītnes patīkamā lauku vidē, pirti ar svinību telpu, telšu vietas, ugunskura vietu, sporta laukumu, iespēju makšķerēt.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Piedāvājam grupām iepazīt Liepāju un Karostu gida pavadībā:
Liepājas reģiona TIB

✈️ Tenerife, Spānija – Lieliska atrašanās vieta Costa Adeje kūrortā, tikai dažu minūšu gājienā līdz pludmalei, plaši apartamenti – ērti gan pāriem, gan ģimenēm.
EUR 1182 | Atlantic Travel

Gaidītākais un vērienīgākais piedzīvojums, festivāls “Summer Sound 2026”, notiks 31. jūlijā un 1. augustā gleznainajā Liepājas pludmalē.
Liepājas reģiona TIB

Viesu māja “Saules nams” piedāvā banketu zāli, visu nepieciešamo Jūsu prezentācijām, nakšņošanas iespējas 18 personām, pirti, ugunskura un telts vietas.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Priedes” piedāvā ērtas naktsmītnes, saunu, atpūtu lapenē un makšķerēšanas iespējas Dubnas upē vai Luknas ezerā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.png)
Kristāldzidra Vidusjūra, plašas smilšu pludmales, izcili kūrorti un All Inclusive komforts – izvēlies savu ideālo atpūtu Antālijas piekrastē: Kemerā, Side, Bele
EUR 405 | Latvia Tours

Bijusī Livonijas ordeņa vasaļa pils (16. gs.) piedāvā izsmalcinātu atpūtu vēsturiskā vidē, elegantu naktsmītni, gardēžu virtuvi un mieru dabā!
Nurmuižas pils

Viesu māja „Stārķis” piedāvā vairākas aprīkotas banketu zāles svinībām, ēdināšanas pakalpojumus, karaoke, deju zāli, krievu pirti, labiekārtotu pludmali.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Halkidiki piekraste ir slavena ar kristāliskajiem ūdeņiem un līčiem, kas ir ideāli piemēroti ceļotājiem, kuri meklē klusumu un mieru.
EUR 439 | Itaka Latvia