Parīzē atklāj pasaulē lielāko ielu gleznojumu (video)

Santa Bivbāne | 2019.09.09

Radošs franču mākslinieku tandēms Ella & Pitr Parīzē izveidojuši pasaulē lielāko ielu gleznojumu, taču interesentiem to atrast varētu būt visai sarežģīti.

25.000 kvadrātmetrus lielais mākslas darbs ir redzams tikai no augšas, jo atrodas uz milzīgas ēkas jumta. Gleznojumā attēlota kundze gados, kura ar rādītājpirkstu norāda uz sešu joslu šoseju, kas atrodas virs lielās ēkas un šķietami sašķeļ mākslas darbu.

Virs kundzes galvas redzams vējā lidojošs plastmasas maisiņš, kas izveidots uz laukuma, netālu no ēkas. Mākslas darbā dominē Francijas karoga krāsas – sarkana, balta un zila.

Mākslas darba autori stāsta, ka šim milzīgajam zīmējumam viņus iedvesmojusi pašu vecmāmiņa Silvette, kura allaž bija norūpējusies par dažādām sīkumainām lietām. Automašīnas, kas traucas uz šosejas, ir salīdzinoši mazas pret lielo zīmējumu. Vecmāmiņa skatās uz ceļu un prāto – visur ir tik daudz cilvēku. Viņai viss notiek pārāk ātri…

Darba radīšana aizņēma 8 dienas – katrā no tām tika strādāts 2 stundas un palīdzēt iesaistījušies arī mākslinieku draugi un brīvprātīgie.

Plašāka informācija par Ellas un Pitr darbiem pieejama viņu oficiālajā mājaslapā.


Avots: Baltictravelnews.com/lonelyplanet.com



Viesu māja “Jūras ērglis”

Viesu māja “Jūras ērglis”

Viesu māja “Jūras ērglis” piedāvā atpūsties priežu meža parka zonā Riču ezera krastā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Malta! Cena sākot no 349 eur!

Malta! Cena sākot no 349 eur!

Maģiskās Gozo un Komino salas piedāvā elpu aizraujošas ainavas, jūras klintis, tirkīza līčus un nesteidzīgu atpūtu.

EUR 349 | Itaka Latvia

Ģimeņu sestdienas Via Jurmala

Ģimeņu sestdienas Via Jurmala

Katru sestdienu no plkst. 12.00 līdz 18.00 Via Jurmala lielais laukums pārvēršas par vietu vasarīgām ģimeņu brīvdienām.

ViaJurmala

Uz Eiropu un Tuvajiem Austrumiem!

Uz Eiropu un Tuvajiem Austrumiem!

Mēs lidojam uz vairāk nekā 80 galamērķiem Baltijas valstīs, Eiropā un Tuvajos Austrumos.

airBaltic

Viena istaba, 3 personas un 3 gultas!

Viena istaba, 3 personas un 3 gultas!

Mūsu trīsvietīgais numurs viesnīcā ir radīts tā, kā cilvēki patiesībā ceļo — draugu brauciens uz Rīgu, ģimenes vizīte vai divi pieaugušie ar bērnu.

Rixwell Elefant Hotel

Rezervējiet galdiņu virs Rīgas!

Rezervējiet galdiņu virs Rīgas!

Aicinām baudīt gardus ēdienus un dzērienus, vērojot fantastisko skatu uz Rīgu. Atvērta visiem, ne tikai viesnīcas viesiem!

Riga Islande Hotel

Rēzeknes Zaļās sinagogas 10 gadu jubileja

Rēzeknes Zaļās sinagogas 10 gadu jubileja

Pirms 10 gadiem pēc starptautiskas restaurācijas atdzima Rēzeknes Zaļā sinagoga – vienīgā autentiskā koka sinagoga Latvijā un nozīmīgs Latgales ebreju mantojums

Rēzeknes pilsētas TIC

Atspīdumi laikā

Atspīdumi laikā

Muzikāls veltījums ērģeļu eksperta Tālivalda Dekšņa astoņdesmitās jubilejas atcerei

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Star of the Seas - Karību jūra

Star of the Seas - Karību jūra

🌴 Izbraukšana no Portkanaveralas, Florida, ASV | 7 naktis uz kuģa 🚢 Royal Caribbean kuģis “Star of the Seas” 💰 Cena no 1126 € / pers. 🌍 Maršruts: Portkanave

EUR 1126 | CRUISEcentre

Glempings “BikBus”

Glempings “BikBus”

Ekskluzīva atpūtas un ekskursiju vieta – glempings “BikBus” ir pirmā unikāla vieta Latgalē ar iespēju nakšņot autobusā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Albānija! Cena sākot no 529 eur!

Albānija! Cena sākot no 529 eur!

Albānija ir valsts ar bagātu vēsturi, kas apvieno vairākus arhitektūras stilus un iespaidīgu dabas vidi ar skaistām dabas pludmalēm.

EUR 529 | Itaka Latvia

Viesu māja “Manturi”

Viesu māja “Manturi”

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Meksika! Cena sākot no 1839eur!

Meksika! Cena sākot no 1839eur!

Meksika ir viena no bioloģiski daudzveidīgākajām valstīm pasaulē. No tuksnešiem un tropu mežiem līdz okeāna piekrastēm - te atradīsiet ekosistēmas, kas ir mājvieta daudzām unikālām dzīvnieku sugām.

EUR 1839 | Itaka Latvia

Sapņu sala - Maurīcija!

Sapņu sala - Maurīcija!

8 naktis ar lidojumu no Rīgas // Īstais brīdis atklāt sapņu salu Maurīciju // 💰 Cena no 1549 € / pers.

EUR 1549 | Estravel Latvia

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri” piedāvā naktsmītnes 6 cilvēkiem (3 istabas). Viesiem ir pieejama burbuļvanna, bezmaksas Wi-Fi, sauna, dārzs.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Horvātija! Cena sākot no 549 eur!

Horvātija! Cena sākot no 549 eur!

Horvātija ir slavena ar savām daudzajām burvīgajām pludmalēm, kas piesaista tūristus no visas pasaules.

EUR 549 | Itaka Latvia

Spānija,cena sākot no 419 eur!

Spānija,cena sākot no 419 eur!

Barselona ir burvīga piejūras pilsēta ar plašu kultūru, pasakainu arhitektūru un plašu pasaules klases dzērienu un ēdienu piedāvājumu.

EUR 419 | Itaka Latvia

Aktuālās izstādes Liepājā

Aktuālās izstādes Liepājā

Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies!

Liepājas reģiona TIB

Pietauvojies Baltvillā!

Pietauvojies Baltvillā!

Dodies uz Baltvillas mazo ostu ar jahtu vai laivu un nesteidzīgi izbaudi vienu no skaistākajām vasaras pieturvietām pie Baltezera.

Baltvilla

Rēzeknei 741 - Svini ar mums - ar Rēzekni!

Rēzeknei 741 - Svini ar mums - ar Rēzekni!

Rēzekne gatavo vasaras iespaidīgākos svētkus! Trīs dienas ar koncertiem, svētku gājienu, amatniekiem, salūtu, putu šovu un īpašiem notikumiem visai ģimenei!

Rēzeknes pilsētas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -