Apskati Tallinu no panorāmas rata, kas uzbūvēts uz tirdzniecības centra

Santa Bivbāne | 2019.11.07

Tirdzniecības centrs T1 Mall of Tallinn ir pilsētas jaunākais tirdzniecības centrs, kur inovatīvā veidā apvienota klasiskā tirdzniecība un izklaide. Tas ir Eiropā unikāls transporta mezgls, kas cilvēkus saved kopā ar tramvaju, autobusu, vilcienu un lidmašīnu.

T1 Mall of Tallinn veido jaunu dimensiju ar 36 metrus augstu ātriju, gandrīz 6 metrus augstiem panorāmas logiem, bet tirdzniecības centra "odziņa" uz mājas jumta uzstādītais panorāmas rats ar milzīgiem stikla kupoliem, kas parāda Tallinu no jauna horizonta. Rats spēj pacelt pasažierus 120 metru augstumā.

Viens brauciens ilgs apmēram 12 minūtes, kuru laikā rats veiks trīs pilnas apgriešanās. Panorāmas rats ar 27 kupoliem izveidots rūpnīcā Nīderlandē, bet pēc tam transportēts uz Igauniju un novietots uz lielveikala jumta. Katra panorāmas rata kupols ziemā ir apsildāms, bet vasarā darbosies kondicionieris. Vienā kupolā paredzēta vieta sešiem cilvēkiem, turklāt tajā iespējams iebraukt arī ar cilvēkiem ar ratiņkrēslu.

Panorāmas rats ir atvērts visa gada garumā. Darba laiks: Pirmdiena 12:00 - 22:00. Otrdiena–svētdiena: 10:00 - 22:00


Avots: Baltictravelnews.com/visitestonia.com


celojumubode - 3987
Brīvdienu māja “Meža skuķi”

Brīvdienu māja “Meža skuķi”

Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Augšdaugavas garšu Lieldienas Klajumos

Augšdaugavas garšu Lieldienas Klajumos

Lieldienas Klajumos 06.04. 11–14! Zirgi, spēles, gardumi un lauku noskaņa visai ģimenei – prieks, tradīcijas un pavasara sajūta. Nāc un izbaudi pavasari dabā!

EUR 25.00 | Krāslavas TIC

Skaistuma un veselības tūre

Skaistuma un veselības tūre

Viena tūre, trīs dažādas programmas Narvā. Skaistums un veselība, rehabilitācija un programma bērniem! Datums: 29.04.-04.05.2026. GARANTĒTS!

EUR 787.00 | Nikos Travel

Koku stāsti gaismai

Koku stāsti gaismai

Tematiskais pasākums “Koku stāsti gaismai”, kura centrā būs komponistu Imanta Kalniņa un Jāņa Lūsēna radītā koncertprogramma “Saule ziedu klētiņā”.

Madonas TIC

Azerbaidžāna - ekskursiju tūres

Azerbaidžāna - ekskursiju tūres

no Baku vai Rīgas // nedēļas ekskursijas // nelielām grupām un individuāli

EUR 379 | Estravel Latvia

Grieķija šovasar – 4 galamērķi!

Grieķija šovasar – 4 galamērķi!

Atklāj saulaino Grieķiju četros populāros galamērķos – Krētā, Rodā, Korfu un Peloponesā, baudot Vidusjūras noskaņu, izcilu virtuvi un lielisku atpūtu par īpaši

EUR 445.00 | Latvia Tours

Lieldienas Smiltenes novadā

Lieldienas Smiltenes novadā

Smiltenes novadā no 1. līdz 5. aprīlim ikvienam – gan lieliem, gan maziem – būs iespēja piedalīties aizraujošos svētku pasākumos

Smiltenes TIC

Ekskursijas – iepazīstiet Rēzekni ar gidu!

Ekskursijas – iepazīstiet Rēzekni ar gidu!

Iepazīstiet Rēzekni ar gidu – stāsti, vēsture, leģendas un modernās pilsētas vietas vienā ekskursijā.

Rēzeknes pilsētas TIC

Summer solstice at Ledurga

Summer solstice at Ledurga

Midsummer from sunset to sunrise, enjoying the magic of herbs and the power of fire on earth, in the air and in the water

Siguldas novada TIC

Līgo svētki Siguldas pilsdrupās

Līgo svētki Siguldas pilsdrupās

Izrāde "Skroderdienas Silmačos", uguns rituāls un zaļumballe

Siguldas novada TIC

 GORS - pasaules līmeņa akustika Rēzeknē!

GORS - pasaules līmeņa akustika Rēzeknē!

Ienirsti Latgales sirdī – kur kultūra dzīvo un skan! GORS nav tikai koncertzāle, bet vesela pieredze ar pasaules klases akustiku, gardēžu virtuvi un skatu!

Rēzeknes pilsētas TIC

Senā Grieķija un Bizantija

Senā Grieķija un Bizantija

Variety Cruises Grieķijas salu kruīza maršruts izstrādāts vēstures entuziastiem. // 10-30% atlaide // Tematikskais kruīzs

EUR 1190 | CRUISEcentre

Tropu piedzīvojumi: pasaule gaida! 🍹🌺

Tropu piedzīvojumi: pasaule gaida! 🍹🌺

Atklāj pasaules mazāk zināmās pērles – unikālas kultūras, elpu aizraujošas ainavas un autentiskas pieredzes, ko neaizmirsīsi!

EUR 1285.0 | Latvia Tours - Berga bazārs

Atpūta, kas uzlādē – no 350 EUR!

Atpūta, kas uzlādē – no 350 EUR!

Izbaudi sauli, zilo jūru un neaizmirstamas atpūtas mirkļus Ēģiptē – ideāli, lai atvilktu elpu un uzlādētos! 🌞🌊

EUR 350.00 | Latvia Tours - Berga bazārs

Viesnīca “Sventes muiža” ****

Viesnīca “Sventes muiža” ****

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Stand-up komēdija EVOLŪCIJA

Stand-up komēdija EVOLŪCIJA

24. aprīlī 20.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Rūdolfa Kugrēna Stand-up komēdija EVOLŪCIJA.

EUR 20 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Vasargelišķu skatu tornis

Vasargelišķu skatu tornis

Uzkāpjot 21 m augstajā skatu tornī, no putna lidojuma augstuma var aplūkot ainavas un gleznainos Daugavas lokus.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Kipra! Cena sākot no 419 eur!

Kipra! Cena sākot no 419 eur!

EUR 419 | Itaka Latvia

Kruīzi no Atēnām

Kruīzi no Atēnām

3 - 7 nakšu kruīzi ar Costa no Atēnām // pilna pansija, izklaude uz kuģa // akcijas cenas un pēdējā brīža piedāvājumi

EUR 359 | CRUISEcentre

Flamenko ritmos - Spānija!Cena 1089 eur!

Flamenko ritmos - Spānija!Cena 1089 eur!

EUR 1089 | Itaka Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -