Jānis Pēteris Bērziņš | 2019.11.08
2018. gada augustā Baltijas, Eiropas un pat pasaules mērogā tika pamanīta mūsu kaimiņu lietuviešu galvaspilsētas tūrisma kampaņa, kas erotiskā veidā reklamēja Viļņu kā "Eiropas G punktu".
Skaļais reklāmas teksts vēstīja: "neviens nezina, kur TAS atrodas, taču, kad TO atrod, sajūtas ir brīnišķīgas". Kampaņas titulbildē tika attēlota sieviete, kas, kaisles pārņemta, segā ar kartes apdruku plaukstā sakniebusi aptuveno Viļņas atrašanās vietu.
Lai arī šāds galvaspilsētas pozicionējums Lietuvas sabiedrībā sacēla pamatīgu vētru, 2019. gada 5. novembrī pikantā Lietuvas galvaspilsētas reklāmas kampaņa tikusi atzīta par labāko un saņēmusi Starptautisko Ceļojumu un tūrisma zelta balvu Pasaules ceļojumu tirgus laikā Londonā
Viļņas pašvaldības tūrisma un uzņēmējdarbības attīstības aģentūras "Go Vilnius" direktore Inga Romanovskiene (Inga Romanovskienė) par sasniegumu teikusi: "Starptautiskais tūrisms ir joma ar ārkārtīgi lielu konkurenci un tajā izcelties spēj tikai daži. Lai piesaistītu tūristus, pilsētas visā pasaulē strādā gadiem ilgu un velta tam milzīgus resursus!"

ādēļ izvēlēties individuālo ceļojuma plānošanas pakalpojumu?
EUR 100 | Estravel Latvia

No Hoišiminas. puspansija, viesnīcas, nats vilcieni, ekskursijas, transfēri tūres ietvaros, gidu/grupas padītāja pakalpojumi
EUR 561 | Estravel Latvia

Atlaide līdz 6900 € Luksus kruīziem Vidusjūrā, Ziemeļamerikā, Karību jūrā un ne tikai... Gan klasiski, gan ekskluzīvi maršruti un augstākās klases apkalpošana!
EUR 2200 | CRUISEcentre

2026. gada 30. – 31. maijā Dubnas upē starp Parīzi un Vārkavas muižu norisināsies jau tradicionālais Vislatvijas ūdens tūristu saiets “Lielais plosts”.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Lidojums no Rīgas, 7 naktis viesnīcā, brokastis // Plānojiet laiku un atpūtu pēc saviem ieskatiem
EUR 519 | Estravel Latvia

Plašs operatoru pēdējā brīža piedāvājums atpūtai Turcijas kūrortos! Pēdējās vietas par izpārdošanas cenām vai rūpīgi plānota atpūta?
EUR 259 | Estravel Latvia

Džakomo Pučīni operas "Madama Butterfly" oriģināliestudējums brīvdabas estrādē. Garīgās mūzikas koncerts, Galā koncerts
Siguldas novada TIC

No jūnija līdz augustam divreiz mēnesī Smiltenes novada iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja ceturtdienas vakaros izceļot pasauli caur mūziku.
Smiltenes TIC

Lidojums no Rīgas, 3 naktis viesnīcā // Īsais laiks ceļojumam uz Skandināviju!
EUR 409 | Estravel Latvia

Azerbaidžāna - no debesskrāpjiem līdz dubļu vulkāniem // ar lidojumu no Rīgas // ar grupas vadītāju
EUR 930 | Estravel Latvia

2026. gada 30. – 31. maijā Dubnas upē starp Parīzi un Vārkavas muižu norisināsies jau tradicionālais Vislatvijas ūdens tūristu saiets “Lielais plosts”.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis un lauku pirts rituāls pirtnieka vadībā
EUR 280 | Estravel Latvia

Nīcā, Dienvidkurzemes novadā, pēc ilgāka pārtraukuma atgriežas pagasta svētki “Dzelzs ritmi Nīcā”
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

2026. gada 30. – 31. maijā Dubnas upē starp Parīzi un Vārkavas muižu norisināsies jau tradicionālais Vislatvijas ūdens tūristu saiets “Lielais plosts”.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Nakšņošana 2 personām muižas Parka mājā vai Pilī, brokastis, atpūta viesnīcā
EUR 99 | Estravel Latvia

25. jūlijā norisināsies Smiltenes kauss riteņbraukšanā, kas ir senākās joprojām notiekošās šosejas riteņbraukšanas sacensības Latvijā.
Smiltenes TIC