Daudzās Eiropas valstīs ar īpašu žestu godina mediķus (video)

Daudzās Eiropas valstīs ar īpa

Foto: Pixabay.com/ PhotoMIX-Company / 325 images

Jau vēstījām, ka 2020. gada 17. martā Norvēģijā norisinājās sirsnīga zibakcija – cilvēki savās dzīvesvietās – balkonos, pagalmos vai atvērtajos logos aplaudēja ikvienam, kurš sniedz palīdzīgu roku ar Covid-19 sasirgušajiem un nesaudzīgi velta visas savas pūles rūpējoties par vīrusa skartajiem slimniekiem.

Arī Itālijas, Spānijas, Portugāles, Šveices, Bulgārijas, Horvātijas un Francijas iedzīvotāji šādā veidā izteikuši pateicību visiem medicīnas nozarē strādājošajiem.

Arī Travelnews.lv vēlas pateikties ikvienam Latvijā, kuram šobrīd nākas pielikt visas savas pūles, lai tiktu galā ar pandēmijas radītajiem sarežģījumiem, kā arī - PALDIES katram, kurš ievēro šobrīd tik svarīgo norādi #paliecmājās!


Avots: Baltictravelnews.com/lonelyplanet.com

#save_tourism_latvia

#save_tourism_latvia

Do not cancel your trip, change the date and save tourism 🙏🏻!

VRK Travel

Vaboles muižas parks

Vaboles muižas parks

Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). Parka platība – 8,5 ha, no tiem 0,21 ha aizņem dīķis.

TAKA

Brīnišķīgā Sanktpēterburga

Brīnišķīgā Sanktpēterburga

Tūrisma Birojs Viesturdārzs

Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā

Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā

No 19. līdz 21. jūnijam Valmieras peldbaseinā norisināsies Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā, kurā sportisti cīnīsies trīs dienu garumā.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Uzdāvini Liepājas dāvanu karti!

Uzdāvini Liepājas dāvanu karti!

Ideāla dāvana svētkos mīļajiem - atpūta Liepājas naktsmītnēs, restorānos un kafejnīcās, teātrī, aktīvās atpūtas centros, SPA un citur.

Liepājas reģiona TIB

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv