Ludmila Glazunova | 2021.01.07
No 2021. gada 1. janvāra Krievija ieviesa elektronisko vīzu, taču koronavīrusu ierobežojumu dēļ tiešsaistē pie vīzas šobrīd nav iespējams tikt.
Krievijas Ārlietu ministrija ziņo, ka vīzu izsniegšana ir apturēta, lai aizsargātu savus iedzīvotājus no koronavīrusa Covid-19 izplatības. Sistēma sāks darboties, kad tiks izdots īpašs rīkojums.
Paredzams, ka elektronisko vīzu varēs iegūt daudzu valstu pilsoņi, tostarp Latvijas. Vīzu varēs noformēt tiešsaistē evisa.kdmid.ru, un šis pakalpojums maksās 40 ASV dolārus, bet bērniem līdz sešu gadu vecumam vīza būs par brīvu.


Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar antīkiem elementiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Starp visiem jaunajiem abonentiem 2026. gada 29. maijā izlozēsim atjaunojošu SPA atpūtu leģendārajā Jūrmala SPA Hotel Latvijā – ar vakariņām, brokastīm un...
Hookusbookus.com

23. maijā Liepājā norisināsies Latvijas II Jauniešu Deju svētki "Viens apvārsnis.Tūkstošiem ceļu."
Liepājas reģiona TIB

Maiami – Nassau – Ocean Cay MSC jūras rezervāts – Maiami // 3 naktis ar MSC Seaside
EUR 174 | CRUISEcentre

“Pavasaris Rēzeknē: parki, upes promenādes, gardas maltītes, senās ielas un unikāla vietējā māksla.”
Rēzeknes pilsētas TIC
.jpg)
Latvijas vasaras kulta ogas - zemenes godināšana Mālpilī. Dažādas muzikālas programmas un atrakcijas
Siguldas novada TIC

No 26.05.: Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programma // VASARA gaida JŪS!
EUR 449 | Estravel Latvia

Nepieradināti ceļi un ainavas – no Ērgļu līkumotajiem pauguriem līdz pat plašajam Lubāna līdzenumam.
Madonas TIC

1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis un lauku pirts rituāls pirtnieka vadībā
EUR 280 | Estravel Latvia

Šogad starptautiskā Muzeju nakts akcija Liepājā notiks dienu agrāk nekā citur – 22. maijā
Liepājas reģiona TIB

Viesu māja “Priedes” piedāvā ērtas naktsmītnes, saunu, atpūtu lapenē un makšķerēšanas iespējas Dubnas upē vai Luknas ezerā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Sezonas atpūtas vietas, koncerti, ūdenssporta piedzīvojumi un kultūras notikumi soli pa solim iezīmē Jūrmalas vasaras sākumu.
Jūrmalas TIC

3 vai 4 naktis, no Keiptaunas vai Durbanas // Vairāk kruīzu mekējiet On-line sistēmā
EUR 321 | CRUISEcentre

Nomā auto, lai atklātu jaunas vietas! Rezervē līdz 17. maijam un saņem atlaides auto nomai ārzemēs līdz pat 30. oktobrim!
Europcar

Viesu māja “Mežmalas” piedāvā atpūtu komfortablos numuros un brokastis, svinību telpas, galdu klāšanu, melno pirti, telšu vietas, bērnu rotaļu laukumu.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

23.09. - 02.10.2026; 28.10. - 06.11.2026 Uzbekistāna pārsteidz, iedvesmo un paliek atmiņā ilgi pēc ceļojuma.
AL SVETS
.jpg)
Ikgadēja vasaras tradīcija Siguldas Jaunās pils dārzā - baudi jūlija svētdienu rītu brokastis izsmalcinātas mūzikas pavadībā
Siguldas novada TIC