Jānis Pēteris Bērziņš | 2021.09.13
Ar 2021. gada 13. septembri Lietuvā spēkā stājas jauni noteikumi, kas paredz virkni priekšrocību vakcinētajiem, bet rada neērtības tiem, kuriem nav tā dēvētās “iespēju pases”. Taču 10. septembra vakarā tika paziņots par kārtējām izmaiņām.
Ar 13. septembri pat nelielos veikalos, kuros strādā viens pārdevējs, un kuros pārdod preces, kas nav kvalificējamas kā pirmās nepieciešamības, pie ieejas iz jāuzrāda “iespēju pase” jeb apliecinājums, ka persona ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu, pārslimojusi Covid-19, vai arī var uzrādīt negatīvu Covid-19 testa rezultātu. Zīmīgi, ka tagad tiek pieļauts arī antigēnu tests, kas veikts ne ātrāk kā 48 stundas pirms gaidāmā apmeklējuma. Iepriekš valdība bija vienojusies par PCR testiem.

Liepājā nav jāizvēlas starp atpūtu un vēlmi iepazīt pilsētu — vari baudīt abus sev ērtā ritmā. Dodies uz pludmali un atklāj visu, kas tai ir līdzās.
Liepājas reģiona TIB
Tirdzniecības centri ļauts vienoties ar aptiekām, ka tajās varēs iekļūt arī cilvēki bez “iespēju pases”. Tiesa gan, tām jābūt aptiekām, kas nodrošina arī medicīnas pakalpojumus, piemēram, veic vakcināciju.
Ari bez “iespēju pases” pēc 13. septembra varēs apmeklēt kafejnīcu un restorānu āra terases. Iepriekš šāda iespēja netika paredzēta. Taču pie viena galdiņa drīkst sēdēt ne vairāk kā pieci cilvēki, vai arī vienas mājsaimniecības locekļi. Norēķināties par pirkumiem var tikai ar maksājuma karti.
Viesnīcās no 13. septembra ēdināšana būs jāorganizē pēc pašapkalpošanas principa. Starppilsētu autobusos drīkstēs aizņemt tikai sēdvietas – atļauts transportā braukt bez “iespēju pases”, taču jānēsā sejas maksas un jāievēro distance.
Nevakcinētajiem studentiem Covid-19 tests jāveic reizi 7-10 dienās, un tas būs bez maksas. Šī kārtība gan būs spēkā tikai līdz 15. oktobrim.
Tāpat ir nosaukta vesela virkne profesiju, kurās nevakcinētajiem darbiniekiem reizi 7-10 dienās būs jāveic Covid-19 tests – tostarp skaistumsalonu darbiniekiem, farmaceitiem, kurjeriem, valsts iestāžu darbiniekiem, karavīriem utt.

Jūsu sapņu atpūta ir tuvāk nekā jebkad agrāk. Jums nav jādodas tālu, lai izbaudītu kaut ko patiešām īpašu. Tikai daži klikšķi un jūs jau esat ceļā.
Hookusbookus.com

Meksika ir viena no bioloģiski daudzveidīgākajām valstīm pasaulē. No tuksnešiem un tropu mežiem līdz okeāna piekrastēm - te atradīsiet ekosistēmas, kas ir mājvieta daudzām unikālām dzīvnieku sugām.
EUR 1839 | Itaka Latvia

Aviobiļešu izpārdošana lidojumiem - no Rīgas // 7 naktis -ja nav noteikts citādāk/ akcijas vietu skaits ierobežots / cenas var mainīties
EUR 129 | SKY24.LV

Ceļojiet pa līdzenumiem, tropu kalnu reģioniem, piekrastēm un rosīgām, krāsainām pilsētām. Bezgalīgas žilbinoši baltas smilšu pludmales.
EUR 1179 | Itaka Latvia

Pirmais un vienīgais TRUSSARDI Outlet veikals Baltijā jau 8. augustā vērs durvis Via Jurmala, Jaunā iela 12, Piņķi
ViaJurmala

Viesu māja “Pumpuri” piedāvā naktsmītnes 6 cilvēkiem (3 istabas). Viesiem ir pieejama burbuļvanna, bezmaksas Wi-Fi, sauna, dārzs.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Mūsdienīgs kūrorta komplekss ar plašiem, elegantiem numuriem un villām. Viesiem pieejami vairāki baseini,dārzi, restorāni un atpūtas iespējas visai ģimenei.
EUR 1615 | Atlantic Travel

Barselona ir burvīga piejūras pilsēta ar plašu kultūru, pasakainu arhitektūru un plašu pasaules klases dzērienu un ēdienu piedāvājumu.
EUR 419 | Itaka Latvia

6. septembrī Valmierā notiks “Valmieras skrējiens 2026”, kas atgriež pilsētā rudens skriešanas svētkus.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.jpg)
Vēl līdz 7. augustam vari paspēt pieteikt savu dalību vienā no senākajiem Salacas maratoniem "Salacas mauciens".
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Liepājā nav jāizvēlas starp atpūtu un vēlmi iepazīt pilsētu — vari baudīt abus sev ērtā ritmā. Dodies uz pludmali un atklāj visu, kas tai ir līdzās.
Liepājas reģiona TIB

Vietu skaits 16+1+1, iebūvētie galdiņi, papildus vieta kājām, privāts šoferis, viss jūsu ērtībām ceļojumiem pa Eiropu.
EUR 450 | OsaBus

Maģiskās Gozo un Komino salas piedāvā elpu aizraujošas ainavas, jūras klintis, tirkīza līčus un nesteidzīgu atpūtu.
EUR 349 | Itaka Latvia

Vilinoša un maģiska sala ar neskartām teritorijām, tropisko veģetāciju un paradīzes pludmalēm. Bali ir aizraujoša ar savu kultūru, tradicionālajiem rituāliem un iedzīvotāju garīgumu.
EUR 1309 | Itaka Latvia

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Pauls Makss Berči 31 gadu veidoja Liepājas tēlu. Vairāk nekā 70 viņa ēku rotā pilsētu vēl šodien. Atpazīsti tās pēc plāksnes ar arhitekta parakstu!
Liepājas reģiona TIB

Vai jau sapņo par sauli, siltu jūru un atpūtu ziemas vidū? Tagad ir īstais laiks plānot savu nākamo ceļojumu! Neatliec sapņu atvaļinājumu uz pēdējo brīdi!
Tez Tour Latvia

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa