Gita Pastora | 2021.09.24
Pasākumu industrijas flagmanis prestižais pasaules konkurss «Bea World Festival» iekļāvis R/A “Skudras metropole” starp 30 labākajām aģentūrām pasaulē, ierindojot 14. vietā. Tas ir milzu pagodinājums un pasākumu nozarē vērtīgs sniegums, jo sevišķi šobrīd, kad pasākumu industrija piedzīvo ne tos vieglākos laikus.
R/A “Skudras metropole” vadītāja Gundega Skudriņa stāsta: “Mūsu komandai tās ir ļoti priecīgas ziņas. “Bea World” pasākumu industrijā ir līdzvērtīgs apbalvojums kino industrijas “Oskara” balvai. Tas ir vadošais nozares profesionāļu konkurss un festivāls, tāpēc jo īpašs pagodinājums, ka augstākās raudzes profesionāļi novērtē mūsu paveiktos darbus.

No Portkanaveralas, 4 naktis uz kuģa MSC Seashore / Maršruts: Portkanaverala – Nassau – Ocean Cay – Portkanaverala
EUR 229 | CRUISEcentre
Atrasties vienā flangā ar nozares izcilniekiem, lielām aģentūrām ar senu vēsturi, kurām ir milzu komandas un apjomīgi budžeti, ir bezgala fascinējoši.
Tas pierāda, lai arī esam no mazas valsts, toties ar inovatīvām idejām un jaudīgu izpildījumu.
Šāda atzinība liecina, ka esam uz pareizā ceļa, strādājam laikmetīgi, pielāgojoties pārmaiņu vējiem.
Jo īpaši uzsveru, ka sasniegumu rezultāts ir komandas darbs. Tāpēc paldies visiem, ar kuriem strādājam plecu pie pleca visdažādākos projektos. Pasaule to novērtē un tas ceļ spārnos.”
“Bea World” kopš 2017. gada slavas zāle apbalvo aģentūras par viņu radošumu, novatorisko pieeju, stratēģisko domāšanu un ietekmi.
Reitings ir balstīts uz punktu summu, kas iegūta par katru iegūto balvu, kopš “Best Event Awards” kļuva globāls, un tajā tiek iekļautas tikai tās aģentūras, kas joprojām darbojas.
«Bea World Festival» ir iniciatīva, kuras mērķis ir veicināt izcilību pasākumos visā pasaulē. Kritēriji ir radošums, inovācijas, efektivitāte, tehnika un stratēģiskā komunikācija - elementi, kas notikumu tā apmeklētājiem padara par aizraujošu dzīvās komunikācijas pieredzi.
Radošā apvienība «Skudras metropole» specializējas dažādu performanču veidošanā un līdz šim ir saņēmusi vērienīgus apbalvojumus un atzinības daudzos starptautiskos konkursos - “Bea World Festival”, “Eventex Award”, Bema Festival”, “Amber Event Awards” u.c.

Ekskluzīva atpūtas un ekskursiju vieta – glempings “BikBus” ir pirmā unikāla vieta Latgalē ar iespēju nakšņot autobusā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

29. maijā Liepājā tiks atklāta laikmetīgās mākslas izstāde "Mierā!"
Liepājas reģiona TIB
.jpg)
Ikgadēja vasaras tradīcija Siguldas Jaunās pils dārzā - baudi jūlija svētdienu rītu brokastis izsmalcinātas mūzikas pavadībā
Siguldas novada TIC

No Fortloderdeilas, Floridā // 4 naktis uz kuģa “Summit” // Maršruts: Fortloderdeila – Kīvesta – Bimini salas – Fortloderdeila
EUR 310 | CRUISEcentre

Pēdējās vietas! Labākās cenas! Aviobiļetes un viesnīcas jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsiltantam! Kas pirmais brauc - tas pirmais maļ!
EUR 147 | Estravel Latvia

Melnkalnes pludmales // 7 naktis izvēlētajā kūrortā, aviobiļetes, transfēri, izvēlētā ēdināšana //
EUR 429 | Estravel Latvia

Īpaši piedāvājumi - no Spa viesnīcas, līdz romantiskiem kruīziem un medusmēneša galamērķiem
EUR 95 | Estravel Latvia

Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas naktsmītnes.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

No Hoišiminas. puspansija, viesnīcas, nats vilcieni, ekskursijas, transfēri tūres ietvaros, gidu/grupas padītāja pakalpojumi
EUR 561 | Estravel Latvia

30. maijā Kultūrtelpa "Akustika" ielūdz uz aktrises Karīnas Tatarinovas monoizrādi “ISADORA DUNCAN” . Izrāde pēc Ala Vainera (Al Wainer) lugas motīviem.
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

“Pavasaris Rēzeknē: parki, upes promenādes, gardas maltītes, senās ielas un unikāla vietējā māksla.”
Rēzeknes pilsētas TIC

Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Sezonas atpūtas vietas, koncerti, ūdenssporta piedzīvojumi un kultūras notikumi soli pa solim iezīmē Jūrmalas vasaras sākumu.
Jūrmalas TIC

Kempings “Daugavas lokos” atrodas tieši starp Daugavpili un Krāslavu – Slutišku sādžā. Tas atrodas vienkāršā, bet brīnumskaistā vietā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Liec koferi un dodies baudīt sauli! Pārved to mājās jau vasaras sākumā! Pēdējās vietas reisos par izdevīgākajām cenām!
EUR 439 | On-line ceļojumi Estravel

Lidojums no Rīgas, 3 naktis viesnīcā // Īsais laiks ceļojumam uz Skandināviju!
EUR 409 | Estravel Latvia