Radošā apvienība «Skudras metropole» tiek ierindota starp 30 labākajām pasākumu aģentūrām pasaulē

Radošā apvienība «Skudras metr

Foto: Skudras Metropole | Gita Pastora | 2021.09.24

Pasākumu industrijas flagmanis prestižais pasaules konkurss «Bea World Festival» iekļāvis R/A “Skudras metropole” starp 30 labākajām aģentūrām pasaulē, ierindojot 14. vietā. Tas ir milzu pagodinājums un pasākumu nozarē vērtīgs sniegums, jo sevišķi šobrīd, kad pasākumu industrija piedzīvo ne tos vieglākos laikus.

R/A “Skudras metropole” vadītāja Gundega Skudriņa stāsta: “Mūsu komandai tās ir ļoti priecīgas ziņas. “Bea World” pasākumu industrijā ir līdzvērtīgs apbalvojums kino industrijas “Oskara” balvai. Tas ir vadošais nozares profesionāļu konkurss un festivāls, tāpēc jo īpašs pagodinājums, ka augstākās raudzes profesionāļi novērtē mūsu paveiktos darbus.

Atrasties vienā flangā ar nozares izcilniekiem, lielām aģentūrām ar senu vēsturi, kurām ir milzu komandas un apjomīgi budžeti, ir bezgala fascinējoši.

Tas pierāda, lai arī esam no mazas valsts, toties ar inovatīvām idejām un jaudīgu izpildījumu.

Šāda atzinība liecina, ka esam uz pareizā ceļa, strādājam laikmetīgi, pielāgojoties pārmaiņu vējiem.

Jo īpaši uzsveru, ka sasniegumu rezultāts ir komandas darbs. Tāpēc paldies visiem, ar kuriem strādājam plecu pie pleca visdažādākos projektos. Pasaule to novērtē un tas ceļ spārnos.”

“Bea World” kopš 2017. gada slavas zāle apbalvo aģentūras par viņu radošumu, novatorisko pieeju, stratēģisko domāšanu un ietekmi.

Reitings ir balstīts uz punktu summu, kas iegūta par katru iegūto balvu, kopš “Best Event Awards” kļuva globāls, un tajā tiek iekļautas tikai tās aģentūras, kas joprojām darbojas.

«Bea World Festival» ir iniciatīva, kuras mērķis ir veicināt izcilību pasākumos visā pasaulē. Kritēriji ir radošums, inovācijas, efektivitāte, tehnika un stratēģiskā komunikācija - elementi, kas notikumu tā apmeklētājiem padara par aizraujošu dzīvās komunikācijas pieredzi.

Radošā apvienība «Skudras metropole» specializējas dažādu performanču veidošanā un līdz šim ir saņēmusi vērienīgus apbalvojumus un atzinības daudzos starptautiskos konkursos - “Bea World Festival”, “Eventex Award”, Bema Festival”, “Amber Event Awards” u.c.

Avots: Skudras Metropole

TN - 3433
Baudi mākslas maršrutu Gulbenē!

Baudi mākslas maršrutu Gulbenē!

Esi aicināts doties pastaigā pa Gulbeni, lai baudītu virtuālu mākslas ceļojumu pilsētas ielās!

Gulbenes novada TIC

Dubai EXPO - atpūtas ceļojums

Dubai EXPO - atpūtas ceļojums

Atpūtas piedāvājums Dubaijā – 5 naktis izvēlētajā viesnīcā, brokastis, Dubai EXPO apmeklējumu, ekskursijas un ievērojamāko objektu apskate

EUR 999 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv