Losandželosas bagātīgo tūrisma klāstu varēs baudīt vien tie, kuri būs izpildījuši noteiktas prasības

Ceļotājiem, kuri sagaidījuši zaļo gaismu tūrisma iespējām uz Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV), jāņem vērā, ka epidemioloģiskās prasības un nosacījumi daudzviet atšķirsies, tādēļ jāpievērš uzmanība katrā štatā vai pat pilsētā aktuālajiem noteikumiem.

Tā, piemēram, Kalifornijas štata lielākā pilsēta Losandželosa nupat paziņojusi par stingrākām prasībām gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem. Proti – no 2021. gada 4. novembra ikvienai personai no 12 gadu vecuma būs jāuzrāda vakcināciju apliecinošs apmeklējot publiskas vietas iekštelpās, tostarp restorānus, bārus, muzejus, teātrus, sporta klubus un pat manikīra salonus.

Losandželosas mērs Ēriks Garseti šī gada 6. oktobrī uzrunājis sabiedrību, norādot, ka vakcinācija ir būtiskākais no soļiem, kā kopīgiem spēkiem iespējams uzvarēt pandēmiju. Tāpat pilsētas mērs cer, ka šie jaunie noteikumi mudinās aizvien lielāku skaitu loku izšķirties par labu vakcīnai pret Covid-19 – gan savas, gan sabiedrības veselības vārdā. Vienlaikus pienākums vakcinēties ir noteikts arī visiem publiskajā sektorā strādājošajiem – izņēmumi ir tikai personas, kuras to nevar vakcinēties medicīnisku vai reliģisku iemeslu dēļ – šim personām regulāri būs jāuzrāda negatīvs Covid-19 testa rezultāts.

Vairākas izklaides vietas, kā, piemēram, filmu studija un tematiskais parks Universal Studios Hollywood, vakcināciju apliecinošus dokumentus lūdz uzrādīt jau kopš dienas, kad pilsētas mērs nāca klajā ar jaunajiem nosacījumiem.

Pašlaik Kalifornijas štatā pret Covid-19 vakcinācijas kursu pabeiguši 67 % iedzīvotāju, liecina 2021.gada 7. oktobra statistika


Avots: BalticTravelnews.lv/latimes.com

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv