Ludmila Glazunova | 2021.11.25
Pandēmijas apkarošanai ieviestos ierobežojumus Igaunijā neatcels arī tajā brīdī, kad situācija ar saslimšanu normalizēsies, jo drošības mēri dod rezultātus, paziņojis Igaunijas Veselības departaments.
Departaments arī uzsvēris, ka jaunu saslimšanas gadījumu skaits Igaunijā samazinās, taču pandēmijas ceturtais vilnis nopietni skar Eiropu, un tā sekas vēl būs gana nopietnas. Vēl tikai pirms dažām nedēļām Igaunija bija līdere Eiropa saslimšanas ziņā, taču ieviestie ierobežojumi ļāva samazināt saslimšanas skaitu, un šobrīd Igaunija jau šajā ziņā ir 15. vietā Eiropā.
Tādējādi Igaunijā vēl paliks spēkā tādi ierobežojumi kā sejas masku nēsāšana publiskās vietās, dalībnieku ierobežojums pasākumos, attālinātā darba rekomendācijas, eksprestesti skolās un vakcinācijas aptveres palielināšana.

Izdedvīgāki avansa iemaksas nosacījumi līdz 30.06. // garantēta pasākuma norise, finansiāls izdevīgums un efektīvāka plānošana
EUR 50 | Estravel Latvia

Vidusjūras kruīzs no Romas / 3 naktis uz kuģa MSC Divina // Maršruts: Roma – Dženova – Taragona
EUR 275 | CRUISEcentre

24. maijā aicinām iepazīt Trapenes pagastu, kurā teju katrs ceļš ved caur kādu aleju - lapegļu, ozolu, liepu vai bērzu.
Smiltenes TIC

Original production of Giacomo Puccini's opera "Madama Butterfly" on an open-air stage. Sacred music concert, Gala concert
Siguldas novada TIC

No 25. līdz 30. maijam aicinām apmeklēt Dikļu 590. gadadienas svinību pasākumus Valmieras novadā
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

“Pavasaris Rēzeknē: parki, upes promenādes, gardas maltītes, senās ielas un unikāla vietējā māksla.”
Rēzeknes pilsētas TIC

Maiami – Nassau – Ocean Cay MSC jūras rezervāts – Maiami // 3 naktis ar MSC Seaside
EUR 174 | CRUISEcentre

23. maijā Kultūrtelpa "Akustika" ielūdz uz pianista Andreja Osokina jaunāko koncertprogrammu.
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Kempings “Daugavas lokos” atrodas tieši starp Daugavpili un Krāslavu – Slutišku sādžā. Tas atrodas vienkāršā, bet brīnumskaistā vietā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Pēdējās vietas! Labākās cenas! Aviobiļetes un viesnīcas jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsiltantam! Kas pirmais brauc - tas pirmais maļ!
EUR 118 | Estravel Latvia

Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis un lauku pirts rituāls pirtnieka vadībā
EUR 280 | Estravel Latvia

Grupa “IĻĢI” 23.maijā 13.00 ar sirsnīgu, vasaras sākumu ieskandinošu koncertu piedalīsies septītajā Sēlijas tūrisma tirgū Raiņa mājā Berķenelē Kalkūnes pagastā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa