Jānis Pēteris Bērziņš | 2025.12.03
“Esmu galā, nolaidos veiksmīgi, jau viesnīcā,” vēl joprojām vecāki saviem bērniem, lai arī cik viņi būtu veci, pieprasa nosūtīt īsziņā, ka ceļojums iesācies veiksmīgi. Izrādās, pirmā īsziņa vēsturē tika nosūtīta tālajā 1992. gada 3. decembrī.
Pirmā īsziņa tika nosūtīta “Vodafone” GSM tīklā Apvienotajā Karalistē, un tā tika nosūtīta no datora uz “Orbitel 901” telefonu. Īsziņas teksts bija pavisam vienkāršs: “Merry Christmas” jeb priecīgu Ziemassvētku novēlējums.


Viesu māja “Jūras ērglis” piedāvā atpūsties priežu meža parka zonā Riču ezera krastā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.jpg)
Latvijas vasaras kulta ogas - zemenes godināšana Mālpilī. Dažādas muzikālas programmas un atrakcijas
Siguldas novada TIC

No Hoišiminas. puspansija, viesnīcas, nats vilcieni, ekskursijas, transfēri tūres ietvaros, gidu/grupas padītāja pakalpojumi
EUR 561 | Estravel Latvia

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Jauns ceļojums uz Kirgizstānu! Neskarta daba starp debesīm un zemi, krāsainas zaļas ainavas ar jurtām, nacionālā virtuve.
EUR 1480 | AL SVETS

Lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Iespēja rīkot banketus, svinības, seminārus.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

16. un 23. maijā Dienvidkurzemē iedzīvotāji un viesi aicināti izbaudīt Muzeju nakts pasākumus
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

23. maijā Rēzeknē Muzeju nakts pārsteigs ar noslēpumiem, performancēm, dejām un nakts aktivitātēm
Rēzeknes pilsētas TIC

No Helsinkiem vai Tamperes // 5 naktis viesnīcās/brīvdienu mājā, brokastis un plašs iekļauto aktivitāšu klāsts katrai dienai
EUR 770 | Estravel Latvia

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar antīkiem elementiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Azerbaidžāna - no debesskrāpjiem līdz dubļu vulkāniem // ar lidojumu no Rīgas // ar grupas vadītāju
EUR 930 | Estravel Latvia

Liepājā pirmos jūgendstila manierē ieturētos namus sāka būvēt 20. gs. sākumā. Kopumā mūsdienās apzinātas ap 70 jūgendstila ēkām.
Liepājas reģiona TIB

“Pavasaris Rēzeknē: parki, upes promenādes, gardas maltītes, senās ielas un unikāla vietējā māksla.”
Rēzeknes pilsētas TIC

Apmeklētāju ērtībām viesu nama “Bajāri” otrajā stāvā ir divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaistu skatu uz nakts debesīm.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

30. maijā Kultūrtelpa "Akustika" ielūdz uz aktrises Karīnas Tatarinovas monoizrādi “ISADORA DUNCAN” . Izrāde pēc Ala Vainera (Al Wainer) lugas motīviem.
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

23. maijā Kultūrtelpa "Akustika" ielūdz uz pianista Andreja Osokina jaunāko koncertprogrammu.
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Llieliska izvēle tiem,kuri novērtē mierpilnu un kvalitatīvu atpūtu–īpaši piemērota tiem, kuri jau iepazinuši klasiskos galamērķus un meklē ko jaunu un eksotisku
EUR 1465.0 | Latvia Tours

3 vai 4 naktis, no Keiptaunas vai Durbanas // Vairāk kruīzu mekējiet On-line sistēmā
EUR 321 | CRUISEcentre